2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar nasılsınız kimse cevap vermiyor niyeyse bu aralar neyse ben yazayım yinede yarın doktor kontrolüm var bakalım neler duyacaz ...

selamlar
biz de ma aile hastayız.yarın dok. kontrolüm var.bayramda ufak bir lekelenme oldu daha görünemedim.bir de hastalık için ilaç verir belki.
ben 2li için 13. hafta civarı düşünüyorum.erken gidince yanlış sonuç alma ihtimali olabiliyor.

cok gecmis olsun..benimde cuma gunu ikili testim var..hayirlisiyla bi atlatsak..

Kızlar merhaba,zun zamandır girenedim kk ya.Dolayısyla yazamadımda size.
2. bi dr.a daha gittik kalp atışı yok almamz lazım dedi.6 kasımdaa kürtaj oldum.
Şimdi iyiyim çok şükür.Tahmin ettiğim ka-dar da zor olmadı psikolojik olarak tabi.
Belkide kayıplarınmız daha büyük olduğu içindir.Tam 1 hafta sonra 40 yaşında amcamın oğlunu ani kalp kriziyle kaybettik.
ardındA 27 YAŞINDA gencecik bir eş, 9 yaşında ve birde 47 günlük bir melekği yetim kaldı
Bunlar olunca halime binlerce kez şükrettim allah inş saplıklı ve hayırlı ömürlü bir evlat daha nasip eder inş.
Kızlar moralinizi bozmak istemem ama gerçekten birlikteliğin tadına varın minik şeyleri dert etmeyin, anladımki hayatta mutlu geçen gün karımıza.
Ölüm bir nefes kadar yakın o yüzden olanın tadına varmak gerekmiş.O yüzden yinede halime bin şükür diyorum.
Allah sizlere yavrularınıa ve eşlerinize hayırlı ve uzun ömürler nasip eder inş.
Allah hepinizin gönlüne göre versin.

Bu arada bizede dr. 3-4 ay korunun dedi.Bilmiyorum ne zaman tekrarı nasip olur.
Ama öncesinde hiç aklımda yoktu bebek.Bu kayıpla ve kuzenimin kaybııyla geçen gün güzeldşr diyerek,
tayincide olsak bi bebek olsun artık diyruz.İnş tekrar nasip olur.Yalnız bilginiz varsa birşey sormak istiyorum.Bu süre illa şart mı?
Açıkçası ocakta yeniden hamile olmak isterim ama yeni bebeğede zarar verrse diyerektende korkuyoruz ...

Offf çok uzattım neyse artık.Kızlar sizler nasılsınız?Ne var ne yok melekler nasıl?
Cinsiyetleri öğrenmeye başladınız mı?Ve inş yeni kayıplar yoktur diliyorum ....

selam kızlar nasılsınız
bayram sonrası dr kontrolleri başlıyor yine
bende yarın gidicem ama akşam benim randevum bakalım neler söyeyecek dr amcamız

selam kızlar nasılsınız
bayram sonrası dr kontrolleri başlıyor yine
bende yarın gidicem ama akşam benim randevum bakalım neler söyeyecek dr amcamız
hayirli haberler getirirsin ins canim bizlere

canim öncelikle basin sagolsun rabbim sabir versin....seni nekadar merak ettim bilemezsin topiktedede konun oluyordu araara neyseki sagliklisin en önemlisi bu canim rabbim sana senin yüzünü güldürecek melegini en kisa azmanada sana geri verecek insallah ...canim korunma süresini doktorun dediyse eger bekle ben bir 3.3. kürtaj arasi 1 ay bekledimm malesef tabiki sebeb omu biilinmez ama hüsran oldu sen yinede iyice dinlen hayirlisiyla rabbimden dile o vercecek zamani cok iyi biliyor inan...rabbim sevdiklerimizin acisiyla sinamasin

herkese iyi akşamlar nasılsınız hamişler.
iyiyiz sen ??

arkadaşlar doktora giden hemen koşa koşa pc başına gelyor ve buraya yazıyor muhakkak :) meraktan çatlıyoruz sonra
Evet bencede bende sali hemen yazarim ins hayirli haberlerle dönerimyalniz benim yolum uzun 2 saat kadar gelmem ögle sonuna kalabilir

gecmis olsun canim dikkat et kendine lekelenme eger adet döneminse normal canim bendede oldu 2 ay boyunca adet günlerine denk

Selam kızlar nasılsınız kimse cevap vermiyor niyeyse bu aralar neyse ben yazayım yinede yarın doktor kontrolüm var bakalım neler duyacaz ...
banada kimse vermedi canim neyse yarin hayirli haberlerini bekliyoruzzz

candas başın saolsun arakadaşım bende 6 haftalık düşük yapmıştım 2 seneönce sonrasında 1 ay sora tekrar kaldım hamile ve oğlum oldu rabbime şükürler olsunkii allah hayırlısını versin herşeyin

günaydın arkadaşlarrr ne olmuş buralara böyle:2:
evde net olmadığı için bayram tatili boyunca sizlerden uzak kaldım, herşey yolundadır inşallah...ben sabah biraz fenalaştım ama şimdi iyiyim Allaha şükür

Canım...
O kadar çok merak ettik ki seni..
Öncelikle geçmiş olsun..Ama çok kuvvetlisin gerçekten..Benim olamayacağım kadar çok kuvvetli..Çok takdir ediyorum seni..Başınız sağolsun, her ölüm erken ölüm ama, insan genç ölümleri duyunca daha fazla kahroluyor...Rabbim taksiratını affetsin..
Bebek işine gelince, bence doktorunu dinlemelisin..İyice dinlen, kendine iyi bak..Folik asit iç, vitaminli şeyler ye.3 ayı geçir öyle hamile kal derim ben..Rabbim inşallah bu sefer gönlüne göre verir..Bizi de yalnız bırakma, uğra olur mu..

günaydın kızlar

nasılsınız hepinizi çok özledim
uzun bir tatilden sonra berbat işe başlamak . okula başlayan çocuklar gibi ağlıycam nerdeyse..
çarşamba kontrolum var bütün gece rüyamda gördüm herşey normal çıkıyor ve oğlum oluyormuş . hayırlısı bakalım .. çok heyecanlıyım ama ben yaaa.. bi gelse çarşamba

Günaydın fıstık..
Çalışanlar tek tek dökülmeye başladılar..
İnşallah rüyan gerçek olur..Ben hiç bebeğimi rüyamda görmedim..
Bende yarın gideceğim doktora..Haftaya pazartesi de başka bi doktordan randevu aldım.Beğenirsem hep ona gitmeyi düşünüyorum..Senin gibi çok heyecanlıyım.

Arkadaşlar bende aranıza yeni katılmıştım ama erken ayrılıyorum bayram öncesi 8 haftalık bebeğimin kalbi durdu ve aldırmak zorunda kaldık Allahım kimseye böyle acılar vermesin kalp atışını duyana kadar bir bebek istediğimin farkında değildim ama kalbinin atışını duyunca kaybı çok acı oldu. İnşallah tekrar burada buluşuruz hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin rabbim. Hoşçakalın.

ayy hayırlısı cnm yaa nasılsın neler yaptın tatilde ben bolca dinlenndim bi de 2 gün misafirden kaçamadım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…