2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya nerde o yemekler ben de istiyommmmmmmm :KK56: ben evdeyim hep, canım yemek yapmak istemiyo, inan ki aç duruyom :KK37:

boyun kaç canım? ben de 57dim evlendiğimde şimdi 59um çok şükür diyom... 50 olmak istemem, giydiğim şeyler yakışmazdı o zamanlar... boyum 168...

sen de öpüldün canım...
:KK3:

canım sorma benim bebiş hasta bu hafta... bi mızmız oldu ki sorma... çok yoruyo beni.. hep kucak hep meme... enfeksiyon geçiriyo... yavrumun bütün vücudu alerji gibi kırmızıydı... azaldı bugün... sadece bi gece 2-3 saat uyumadı diye ne kadar zorlandımi seni düşünemiyorum bile... Allah sabır versin... bebekler hasta olmasın çok zor...

1.63 üm... Hamileyim diye bulduğumu yer, bulamadığı da sipariş ederdim :KK9: Doğum sonrası 82 ydim :KK37: Bu sabah 74.3 :KK52: Bu benim 2. bebiş...

elifid saol.ama arkadaşlar devam sütüyle yaptıklarını yazmışlar yogurdu.onu merak ettim.benim oglum yemiyor yogurdu.günlük yapcam diye ahlam kesiyodum.açık süt alma imkanım var benim ama günlük deil.nasıl yapmalı.1 lt alıp onu 2-3 gün kullanamam değilmi?

Herkes kendi doktorunun sözünü dinliyor sanırım... Benimki de yoğurt yemiyor, pes ettim artık, her gün boşuna mayalıyorum, 2-3 kaşık ancak yiyor...Ama çorbaya bayılıyor... Açık süt dediğin sütçüden alınan mı, kuzenim ondan kullandı mesela ama ona da ben güvenemiyorum...En iyisi ben bu konuda kafanı karıştirmim...Sen doktorunu dinle...

doğumda çok almışsın canım dimi ? ben öyle dal gibi sevmiyorum kadın boyundan -5kilo olunca güzel bence :KK34: benm boyum 1.60 kilom 55 zayıfladım doğumdan sonra ama eşim o kadar zayıf istemiyo kalçan küçüldü diyoo :KK17::KK37:

:KK9: Eşim de sağolsun hiç söylenmiyor bana...Geçen gün üstüne gittim "Hangi erkek daş gibi karısı olsun istemez" dedi... :KK9: Ama emzirdiğim için abartılı bişey yapmamı istemiyor...

:KK9: Eşim de sağolsun hiç söylenmiyor bana...Geçen gün üstüne gittim "Hangi erkek daş gibi karısı olsun istemez" dedi... :KK9: Ama emzirdiğim için abartılı bişey yapmamı istemiyor...
hiç söylememiş yani :) ben kendime yakıştırmıyorum iyice zayıfliğı 55 çok iyiyim şuanda suratım çok kötü oluyo zayıflayınca surattan veriyorum ilk :KK17:

1.63 üm... Hamileyim diye bulduğumu yer, bulamadığı da sipariş ederdim :KK9: Doğum sonrası 82 ydim :KK37: Bu sabah 74.3 :KK52: Bu benim 2. bebiş...
bünyeyle alakalı genelde böyle şeyler... annenler halanlar nasıl.... kilolularsa dikkat et... ya herkes ikinci bebelerde alıyo kiloları... birincide sen nasıldın? aldığın kiloları verebildin mi

Herkes kendi doktorunun sözünü dinliyor sanırım... Benimki de yoğurt yemiyor, pes ettim artık, her gün boşuna mayalıyorum, 2-3 kaşık ancak yiyor...Ama çorbaya bayılıyor... Açık süt dediğin sütçüden alınan mı, kuzenim ondan kullandı mesela ama ona da ben güvenemiyorum...En iyisi ben bu konuda kafanı karıştirmim...Sen doktorunu dinle...
ben de sokak sütçüsünden alıyorum... hazır verdim sevmedi... sütaşın bebe yoğurdunu aldım sevmedi... mis gibi ev yoğurdu yaptım sevdi... hem maranki ekşimeyen yoğurtlardan uzak durun diyo... ben böyle yapıyorum, herkes içi nasıl rahat ederse öyle yapsın...

