2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim çok saol inş tekrar hayırla nasip olur...
Birinden duydum ki dr. 3 ay demesine rağmen ilk aydan hamile kalmış.Ve sıkıntılı hamileik olmuş.
O biraz tedirgin ediyo benide.Bakalım ne yaparız.Zaten ben hemen desem yine kürtajın üzerinden 2 ay geçmiş oluyo.Nasip artık.
İnş bu meleğinde sağlıcakla doğar.

Canım çok teşekkür ederim :) Ya şımarıklık gibi algılama lütfen ama bende diyorum bazen herşeye dirayet ediyorum.İsyanla değil şükürle anıyorum tüm kötü deneyimlerimi.Rabbimde sanki bu kulum herşeye şükrediyo diyerek hep zorlu şeyler veriyor gibi.Bazen böyle yapmasam diyorum ama yinede yapıyorum.Allahım daha beterlerinden esirgesin yinede şükür.Ama gelen ondan geliyo ya itiraz edemiyorum işte kabulleniyorum hayırlısıymış diyerek...

Hamileiği hem hemen istyorum hemde korkuyorum biraz.Bebeğe zarar verirmiyim diye? Dr.lar önlem olarak söylüyorlarmış, pis kanın atılması adına.Aslında 1 adet dönemi bile yeterliymiş ama önlem işte.Bide yeniden hemen hamile kalırsam insanlardanda biraz çekiniyorum hem kocası yok hemde acelesi ne gibi saçma espriler duymakta istemiyorum.Yinede onlara aldırış etmeden ailede olmak istyorum.Bilmiyorum ya işte karmakarışığım yani

Canım uğrarım tabiki ara ara.Zaten güzel haberlerim olursa ilk size uçururum :)) Sen nasılsın ? İnş güzel melek kızın nasıl ?

Canım benim çok sağol.Allah hayırlısını nasip etsin in.Dediğinde doğrusun ya Allah vaktini bilir.Doğum,ölüm,düğün tarihleri bellidir değişmez derler.Elbet var bizim içinde bi vakit saat ya bakalım ne zaamn.Etkilendim bu yakın kaybımızdan ötürü.Ama tabi sonuç hüsran olursa umudum yıkılır öylede olsun istemem.Karar aşaması bocalamalı olacak sanırım :)
Sende iyisin değil mi canım ?

bu arada candaş arkadaşım senin adınada çok üzüldüm rabbim hayırlısı ile tekrar nasip eder inşallah. Başın sağolsun.
Canım çok sağol.Rabbim sanada sabırlar ve eşinle beraber sağlıklar versinde yeniden meleğinizi kucağınıza alın inş.Ama güçlü ol.Yeni meleğine kendini hazırla.Göbeğine konmadanda olsa üzme onu tamam mı? Öpüyorum...
bu arada arkadaşlar bişey sorcam bebeğim varken folik asit ve vitamin içiyordum şimdi sadece folik aside devam ediyorum diğerine gerek yoktur dimi cuma kontrole gitcem ama sizlere de sorayım dedim
CAnım gerek yoktur bencede ama dr. söyler gidince.Korunmaya gelince dr. bana 3-4 ay kadar korun dedi.Kimisine 1 adet dönemi veriyormuş.Dr.dan sakıncasını öğrenirsem ona göre karar vercem bende.Bunun üzerine çok kolay hamile kalınabilirmiş.Hem hemen olsun istiyorum hemde bebeğe zararı olursa diye çekiniyorum ama yine de dr. sözü dinlemektede fayda olur ...
Canım benim çok saol.Güzel dileklerin için çok teşekkürler.İnş hayırlısı olur öpüyorum...

yemedim bacım..
Bayramda zaten misafir vardı yatılı..babamlar geldi memleketten..
Ben hergün yiyorum şeker ama rüyamda...
yaaaa ((((((

selam cnm

selam arkadaslar..tatil donusu is yogunnnn bakalim nasil gecicek bugun..

İyiyiz canım sen nasılsın.
Valla bence evde daha kolay geçiyor zaman.İşyerinde sürekli bi telaş.
İnşallah engellenmez girersin.Ama sitede soru var ya, mesaj yazamıyoruz.

Günaydın canım..
Valla benim misafirlerim vardı, dinlenmekten çok yoruldum...
Sen nasılsın..İnşallah iyi geçmiştir tatilin..

İyiyim canım ben hep dinlendim. Gelenim gidenim olmuyor bayramlarda. Küçük olduğumuz için aile büyüklerine gidiliyor daha ziyade.
Ama çok alışmışım tatile zor geldi bu sabah işe gelmek.

gunaydin..tatil genelde gezmekten yorucu oluyor..geldik yine ise :)

Gezmek benide çok yoruyor. İki adım atınca yoruluyorum. Hemen belime ağrı giriyor.

gunaydin..
yaziyorum cevap ama bir turlu gonderemiyorum..sitede sorun mu var..

Günaydın canım...

Kızlar benim başım fena ağrıyor sizinde böyle oluyormu

Canım benim migrenim var allah kimselere vermesin. Çok çekiyorum haftada 2 bazen 3 gün süründürüyordu beni.
Ama hamileliğim süresince hiç başım ağrımadı. Şükürler olsun. Hormonlardan herhalde.

vallaaaaaa:))))))))) bak rüyamda da gördüm pipiyi resmen ultrasonda pipi gördüm yaa:))))))) bu sene kız 2011 erkek senesiymiş kısmet hayırlısı olsunda fark etmez..

Hepimize hayırlısı ama bende erkek istiyorum yaaa.... Pipi görsem ne güzel olur.
Bu ararda gören herkes kız bebektir diyor. Popom çok büyüdü :))))))

Eskilerden bebek tahminleri söylüyorum size..
Bayramda babaannem geldi ziyarete, durumuma bakaraktan cinsiyet tahmini yaptı.. :)
Çok kustuğum için,
Herşeyden tiksindiğim için,
Kanamam olduğu için,
Bebişimin sol yumurtalıkta olduğu için,
Uyuyamadığım için,
Bi de elini bastır kasığına dedi, yumru gibiyse dedi de onu yapmaya korktum..
Kızım olacakmış..
Yani öyle tahmin ediyor.

3 erkek-1 kız çocuğu var.Ve 1 erkek 1 kız düşük yapmış babaannem..
Ben onun yalancısıyım.Bunlar olunca kız oluyormuş...

Sadece tatlı sevmemden ve yüzümde leke olmamasından tereddüt etti onlar oğlana işaret diyor..

mrb kızlar ben geçen hafta yaptırdım ikili testi sonuçta bir risk yok ama cinsiyetini öğrenenemedik çok merak ediyorum öğrenenlerin kesin mi tahmin mi benim doktorum iki hafta sonra dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…