2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet 10. haftadan sonra rahatlıyomuş artık ama sende benım gibisin galiba hafif geciyo benım 3 gün cok kötu oldum şimdi iyim biraz

evet canim öyle asiri rahatsiz etmiyor ama tün gün sürüyor. aa bende ayni 3 gün cok kötüydü cumadan pazara kadar :bbo:

yok canim daha göremedim. Normalde bugündü randevum ama bugün gidemiyecegim icin iptal ettim saliya insallah.

bende hiç bulantı yok şimdilik
inşallahta olmaz yaaaa :Saruboceq:
çok korkuyorum oğlumda ki gibi olursam diye

ay ne sanslisin canim insallah olmaz,
Bende hep diyordum insallah bulantim olur diye:) güya ozaman rahat edicem hersey yolunda diye:) cünkü düsük olan gebeligimde hic bulantim olmamisti bikere bile.

ay ne sanslisin canim insallah olmaz,
Bende hep diyordum insallah bulantim olur diye:) güya ozaman rahat edicem hersey yolunda diye:) cünkü düsük olan gebeligimde hic bulantim olmamisti bikere bile.

bulantının hamileliğin iyi olup olmamasıyla hiç ilgisi yok aslında
kardeşim 2 hamileliğindede bulantı hissetmemişti gayette güzel geçti hamileliği
canım yaaaa, inşallah uzun sürmez hemencik geçer bulantıların :teselli:

teyzeleri merhabaa...:nazar: :emir_bebek: :CüvCüv:
biz geldik doktordan 7+1 olmus melegim:emir_bebek: kalbi atiyor ,herseyi normal c,ok sükür biraz kücük gözüküyormus ama igne ile oldugu icin normal dedi doktor rabbimden ne isteyebilirimki ben hep doktordan aglayarak gelirdim hic böyle güzel sözler duymamistim :gitme:diger bebeklerimde, dilegim hep böyle devam etmesi ins...
Canım inş hep güzel gider bu mmutluluk, hayırlısıyla kucağına alırsın ve mutlu bir aile olursun.
Hoşgeldin ve tebrikler canım :) Üzme kendini sakın :)
arkadaslar merhaba, Ben bu aralar deli gibi tursu ve aci yiyorum.Zarari olup olmadigini bilen var mi?
Zararı varsa yandık :)) Bende hamileliğimi öğrenmeden hasta olduğum için çok fazla acı ve limon yedim, ilaç alamadığım için biraz iyileştirsin dedim.İnş zararı olmaz ben sordum şöyle dediler, sadece acıyı ve limonu çok sever o olurmuş :))

Arkadaşlar günaydın :) bizde geldik :)
Nasılsınız güzel hamişler :))
Bizde de bulantı yok henüz, inş olmazda.Gerçi daha 6+2 iz bulantılar için erken mi bilmiyorum.
Bulantısı olan arkadaşlarında inş çabucak geçer bulantıları...

bebişko hoşbulduk canım :) Nasılsınız ?

Minikmucizem sende hoşgeldin canım :)

Bebişkom sen bebeğinin kalp atışlarını duydunmu? 7 haftalık olmuşsunuz maaşaallah :)
Ben 7. haftada kalp atışları duyuluyor diye o zamanı bekliyorum.Onun için sordum.

selam arkadaşlar, nasip olursa ben de haziran annesi olacağım inşaallah, kesemiz görüldü çok şükür, iki hafta sonra da kalp atışını duymak için gideceğiz inşaallah... Allah herkese hayırlı ve sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin...

X