2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ebrumzn; canım hayır olsun.Belkide işartetir anlayan birine yorumlatmak gerek.Bende rüyamda eymen ismini söylüyodum sürekli, ilk öğrendiğimde.Eşimde erkek olursa eymen koycam diyo :)

kızlar gebelik haftanızı son adet tarihinize göre mi hesaplıyorsunuz 28 güne göre mibilmiyorumkismile

Aklımdayken söyleyeyim.Kızlar kesinlikle nar yemiyomuşuz, suyuda iççilmiyor.Geçen tv.den duydum şu meşhur kitabı olan bitkilerle ilgilenen bi adamdı.İlk 3 ay yenir içilirse düşük riski oluyomuş, bilgilerinize ...

benim son adet tarihim 18 eylül genelde 3 gün önce olur yani 28.gün bu duruma göre 15 eylüle denk geliyo kafam karıştı ya.

Aklımdayken söyleyeyim.Kızlar kesinlikle nar yemiyomuşuz, suyuda iççilmiyor.Geçen tv.den duydum şu meşhur kitabı olan bitkilerle ilgilenen bi adamdı.İlk 3 ay yenir içilirse düşük riski oluyomuş, bilgilerinize ...

evet öyleymiş. dün akşam da konuşuldu burda, ibrahim saraçoğlu söylemiş. çok şaşırdım ben.

benim son adet tarihim 18 eylül genelde 3 gün önce olur yani 28.gün bu duruma göre 15 eylüle denk geliyo kafam karıştı ya.

son adet tarihine göre hesaplanıyor normalde. ama benim aşılamayla olduğu için farklı hesapladı doktorum. yaptığı hesabı tam anlamadım da son adetten iki gün öncesini hesapla dedi bana.

X