2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hanimlar hadi ben kactim mesai bitmek üzere. Hafta sonu gelirmiyim bilmiyorum. Herkese iyi hafta sonlari. Iyi bakin bebislere ve kendinize a.s.

selam bayanlar bugün doktor kontrolüm vardı bebiş çok sağlıklı kesede iyi görünüyor dedi kalp atışlarını görebildik sadece geç döllenme olduğundan bebek çok küçük duyamazsın henüs dedi olsun kıpırdıyordu hareketli görünüyor dedi çok heyecan verici bir duygu halen inanamıyorum. Ama malesefki çok iltihabım var henüz 3 aylık olmadığı içinde istediğim ilaçları yazamam dedi 2 fitil 1 antibiyotik verdi 3. ayımda değiştirecek .

Bu arada ilk defa duyduğum bi uygulama tarif etti 1 litre suya 5 çorba kaşığı üzüm sirkesi koy her gün vajinanın iç ve dış bölgesini yıka onunla dedi akıntısı ve iltihabı olanların bilgisi olsun . herşey için hayırlısı bayanlar.

kızlar merhaba, bende ders çalıştım geldim.
ama herkesler gitmiş normal olarak :)

canim seninde gözünaydin allahim saglikli bir sekilde yavruna kavusmayi nasip etsin ins

kızlar karın ağrım geçmiyor sabahtan beri yatıyorum ama banamısın demedi
korkuyorum
canim o haftalarda bendede vardi sanki adet sancisi gibi hatta lekelenme bile olmustu korkma ins bisey olmaz allahin izniyle

yavas yavas günlere böylerek yapiyorum ben toz alicaksam yerleri silmiyorum , özellikle camasir ,ütü vs, varsa kolay yemek seciyorum kendime gibi. ..bencede köpegin varsa dikkat et canim esin yapsin onun bakimini olmazmi??

CANIM bende ikinciye hamileyim aynen bendede asiri diksinti var yiyeceklere karsi oglusimde hic anlamamistim bile hayirliisni olsun saglikla dogsunlarda ins

Son düzenleme:

sat kaçtı canım senin bende 6.0 da gitcem görünürmü ki kalp atışları yada bebiş Şeniz ay inşallah çok sağlıklıdır bebeğim opuyorumnanaktan

sat kaçtı canım senin bende 6.0 da gitcem görünürmü ki kalp atışları yada bebiş Şeniz ay inşallah çok sağlıklıdır bebeğim opuyorumnanaktan

benim sat 3 eylül canım keseyi 6.0 haftada görürsün ama kalp atışlarını değil sanırım. kalp atışları 7 den itibaren beni geç döllenme olduğu için sadece görebildik kıpırtıları ama duyamadık haftaya tekrar gideceğim. senin içinde hayırlısı olsun inşallah.

canım 6. hafta bitmiş olacak gittiğimde ( biten haftayı sayıyoruz ya :) inşallah görürüm ya ben çok endişeleniyorum bişey olacak diye -tatlicadiarzu- benim sat 16 eylül bana daha var sanırım Şeniz bide bişy sorcam çok ağır olmadıgı sürece iş yapsak bişy olurmu mesela 5 kiloluk filan ağırlığın kaldırılması bi zarar verirmi, yoksa hiçbişey yapmasammı 3 ay bitene kadar sositosositosositososito

arkadaşlar nemlendirici kullanabiliyormuyuz ? roll on falan bilgisi olan var mı? birde yiyecek olarak doktorunuzun tavsiyesi var mı?

Son düzenleme:
of kızlar gece gece bulantım başladı hiç olmamıştı şimdiye kadar 6. haftaya girdim başladı hemen pek dakik oldu benimki, çıkarıyodum az kalsın :bbo: halada geçmedi hani sabah oluyodu yaw benim sıpa kafasına göre takılıyo sempatiksalakcinni ne geçirirki ya limon bile yedim geçmedi pufff

günaydın kızlar herkes güzellik uykusunda mı kimseler yok
ben bugünde evdeyim mecburen kociş arabayı bakıma götürdü malum kış geliyor sabah sabah çok bulantım var yine

meraba kızlar bende yeni hamile olduğunu öğrendim şuan 5 haftalık kısmet olursa haziran annesi olucam bende bulantı falan yok 6.haftada başlıyor galiba ben başlamasını istiyorum sigaradan tiksinmek için.Rabbim hepimizin bebeğini korusun bütün isteyenlerede versin amiiiinn..

merhaba tebrik ederim. bulantılar herkeste olmayabiliyor. bence sen bulantıyı bekleme sigaradan tiksinmek için, hemen bırak kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…