2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar doktorlarınız progesteronu neden verdi herhangi bir düşük ihtimaline karşı önlem olarakmı ? benimkide verdi de :kedi:
canim benim bu hamileligim tedaviyle oldu catlatma ignesiyle ,öncesinde zaten 5 düsügüm vardi o yüzden verdi doktorum ins faydasinida görürüz saglikla gelir bebeklerimiz allahin izniyle ins

canim benim bu hamileligim tedaviyle oldu catlatma ignesiyle ,öncesinde zaten 5 düsügüm vardi o yüzden verdi doktorum ins faydasinida görürüz saglikla gelir bebeklerimiz allahin izniyle ins

çok üzüldüm canım Allah bu bebeğine sağlık sıhhat versin benimde bi düşüğüm var önlem olarak verdi başka ek bir ilaç verdimi senin doktoun bide sebebi neydi canım düşüklerinin testlerini yaptırmışsındır opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
benim ayrıca mide sorunum varya dün başka konulardan dolayı doktoruma sormayı unuttum ne yersem yanma yapıyor fena oluyorum talcid tablet alabilirmiyim sizce?

selam kızlar benim göbiş çıkmaya başladı sizde varmı fiziksel değişiklik??
evet canim birazda olsa önden firliyo göbüsüm:CüvCüv:

çok üzüldüm canım Allah bu bebeğine sağlık sıhhat versin benimde bi düşüğüm var önlem olarak verdi başka ek bir ilaç verdimi senin doktoun bide sebebi neydi canım düşüklerinin testlerini yaptırmışsındır opuyorumnanaktan
sagol canim benim ins ...rabbim kimseye göstermesin benim 3 den sonra arastirildi sorun bulunamadi genetik testler filan yapildi sonra 4.de düstü, kan pihtilasmasi denildi 5.ye hamile kaldim aspirin kullandim onuda kaybedince artik bir uni , hastanesine gittim orda kan pihtilasmasi olmadigim pko lu oldugumu ögrendim simdi pko tedavisinin seklinden ilerliyoruz bakalim ins bu sefer olur ,,,
rabbim seninde yüzünü güldürsü canim ayni acilri göstermesin ins

merhaba haziran anneleri...

herkeze sağlıklı doğumlar diliyorum....

sizlere sormak istediğim bişiler war.
ben de bugün itibariyle 5+3 haftalık hamileyim.
reglime 3 gün kala 80 beta hcg olarak öğrendim. ama dün doktor üstten göremeyince hcg istedi 7100 çıktı. yani 9 gün içinde bukadar artmaı onuda şüphelendirdi we alttan baktı alttan minicik keseyi yerinde gördük. ama ben çok huzursuz oldum. değer neden bukadar fırlamış? 9 günde normalde 2000 bilemedin 2500 olmalıydı hesaplara göre. 7100 çok geldi. doktor bile hoşlanmadı. şimdi çok korkuyorum çünkü geçen sene kalbi atmayan bir gebelik kürtajım war we bunu kaybetmek çok yıkar. ne diyorsunuz? fikrinizi belirtirseniz çok sewinirim. şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar doktorun telini almak konusunda yardımcı olur musunuz? kimlerde yok doktorunn cebi

Canim olurmu oyle sey niye vermiyorki telefonunu gece acil birseyin olsa ne yapacaksin hemen araman gerekebilir . Bize daha muayeneden once vermisti cep telefonunu ve herzaman arayabilirsin demisti.

evet canim birazda olsa önden firliyo göbüsüm:CüvCüv:

sagol canim benim ins ...rabbim kimseye göstermesin benim 3 den sonra arastirildi sorun bulunamadi genetik testler filan yapildi sonra 4.de düstü, kan pihtilasmasi denildi 5.ye hamile kaldim aspirin kullandim onuda kaybedince artik bir uni , hastanesine gittim orda kan pihtilasmasi olmadigim pko lu oldugumu ögrendim simdi pko tedavisinin seklinden ilerliyoruz bakalim ins bu sefer olur ,,,
rabbim seninde yüzünü güldürsü canim ayni acilri göstermesin ins

ayyyy canım korktum şimdi bende pkoyum pko düşüğemi sebep oluyormuş ? yandık o zaman eyvahedigeldismile

doktorum telini isteyince acil birşey olurda hastaneye gelirsen benim haberim olur diyor. görümcem çok pimpiriklenme diyor offfffffffff çok kötüyüm kocamda süper sogukkanlı

doktorum telini isteyince acil birşey olurda hastaneye gelirsen benim haberim olur diyor. görümcem çok pimpiriklenme diyor offfffffffff çok kötüyüm kocamda süper sogukkanlı

Sen bir doktorla daha gorus bence en azindan birinin telefonu bulunsun ne olur ne olmaz.

ya annemiz bizi dogururken doktorunun cebimi varmış diyorum bir yandanda ama 1983te degiliz diyorum bu konu beni çok geriyor

mayonez yiyebiliyormuyuz? hani çig yumurta varya içinde aklıma takıldı

yeme canım ben kestim hepsini mayonezde çiğ yumurta var ketçapta katkı maddesi var knor yine öyle, hazır çorba hatta hazır meyve suları bile önerilmiyor belki 100 de 100 olanları içilebiliyordur ama oda hazır sonuçta çay kahve kola hepsini yasak ettim kendime kaydirigubbakcemile3 sadece çayı tam kesemedim ben ya :kedi:

Son düzenleme:
X