2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar, nasip olursa ben de haziran annesi olacağım inşaallah, kesemiz görüldü çok şükür, iki hafta sonra da kalp atışını duymak için gideceğiz inşaallah... Allah herkese hayırlı ve sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin...

saol canım hoş geldin umarım bebegini sağlıkla kucagına alırsın

CandaS iyiyim canim bulantilar basladi iste yine.

Kalp atislari icin bugün gidecektim ama isim cikti saliya kaldi maalesef

CandaS iyiyim canim bulantilar basladi iste yine.

Kalp atislari icin bugün gidecektim ama isim cikti saliya kaldi maalesef

Allah kolaylık versin canım.Bulantıların nekadardır var cnım?

Hadi bakalım haftaya salı beraber heyecan yaşıyacağız desene :) Bende salı günü gideceğim inş...

ben ilk 4 hafta 6 günlükken gittim kese göründü. İkinci muayenemide 8 haftalıkken gideyim diyorum kalp atışlarını kesin duyabilmek için sizce geç olurmu ne dersiniz ??

7. haftada yapılması gereken kan testleri var bence 8. haftayı bekleme
bende hem kalp atışı hemde testler için kasımın ilk haftası gidicem

Allah kolaylık versin canım.Bulantıların nekadardır var cnım?

Hadi bakalım haftaya salı beraber heyecan yaşıyacağız desene :) Bende salı günü gideceğim inş...

Vallah canim 5 hafta oldukdan sonra ara ara oluyodu. Ama 6.dan itibaren hergün gün boyu devam ediyo maalesef kafamçokkarıştı

Senin bebis kac haftalik oldu?

ben 7 haftalıkken gitmişdim kalp atışını gördü dayanabilirsen bekle dayanamam diyosan git halam da hamile arammızda 2 hafta var onun kalp atışı 8 haftalıkken görüldü

işte şimdi 7 haftalıkken giderim kalp atışları görürmez boşu boşuna bir hafta stres yaparım diye 8 hafta gitmek istemiştim ama 7. haftada yapılması gereken testler bir hafta ertelense acaba sorun olurmu?

işte şimdi 7 haftalıkken giderim kalp atışları görürmez boşu boşuna bir hafta stres yaparım diye 8 hafta gitmek istemiştim ama 7. haftada yapılması gereken testler bir hafta ertelense acaba sorun olurmu?

7 haftalık test yapılmıyor kalp atışı duyulunca test yapılıyo kalp atısı duyulmadan test yapmıyolar

Günaydın kıslar,
nasılsınız bakalım ?
ben gece hiç uyuyamadım valla yatakta bi türlü rahat edemedim ...

bi geçmişi okuyup geleyim...

rahatlattınız beni teşekkürler az önce bir arkadaş 7. haftada yapılması gereken testler var demiştide.

Gaz problemi bende de 2 gün öncesine kadar çok kötüydü. Hatta bir gün gece uykumdan uyandırdı, sonrada uyumakta bayabi zorlandı canım çok yandı. ama iki gündür çok az sadece ağızdan gak guk şeklind oluyor :))

X