2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim ki 3gün balık verdi :) seviyorum allahtan. birde bana sadece folik verdi başka bir ilaç vermedi ne işe yarıyormuş ki o ilaçlar?

canım balıkmı ye dedi doktorun yoksa balık tabletimi verdi balık tableti çok kilo aldırıyomuş ablama hamileyken vermişti doktor 20 kilo aldı Şeniz

çubuk kraker ve leblebi işe yaramıyor mu? genelde onları öneriyorlar.

leblebiyi denemedim canım dün gece başlayınca bulantılar tedbirsiz yakalandık kafamçokkarıştı kraker işe yaramadı ama bulantı şiddetliydi belki ndan işe yaramamıştır lülülülülülü

ağustos annelerinde takip çizelgesi yapmak isteyenler diye bir başlık var, ben oradan yapmıştım.

Ben de ikizleri sevmezdim hic. bir de koc, akrep,basak sevmem.
Boga, oglak, aslan olabilirdi. Nasipte ikizler olmasi varmis.. :1rolleyes:
ask olsun bende beni sevdigini sanmistim bende akrep im kaydirigubbakcemile3...
olsunda saglikli ne yapalim ikizler olsun :CüvCüv:

gözünaydin canim ins sende duyarsin klp atislarini ben 7. haftaya girdigimde ögrendim darisi size ins

ben de 2011 haziran annesi olucam inşallah sat 13 eylül...
tebrikler canim saglikla hayirla gelsin bebegin ins

allahin izniyle hayirli haberlerle dönersin ins canim

arkadaşlar doktorun telini almak konusunda yardımcı olur musunuz? kimlerde yok doktorunn cebi

ben uzun süredir gidiyorum doktoruma. tedavi aşamasındayken vermişti tel.ini. genelde veriyorlar kadın doğumcular. sonuçta önemli, ulaşman gereken acil durumlar olabilir.

arkadaşlar doktorun telini almak konusunda yardımcı olur musunuz? kimlerde yok doktorunn cebi

benim henüz bir doktorum bile yok bırak telinin olmasını kendime göre bi toktür bulamadım daha kaydirigubbakcemile3 ya bu arada ben bağırsaklarımı bozmuşum gebelikle bi ilgisi yoktur değilmi bunun midem çok fena :kedi:

selam kıslar,
bugün sırt ağrısı dışında iyiyim ben sizler de iyisiniz inşallah

maşallah canım ..inş. ilthihağ kısa zamanda geçer...

selam arkadaşlar sat 7 eylül :) artıkbende buradayım

hoşgeldin gözün aydın

haberlerini bekliyoruz,siten hayırlı olsun en kısa zamanda detaylıca bakıcam

hoşgeldin...sigaradan bulantı olsa da olmasa da bi an önce kurtul...

ben de 2011 haziran annesi olucam inşallah sat 13 eylül...
hoşgeldin hayırlı olsun

hoşgeldin hayırlı olsun maşallah topic doluyoooo

kizlar masallah yanlis saymadiysam 38 hamismi var ?masallah

Maashallah maashallah :)

Bu arada ben seni elbette seviyorum :) Akrep olsan da:)
Bogayim ben. Akreple zit burclariz da ondan oyle yazmistim. Neyseki simdiye kadar seninle iyi anlasiyoruz hatta gonul bagimiz oldugnu dusunuyorum arkadasim :)

vereliniortakkaydirigubbakcemile
Nasilsin bugun?

benim esim boga anlasiyoruz canim seninlede ins hep böyle devam eder zaten bebislerde ayni giDiyo ins hersey güzel olur canim benim...
cok sükür iiyiyim canim puregestonu alinca 2 saat uyutuyor beni gözü mü acamiyorum sanada oluyormu??

Olmaz mi? Hemen uyutuyor. Ben de gece uyumadan once kullaniyorum artik. Bu progestoron ile ilgili bir korkum var. Tuylenme yaptigini biliyorum. Benim de son 1 haftadir tuylenmem, normale gore artis gosterdi gibi. Senin bir bilgin var mi canim?

Olmaz mi? Hemen uyutuyor. Ben de gece uyumadan once kullaniyorum artik. Bu progestoron ile ilgili bir korkum var. Tuylenme yaptigini biliyorum. Benim de son 1 haftadir tuylenmem, normale gore artis gosterdi gibi. Senin bir bilgin var mi canim?
Ben gece yatmadan 2 ,sabahta kahvaltidan önce 2 , seklinde kullaniyorum ..kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.
canim tüylenme yaptigini bilmiyordum benim zaten pko oldugumu ögrendigimden beri en korktugum sey suana kadar problemim olmadi cok sükür ins bu hapin etkisiyle olmaz ama dikkat edicem canimfisfisfis:1shok:

kızlar doktorlarınız progesteronu neden verdi herhangi bir düşük ihtimaline karşı önlem olarakmı ? benimkide verdi de :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…