2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hosgeldin canim..
Bilmiyorum orda nasil benim doktorum genelde hep alttan bakiyor. Bi zarari yok zaten aksine daha iyimis. Sorun oldugu zaman daha anlasiliyormus.

Geçen hafta ben de alttan muayene oldum kızlar bir de yumurtlama dönemimden sonra da bir vesileyle dr'a gitmiştim o zaman da bakmıştı. yani hamileyken 2 kez bakılmış oldu

Geçen hafta ben de alttan muayene oldum kızlar bir de yumurtlama dönemimden sonra da bir vesileyle dr'a gitmiştim o zaman da bakmıştı. yani hamileyken 2 kez bakılmış oldu

zormu alttan muayene yaa ben uzanırken bile titriyorum yaaaaa

Benim belim biraz kalınlaştı bir de regl olmadan önce biraz karnım şiş olur onun gibi bir şişlik var karnımda

Kizlar korkmayin hic acimiyo. Hem siz hamile olmadiginiz zamanlardada gitmiyormusunuz muayene icin senede en az 1 kere?

Vallaha canım ben alıştım benim rahim ağzında yara vardı onun için doktora gittim geldim birkaç kez bir de ilk doğum normal doğum oldu. alıştım artıkkaydirigubbakcemile3

hımm anladım ben korkmakda değilde utanırım diye titriyo bacakalrım böle zangır zangır gerçi hiç alttan muayene olmadım ama bilmiyorum işdeeyvahedigeldismile

kiozlarrr bende baktim mayis annelerine aman tanrim bi arkadas 10 haftalik hamile ama sanki 4-5 aylik gibi göbegi bence bunlar bebis degil sadece göbek önceden kalan:)
Bukadar erken cikmasi imkansiz bisi

hımm anladım ben korkmakda değilde utanırım diye titriyo bacakalrım böle zangır zangır gerçi hiç alttan muayene olmadım ama bilmiyorum işdeeyvahedigeldismile

Yani o kadar muayene oldum alttan, doğum yaptım üstüne, ne yalan söyleyeyim hala utanıyorum ama takmıyorum çünkü utanılacak bir şey yok öyle telkin ediyorum kendime. gerçekten de utanılacak bir şey değil

kiozlarrr bende baktim mayis annelerine aman tanrim bi arkadas 10 haftalik hamile ama sanki 4-5 aylik gibi göbegi bence bunlar bebis degil sadece göbek önceden kalan:)
Bukadar erken cikmasi imkansiz bisi

evet ya bende ilk gördugumde cok sasırdım kocaman 4.. 5 aylık gibiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…