düşün işte benimki hep öyle çok zor durumdayım aslındada elimden bişey gelmiyo dua et inş düzelir bigün :KK43:

inş canım ya... bazı metodlar oluyo, öyle şeyler denedin mi hiç.... mutlaka bi çaresi vardır... gündüz uyutmamaya çalış... gece ışıksız sessiz olsun hep... ilgisini çekecek bişi olmasın... ben gece ihtiyacını görürken pek konuşmam ve fısıldarım... denemişsindir de... başka şeyler de olabilir mesela...

herkese merhaba. yoğurttan konuşulmuş. ben yoğurdu açık süt alıp yapıyorum . bizim oğlanda yiyor maşallah. bu ara uyku sorunumuz var sadece. dişi çıktı onun etkisimidir bilmiyorum gece uyanınca emer tekrar uyurdu ama artık mızıklanarak uyuyor. hiç yapmazdı geçen gece 6 defa kalktı. inşallah gece uykuları düzelir. martta işe başlayacağım böyle olursa benim için zor olur. arkadaşlar ben oğluma sebzeleri haşlayıp blandırdan geçirip çorba yaparak veriyorum. artık püre olarak verebilirmiyim. yani haşlayıp çatalla ezerek versem mi? bana böyle daha vitaminli olacakmış gibi geliyorda. sulu kıvamlı vermeye başlayalı 10 günü geçti.

herkese merhaba. yoğurttan konuşulmuş. ben yoğurdu açık süt alıp yapıyorum . bizim oğlanda yiyor maşallah. bu ara uyku sorunumuz var sadece. dişi çıktı onun etkisimidir bilmiyorum gece uyanınca emer tekrar uyurdu ama artık mızıklanarak uyuyor. hiç yapmazdı geçen gece 6 defa kalktı. inşallah gece uykuları düzelir. martta işe başlayacağım böyle olursa benim için zor olur. arkadaşlar ben oğluma sebzeleri haşlayıp blandırdan geçirip çorba yaparak veriyorum. artık püre olarak verebilirmiyim. yani haşlayıp çatalla ezerek versem mi? bana böyle daha vitaminli olacakmış gibi geliyorda. sulu kıvamlı vermeye başlayalı 10 günü geçti.

Biraz şansına sanırım, bazı bebekler pütürlü birşey ağızlarına gelince yemiyor... Ben et koymaya başladım çorbaya, mecbur blendıra devam :KK9:

Adaş bedenin topikte ruhun yok :KK50: Ben çıkıyorum napim, konuşmuyon benle :KK43:
Haziran anneleri benle konuşmuyooooo.... Sıksaydım dişimi temmuzda doğursaydım keşke, öhö öhöööööö :KK43:

Adaş bedenin topikte ruhun yok :KK50: Ben çıkıyorum napim, konuşmuyon benle :KK43:
Haziran anneleri benle konuşmuyooooo.... Sıksaydım dişimi temmuzda doğursaydım keşke, öhö öhöööööö :KK43:

neden konuşmayalım canım kızm uyandı onunla ilgilenirken sen kaynadın kusura bakma olur mu aşı oldukta buğun pek keyifsiz :KK43:

iyiyiz çok şükür bizde ..hayırdır canım önemli bişey değildir inş ? kaç yaşında kızın ?

Haftaya 4 yaşında... Çocuk doktoruna gittik, benlik sıkıntı yok dedi, ürolojiye yolladı.Ona gittik, o da benlik bişi yok dedi...Günde 100 kere tuvalete gidiyor kızım.Sürekli "Çişim geldi" diyor... Ne yapıcaz bilmiyorum :KK43:

Haftaya 4 yaşında... Çocuk doktoruna gittik, benlik sıkıntı yok dedi, ürolojiye yolladı.Ona gittik, o da benlik bişi yok dedi...Günde 100 kere tuvalete gidiyor kızım.Sürekli "Çişim geldi" diyor... Ne yapıcaz bilmiyorum :KK43:

canım dikkat çekmek içinde yapabilir duygusal yoksunluğuda olabilir ? diğer kızınla ister istemez daha çok ilgilenince ...bigün takip et büyük kızını anlamaya çalış bakalım psikilojik bişey mi ?

X