2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bakalım topiğimizde kaç kız kaç erkek çıkacak benimki çin takvimine göre irkek diyo laelaelaelaelae siz ne hissediyosunuz kızlaaaaaaar tabi eğlenme amaçlı bakıyorum takvimlere ( ama aklım kaymıyorda değil hani acaba doğrumu diye delikafadulden )

hoşbulduk canım
çok fazla yorma kendini yavaş yavaş yap işleri ben öyle yapıyorum
bide karın ağrısı arada bendede oluyor ilk çocuğumda hiç olmamıştı endişeleniyorum dr a soracam bunu

bende de karın ağrısı çok oluyor. özellike akşamları. dün aynı adet olacakmış gibi ağrıyordu. çok endişelendim, eşim doktoru aradı hiç korkmayın karın ağrısından demiş.

irkekmi irkekmi:roflol::roflol:
bende baktım erkek çıktı inş tutmaz kız istiyorum ben çünki
bir oğlum var zaten

benim önceki gebeliğimde erkek diyordu ama bebek kızmış o yüzden artık inanmıyorum
bebeğinin cinsiyeti belli olacak kadar büyükmüydü canım yoksa genetik incelemeyle filan mı anlaşıldı ?
irkekmi irkekmi:roflol::roflol:
bende baktım erkek çıktı inş tutmaz kız istiyorum ben çünki
bir oğlum var zaten

bende irkek istiyorum ya oldum olası şöyle tatlımı tatlı erkek bi bebeğim olsun istemişimdir bide babasına benzeyen bi oğlum olsun derdim hep sırnaşık şey tabi önce hayırlısı sağlıklısı olsun kız erkek farketmez ama erkek olursada güzel olur hani

ben dün ağladım bile kesin adet olacağım ben diye. feci ağrıyordu.

canım üzme kendini streste düşüğe neden oluyor bide hemen adet olmazsın canım kanama Allah korusun düşük olacak olursa kanama başlar sonra düşüğe çevirir dikkat et kendine aman ben bi kee yaşadım Allah kimseye yaşatmasın :Saruboceq:

amin canım, hiçbirimiz yaşamayalım. bugün yok zaten. şişkinlik oluyor sadece yemeklerden sonra o ağrı yapıyor.

Allah gönlüne göre versin canım
dediğin gibi sağlıklı olsunda cinsiyet ikinci planda
ama yinede gönül istiyor tabii

amin canım, hiçbirimiz yaşamayalım. bugün yok zaten. şişkinlik oluyor sadece yemeklerden sonra o ağrı yapıyor.

birce aynen benimde öyle ya yemekten sonra bi şikinlik oda ağrı yapıyor
çok fazlada yemiyorum
önce dahada panik oluyordum bişeymi olacak diye baktım hep aynı biraz daha rahatladım ama sanırım dra sormadan tam olarak bitmeyecek

baştan uyarmıştı doktorum gaz, şişkinlik, karın ağrısı vs olabilir diye. aslında normaldir düşününce, içimizde bir kese büyüyor :)) ama insanın aklı hep orda olunca endişeleniyor ister istemez.

evet çok haklısın takmayalım kafamıza
benim ikinci gebeliğim olduğu için ilkinde hiç ama hiç yaşamadım böyle bir şey onun için endişelendim
ama sonuçta hepside birbirinin aynı olacak diye bir şey yok

Allah gönlüne göre versin canım
dediğin gibi sağlıklı olsunda cinsiyet ikinci planda
ama yinede gönül istiyor tabii
evet canım dediğin gibi sağlıklı olsun da cinsiyeti kızda olsa erkekde olsa mutlu olurum ben ama istemedende edemiyor insan
uykum geldi yatayım artık ben
iyi geceler diliyorum

iyi geceler canımmmmmmm

canım senin doğum inşallah benden bi gün önce olcak sanırım 5 artı 5 sin ya bende 5 artı 4 üm saat 12 itibariyle kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…