2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sen yarın gidiecen değilmi . Hadi hayırlısı saat kaçta randevun

Yarın sabah gideceğim. 9 da. İkili test yaparsa yapacak..
Sonra da ayın 29 una başka bi doktordan randevu aldım..Orda da muayene olacağım.Çok övdüler o doktoru, 1 ay önceden randevu aldım zaten.Ona testi göstermeyeceğim.Bi de o baksın..

yarın sabah gideceğim. 9 da. Ikili test yaparsa yapacak..
Sonra da ayın 29 una başka bi doktordan randevu aldım..orda da muayene olacağım.çok övdüler o doktoru, 1 ay önceden randevu aldım zaten.ona testi göstermeyeceğim.bi de o baksın..

bende çarşamba cerrahpaşa cumartesi kendi doktorum:))) off şu hafta kızlıca geçsin kuzumu 2 kere görcemm

banada hıc alttan bakılmadı ilk gittigimde doktor bakalım demısdı erkekdı esımın
gözleri yerınden fırladı dedım yok ustten bak sonrada demedıler hıc alttan bakalım die
bennn taaaa aralıgın 18 de gidicem offf yaa cok uzunnn

bende çarşamba cerrahpaşa cumartesi kendi doktorum:))) off şu hafta kızlıca geçsin kuzumu 2 kere görcemm

Bende bu haftanın biran önce geçmesini istiyorum.
Pazartesi randevuma eşim de gelecek..İlk defa görecek bebişini..Resim olarak gördü ama, ultrasondan ilk kez görecek..O benden daha çok heyecanlı..Sorunsuz geçer inşallah..

banada hıc alttan bakılmadı ilk gittigimde doktor bakalım demısdı erkekdı esımın
gözleri yerınden fırladı dedım yok ustten bak sonrada demedıler hıc alttan bakalım die
bennn taaaa aralıgın 18 de gidicem offf yaa cok uzunnn

Valla benim daha önce miyom için eşimle gittik, alttan bakacaktı, denedi ama bakamadı..
Eşim beni sakinleştirmeye çalışıyo..Aç canım ne olacak..Doktor bu,sağlık konusu diye..
Ben o konuda biraz geri kafalıyım.Gittiğim doktorum bayan.Ama değiştireceğim doktorum erkek.Eşim özellikle erkek istedi..Bir de o doktorun methini çok duyduk..Hayırlısı inşallah güzel sonuçlarla gelirim.

benim de sadece son gittiğimde alttan baktı doktor kalp atışları için. kese falan hep üstten görüldü. cuma günü yine üstten bakıcak.
gokyuzu senin de erkekmiş hadi hayırlı olsun, hayırlı evlatlar olsunlar hepsi de.. bakalım bizim ne olacak :)

saol canım inşallah hemen ögrenırsınız sizde
gerci bizimde kesın deil ama inşallah erkekdir:nazar:

yaa cnm güzel haberlerle gel inşallah . Bende çarşamba gidicem. Rüyalarıma giriyor hep. Ben randevularımı hep sabaha alıyorum yoksa çatlarım valla. Zaman geçmek bilmiyor.

sağol canım hepimiz güzel haberlerle geliriz inşallah bende sabah olsun isterdim hep ama randevuyu alırken öyle gerekti işte bu defa öyle olsun bakalım

Valla benim daha önce miyom için eşimle gittik, alttan bakacaktı, denedi ama bakamadı..
Eşim beni sakinleştirmeye çalışıyo..Aç canım ne olacak..Doktor bu,sağlık konusu diye..
Ben o konuda biraz geri kafalıyım.Gittiğim doktorum bayan.Ama değiştireceğim doktorum erkek.Eşim özellikle erkek istedi..Bir de o doktorun methini çok duyduk..Hayırlısı inşallah güzel sonuçlarla gelirim.

bende erkek doktora alttan baktıramam cok utanırım yaa
eşim ilk gittigimizde mırın kırın yaptı ama gecen gun
doktor degıstrmeye karar verdık bana bi erkek doktor ismi söledi
dedim ben erkek doktorda dogum yapmam sacmalama dedı doktorun kadını erkegı olmaz
alla alla dedım tas mı düsdü ne oldu

dedim ben erkek doktorda dogum yapmam sacmalama dedı doktorun kadını erkegı olmaz

Aslında genellikle erkek doktoru öneriyorlar.Daha yumuşak davranıyorlarmış hemcinslerimize göre...
Ben de doğumu bayanda yapmak istemiyorum.Sanki bayanları kan tutar gibi geliyor.Beni tutuyo diye herhalde..Erkekler biraz daha acımasız oluyo ya bu konuda..

canım dr için senin kolunu görmekten farkı yok allan muayenenin
sonuçta sağlık dr dan utanmak olmaz
ben o kadar çok dr a muayene oldum ki artık alıştım benim eşimde önceleri erkek olmasın dr un diyordu ama artık hiç önemli değil onun için önemli olan işini iyi yapan bir dr olması

Hamileler günümü:))))) odamı vamış yaa
hadi bakalım hamileler gününüz kutlu olsun nice hamileliklere:)))))))))) hahahaha ne saçma

X