2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet oldu galiba:) Benim yaptigimada bak begenirsen onuda kullanabilirsin
senin yaptığın daha güzel olmuş bunu kullanayım artık :))
Tekrar çoookkk teşekkürler.
Bencede bu kadar kısa olmasın hiç bişey anyamayız, biraz kocalarımıza naz yapmaya zamanımız olsun dimi ama :sm_cool:

Kizlar asitli icecekler ile araniz nasil cola, fanta vs. dikkat ediyormusunuz? Bende daha yeni ictim vallah) Bide dün Fast foodcuya gittim yedim canim cok cekmisti ne yapim:)

senin yaptığın daha güzel olmuş bunu kullanayım artık :))
Tekrar çoookkk teşekkürler.
Bencede bu kadar kısa olmasın hiç bişey anyamayız, biraz kocalarımıza naz yapmaya zamanımız olsun dimi ama :sm_cool:

önemli degil canim sevindim begendigine.

Evet haklisin naz yapcaz daha :)

Kizlar asitli icecekler ile araniz nasil cola, fanta vs. dikkat ediyormusunuz? Bende daha yeni ictim vallah) Bide dün Fast foodcuya gittim yedim canim cok cekmisti ne yapim:)

ayy sen ne diyosun canım nasıl kola istiyo içim yanıyo içiyorum valla napıyım

Vallah bende ayni canim ya normalde aslinda cok aramam yani su icmeye dikkat ederim ama aksamlari cok fena oluyorum icmeden rahatlayamiyorum

bide yasak ya ayy allahım bi tatlı gelio bi tatlı işdahlı işdahlı içiyorum eşim dio kola içerken ohh ohh diyosun yemek yerken ıyyyyyy bu ne bicim iş alkisalkisalkis

Bide kizlar doktora gittiginizde son Sat ile ultrason aynimi cikti? Bende 2 gün kücük cikti. Ama doktorum normal dedi.

X