2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy inanmıyoruum çok güzel olmuş
artıkın benimde bir çizelgem var oleee
royelist sayende canımopuyorumnanaktan
ne heveslenmişimde haberim yokkaydirigubbakcemile3

kızlar oğlanı uyutmam lazım birazdan gelirim inş burda olursunuz
öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

benim çizelgede bi gün önde gidiyor 5 artı 3 üz biz :)) satı da doğru yazmıştım emme neden oldu bilmem sempatiksalakcinni

slm kızlar yeni gelenler hoşgelmiş rahatsızlık atlatanlara geçmiş olsun
ben bugün biraz evi temizledim sonrada karnım ağrıyınca hep yattım ama çok korktum doğrusu

ben bugün biraz evi temizledim sonrada karnım ağrıyınca hep yattım ama çok korktum doğrusu

Hosgeldin canim. Cok yorma kendini. Bebis senin dinlenmeni istiyor anlasilan. Ben de bugun kuafore gidecektim soyle biraz kendime geleyim diye. Ama nerdee.. halsizdim cok..

Hehe, senin bebis acelecidir belki:) Kim bilir:)
dur kızz zamanında gelsin aceleci olmasın aman :) bi günden bişy olmazda erken doğmasın ama yinede kaydirigubbakcemile3

canım ağır iş yapmasaydın tüm temizliğini aynı anda yapma yada ben öyle yapıyorum azar azar büyük temizliği daha yapmadım gerçi günlük temizliğide yavaş yavaş kendimi yormadan yapıyorum sende öyle yap canım aman bebişlere bişy olmasın

bundan sonra bende hergün bir oda yapıcam öbür türlü zorlanıyorum büyük temizliğimi tedaviye başlamadan yapmıştım gerekince kadın alırım artık büyük temizlik için

hoşbulduk canım
çok fazla yorma kendini yavaş yavaş yap işleri ben öyle yapıyorum
bide karın ağrısı arada bendede oluyor ilk çocuğumda hiç olmamıştı endişeleniyorum dr a soracam bunu

üzüldüm hiç aklına kötü şeyler getirme drda normal demiş zaten
Allahın izniyle hepimiz sağlıkla bu süreçi atlatacaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…