2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar mrb...

bende hamişimm,,çok istiyoduk ama maalesef kist oldugu için olmuyoodu kist tedavisinin arlkasından hiç beklemedigim bi ayda hamile kaldım ve çok mutluyum allahım herkeze nasip etsin..sat tarihim 6 eylül 7 haftalık hamileyim benide eklerseniz çok sevinirim

emine, evet son adete göre hesaplanıyor...

tamam canım çok sağol o zaman ben 5+2 haftalık hamileyim Allahım halen inanamıyorum 4 yıldır bu anı bekliyorum Rabbim çok büyük bizede yaşattı bu duyguyu hamd olsun bütün isteyenlerede versin hayırlısıyla amiiiinnn.

tebril ederim. sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

canım benim Allah sonuna dek hayırla göürsün inş.Hayırlısıyla kucağınada alırsın inş. :)
dualarınada amin :)

demet hayırlı olsun canım :) Leyla adlı arkadaşa mesaj atıyosun canım, tabloyu o yapıyor.

canım benim Allah sonuna dek hayırla göürsün inş.Hayırlısıyla kucağınada alırsın inş. :)
dualarınada amin :)

Allah razı olsun canım ya çok teşekkür ederim:) inşallah hayırlısıyla bebişimi kucağıma da alırım Allahın izniyle amiiinnnn.......

Kızlar bişey sorcam size.Bende sürekli bi karın ağrısı var.Alt karnım çok ağrıyor.Sizde de varmı karın ağrısı? Ben sadece 1 arkadaşımda karın ağrısı çektiğini duymuştum.Sık karşılaşılan bi belirti değil galiba ?

ikinizinde gözü aydın hadii hayırlı ugurlu olsun Allah sağlıklı sıhhatli kucaınıza almayıda nasip eder inş.

Günaydin hanimlar...Nasilsiniz? Benim bulantilarim bugün cok erken basladi ya (
YArin doktora gidicem cok heycanliyim:)

bendede varda sürekli değil ara ara oluyo bazen adet sancısı gibi oluyo kasıklarda kramp şeklinde ağrı oluyo ama bu ağrılar normalmiş takma kafana bebişin yerleşiyor kız:CüvCüv::dance:bende de miğde bulantısı yok hiç bu haftalarda bulantı oluyormuş.

günaydın herkese
onbeş gün önce öğrendim hamile olduğumu
o zamandan beri sizi takip ediyorum tanışmak için ilk ultrason kontrolümü bekledim
tüp bebek olunca iyice emin olmak istedim ...allaha şükür cumartes günü hem kesemizi hemde
kalp atışlarını gördük inşallah benim ve bütün hamile arkadaşların sorunsuz sağlıklı geçsin hamilelikleri

günaydın bebişkom, geçmiş olsun.:Heycan dorukta yani :)
Biz iyiyiz bugünde çok şükür :) Akşamları çok uyuyup sabahları erkende kalkıyoruz :)
Allahtan izinliyimde sıkıntı yok işlerden falan

çok teşekkür ederim arkadaşlar hepimize hayırlı olsun..perşembe günü doktora gidecem kalp atışları için biras heycan biraz korku var

günaydın bebişkom, geçmiş olsun.:Heycan dorukta yani :)
Biz iyiyiz bugünde çok şükür :) Akşamları çok uyuyup sabahları erkende kalkıyoruz :)
Allahtan izinliyimde sıkıntı yok işlerden falan

oh ne güzel sanslisin . Ama yerinde olsam bu saatte kalkmam yatardim daha:)

tebrik ederım .allah analı babalı saglıklı buyutmek nasıp etsın sımdıden .

yalnız değilim yani :) Bende sürekli ğrı va, geceleri bile.Korkmuyorumda çok etkiliyo beni, eşimde diyo sen hiç nazlı değildin hamilelik sende naz yaptı heralde diyo :) Çünkü hiç bi yerim ağrıyo demezdim tuhafına gitmiş :) Bulantı bende hiç olmadı şükür.İnş hiçte olmaz.Dilerim sende de olmaz .

Canım hayırlı olsun, allah kucağınada almayı nasp etsin inş .

canım benımde sureklı kasıklarımda agrım oluyo ve kramplarım var bende drt gıdersem sorcam dıyodum sendede mı bu sekılde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…