2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok sağol seydam. kanamam tekrarlamadı Allahtan. sürkekli ayakta durmak, çok iş yapmak vs yasak ama sürekli de yatma dedi. çok sıkılmıştım yatmaktan iyi oldu.

çok sağol seydam. kanamam tekrarlamadı Allahtan. sürkekli ayakta durmak, çok iş yapmak vs yasak ama sürekli de yatma dedi. çok sıkılmıştım yatmaktan iyi oldu.
rabbim yardimcin olsun canim ,benimde korkum düsüklerimden dolayi yatak istirahati verirse diyeydi ama cok sükür olmadi cok zor tabiki rabbim kimseye vermesin ins
ikizlarde iiymis masallah rabbim korusun ins :nazar: :nazar: :emir_bebek::emir_bebek:

neyse kizlar bende cikiyim oglum esim yürüyüse gittiler havada bayabi soguk onlari alip geleyim bari arabayla :KK55:hadi kendinize iyi bakin öpüyorum :KK19:

hareketlenince orada olduğundan emin olunca kurtulcaz evhamdan

ben öğrenmedim yaa:))))

allah alaaah nerdende uydurduysam kıııız
belki allah söyletmiştir heeee :KK23:

cok saol cnm cok tşk ederım darısı sana ınsallah guzel haberlerin :KK16:

amiiiiin hepimizede innnşallah

teşekkür ederim saolasın.. aranızda ikinciye hamile olan var mı benden başka?
hoşgeldin canım allah sağlıcakla tamamına erdirsin
bende varım canım oğlum oğlundan 2 ay büyük şimdi 2.yi bekliyoruz heyecanla:)))

evet canim ben varim rabbim izin verirse bu ikinci olucak ,7 yasinda bir oglum var yaramaazmi yaramaz :KK36::KK47:....comely var onunda ikinci bikac kisi daha var aslinda :44:

allah bağışlasın.. yaramaz çocuk yorar biraz ama iyidir.. zeki olurlar..

ben çıkıyorum kızlar
alışverişe gidiyorum......

:80::80::80:
hoşgeldin. epey kişi var 2.ye hamile.

hoşbuldum saol.. kanaman varmış herhalde.. atlatmışsın sanırım çok sevindim canım... geçmişler olsun..

allah alaaah nerdende uydurduysam kıııız
belki allah söyletmiştir heeee :KK23:

amiiiiin hepimizede innnşallah

hoşgeldin canım allah sağlıcakla tamamına erdirsin
bende varım canım oğlum oğlundan 2 ay büyük şimdi 2.yi bekliyoruz heyecanla:)))

hoşbulduk canım.. ne güzel 2. hamileliğimde de aynı duyguları yaşayan insanlarla birlikteyim.. süper..:90::90:

selam kızlar biz ptesi sabah antalyaya yola çıkıyoruz kocim ben karnımdaki we kucağımdaki bebiklerle:)))))
eğer antalyada yaşayan warsa görüşebiliriz:))) bana özelden numarasını atabilir:KK48:
tatil öncesi doktorumada gittim kontrol için bebik gayet iyi ultrasonda 9+6 görünüyo benim doğumdan sonra adetler düzene girmediğinden değişik çıkıyo sata kalsa 10+3... geç döllenme..
hareketlerini izledim gayet aktif bi bebekti:KK5:
bizden haberler böyle...

kızlarrrrrrrrr aşerdimmmmmmmmmmm :nazar: canım karamel kaymaklı cornetto istedi yaaaaaaa:21: ama kalmadı dedi :KK53: sinir oldummm off offf ya bende viennetta aldım oda kocaman valla tek başıma oturdum yedim kocaman dondurmayı çatlıcam şimdiiiiiiiiiiiii:KK56:

allah bağışlasın.. yaramaz çocuk yorar biraz ama iyidir.. zeki olurlar..

:80::80::80:

hoşbuldum saol.. kanaman varmış herhalde.. atlatmışsın sanırım çok sevindim canım... geçmişler olsun..

hoşbulduk canım.. ne güzel 2. hamileliğimde de aynı duyguları yaşayan insanlarla birlikteyim.. süper..:90::90:

canım 9aylık bebbikin war we yine mi hamilesin?????????

selam kızlar biz ptesi sabah antalyaya yola çıkıyoruz kocim ben karnımdaki we kucağımdaki bebiklerle:)))))
eğer antalyada yaşayan warsa görüşebiliriz:))) bana özelden numarasını atabilir:KK48:
tatil öncesi doktorumada gittim kontrol için bebik gayet iyi ultrasonda 9+6 görünüyo benim doğumdan sonra adetler düzene girmediğinden değişik çıkıyo sata kalsa 10+3... geç döllenme..
hareketlerini izledim gayet aktif bi bebekti:KK5:
bizden haberler böyle...

ne işin var kız antalyada senın bakimmmmmmmmmmm

X