2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben otururken bile çok zorlanıyordum. seni anlıyabiliyorum kötü bir durum umarım çabuk atlatırsın :çok üzgünüm:

benim gece uykumdan uyandığım gün muzlu süt yapıp içip yatmıştım banada soğuk sütten oldu gibi gelmişti. Ayaklarını ve belini sıcak tut rahatlatıyor biraz.

kızlarr kolay doğum için avucunuza bildiğiniz duaları okuyun sonra gobişinize sürüp dua edin allahım bana saglıklı evlat kolay dogum nasip et die

Isdeyim suan mecbur oturuyorum cok fenaaa ( Neyse bugün biraz erken cikiyorum eve gider yatarim zaten gece uyuyamadim bugün. 3 saatlik uyku ile duruyorum

ayyyyyyy hem midem bulanıyo hem acım acım acım hep acım sanki hiç yemıyorum yaa napcam ben yemek yapamıyorum yapacak kimsemde yok peynir ekmek yemekden midem bulandı offfffffffffffffff :2: akannehir :sinifsinif: :sinifsinif:

bana bir doktor pişmiş olursa sorun değil demişti ama bence sen yinede uzak durmaya çalış sonuçta içinde bir sürü katkı maddesi var

bence diğer yemekleri ye onu hiç alma bile. Bide sucuk zaten yemegin içinde güzel olmaz bence lmaz:

bişi olmaz o kadardan ciğ yemeyin sadece arada yesen bişi olmaz tabi pişmişini ....

ya ben napım hep midem kazınıyo yemeden duramıom zaten pekde bişi yok

hoş geldın canımmm evet bu hafta pazar ucmuş bitmiş hersey seradakılerde cıkmamış daha ondan mış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…