2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kese ne kadar bilmiyorum doktorum hiç bir şey söylemedi bana sadece kese 1 hafta daha bekleyebileceğimiz şekilde, haftaya gel dedi. Öyle hızlı baktı ki birşey anlayamadım canım sıkıldı belki haftaya başka bir doktora giderim kısmet ( Gende 7+6 baya geç bebeğin oluşması gerekirdi şimdiye kadar tekrar kürtaj olmayı hiç istemiyorum bekleyince kendi düşmez mi

Dur bakalim tatlim hemen kötü düsünme. Hayirlisi olsun

aklına kötü şeyler getirme inşallah haftaya güzel haberler alırsın

Tatlim neler diyorsun!! Uzulme lutfen. Elini karninin ustune koy ve dua et bol bol canim. Allah hayirlisi ile bu bebegine sifa versin. inshaallah en saglikli sekilde dunyaaya getirmeni nasip etsin. Uzulme ve lutfen negatif dusunmeeeeeeeeeeee

canım halam kalp atısını 8. haftada duydu 10. haftada duyanlar var forumda arastır görursun evham yapma dua et .. doktordan doktorada cok fark var istersen baska bi doktora daha git

Iyiyim canim bildigin gibi iste sen nasilsin?
Yarin doktora gidiyorum eyvahedigeldismile

Korkuyor gibisin? Ne oldu canim? Korkma..
Ben iyiyim. Sadece yogun bir halsizlik var. Bir de kendimi biraktim sanki. gunlerdir dogru duzgun makyaj bile yapmiyorum. Kendime ne zaman gelecegim merak ediyorum,,bayanssulusmile

KIZLAR SIZDE DE VAR MI BOYLE KENDINI BIRAKMA HISSI? Makyajsiz, sussuz, bohem gunler geciriyorumkaydirigubbakcemile3

Harzemsah, hangi doktora gidiyorsun?
Bazi doktorlar maalesef, bebegin kalp atisini 7-8. haftada duyamadi diye kurtaja aliyorlar. Abimin esine de ayni sey oldu. Halbuki sonradan ogrendikki, 2 hafta daha beklenebilirmis. Birkac iyi doktora gorunmeden sakin bir yalnis yapma!
doktorunun ve hastanenenin adini yazarsan sevinirim sekerim

Aslında ünlü sayılabilecek bi doktora gidiyorum çok yoğun olduğundan çok hızlı baktı birşey anlamadım bende. Medikal park fatih ayşegül hanım. Sen tekrar gittin mi kontrole?
Bende başka bir doktora gitmeye karar verdim belki cumartesi tekrar giderim kısmet

bebişkom bişe sorucam hani bu cetveller varya ben kendıme yenısını yapmayı denıyorum ama olmuyo en son sat falan yazıyosun ya naasıl yapıcam en son yere gelıyorum tıkanıyorum üste hangı tarıhı alta hangı tarıhı yazıcam lütfen yardımcı olurmusun

valla ben normalde hergün makyaj yapardım, tenim çok beyaz hasta gibi oluyorum yapmayınca...ama son günlerde sadece kapatıcı ve allıkla bütün günü geçiriyorum...makyajı suratım istemiyo gibime geliyo tuhaf bi şekilde

bu arada ben de 5+5 falanken ilk defa doktora gitmiştim, keseyi görmüştük...bugün de gittiğimde çok şükür bebişi kalp atışını gördük...

Tatlim sana siddetle BAKIRKOY ACIBADEM'de Doc.Dr OZLEM PATA'yi oneriyorum. En azindan bir kez olsun 1 kez ona gorun. Ucreti biraz tuzlu ama inan harika bir doktor.
Yada sana Turkiye Hastanesini onerebilirrim. Kaidn Dogum unitesi cok profesyonel gercektende. Nihal hanim var orada. Isini super bilir. Yurtdisi konferanslarini falan asla kacirmaz ve cok basarili.
Lutfen bu tavsiyelerimi degerlendir canim benim, etrafinma pek cok harika sonuclara imza attiklari icin bu isimleri verdim.
Nihal hanima surekli devam edersin. Ozlem hanima da dedigim gibi en azindan 1 kez olsun duumunu danis tatlim

Sorma, ayni benim durumum. Beyaz tenliyim ben de cok. Bir de hamilelikten beri goz cevremde bir koyuluk belirdi. Concealer kullanmazsam cok cokmus gorunuyorum bu gunlerde.

gokyuzuu canim üst tarafa yani due date yazan bölüme muhtemel dogum tarihini altada son Sat yaziyorsun.

Royalist
ya korkma degilde heycan var iste insan yinede endiseleniyor hersey yolunda mi acaba diye

Sorma, ayni benim durumum. Beyaz tenliyim ben de cok. Bir de hamilelikten beri goz cevremde bir koyuluk belirdi. Concealer kullanmazsam cok cokmus gorunuyorum bu gunlerde.

oooohooooo siz şimdiden güzelliği kendinize dert edinmişsiniz gelicek aylarda napıcaksınız çok merak ediyorum o yüzünüzde daha neler çıkacak haberiniz olsun ama sonra kısa zamanda geçiyo bu arada bende 2010 haziran annesiyim

canım benimde aksine vcanım makyaj yapıp şıkır şıkır giyinmek istiyor.anne oluyorum die istiyorum ki herkes beni güzel görsün güzel anne diye

Maashallah ne guzel. Anne olmussun artik. Benim ilk bebegim ve ruh halim cok degisti. Cok dalgali bir hatun oldum. Bir an mutlu enerjik, bir an inanilmaz halsiz ve asabi..
Hayatimda ilk kez aynaya bakmak istemedigim gunler geciriyorum...

canım benimde aksine vcanım makyaj yapıp şıkır şıkır giyinmek istiyor.anne oluyorum die istiyorum ki herkes beni güzel görsün güzel anne diye

Ah maashalah, ne guzel. Sanirim benim halsizligimi uykusuzluk daha da fena hale getiriyor. Gece gec uyuyoruz esimle. Gece uykusunun yerini almiyor hicbirsey tabi. Sonra da Leyla gibi dolasiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…