2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkeze slmmmm ne var ne yok kızlar bizim dişler de yolda geliyo ama çok sıkıntımız var bu dişlerden yavrum azıma ne götürsem diye düşünüyo
eee sizler nasılsınız bakalım

herkeze slmmmm ne var ne yok kızlar bizim dişler de yolda geliyo ama çok sıkıntımız var bu dişlerden yavrum azıma ne götürsem diye düşünüyo

Maaşallah, yakında tatlılığına tatlılık eklenecek desenize... Bizde hiç bir kıpırtı yok inşallah ateşsiz atlatırsınız.

Eskiler geliyor ya unut hemen beni.Ben de sana küstüm Laf attım ona bile cevap yazmadım, kaç gündür de yoksun

Küsme adaş ya kızım geceleri hiç uyumuyo zaten uyumuyoduda bu ara iyice mahvoldum ondan pek giremiyorum bi bakayım dedim mervede bayadır yoktu bi cvp attım çıktım

slm canım bizde iyi diyelim iyi olsun kızımın uykuları bozuldu yine hiç uyumuyo sanırım ben kızımında dişleri kaşınyo dediğin gibi çenemi burnumu acyip ısırıyo

slmfzl benim oğlumda hiç uyuyamıyor 10 dakikada bir kalkıyorum uykusuzluk beni çok zorluyor bazen..sanırım dişlerden ilk dişimizi gördük bir kaç gün önce.annelik zor zanaat neylersinbir gülüşüne herşeyi unutuverirsin.hayırlı cumalar..

Küsme adaş ya kızım geceleri hiç uyumuyo zaten uyumuyoduda bu ara iyice mahvoldum ondan pek giremiyorum bi bakayım dedim mervede bayadır yoktu bi cvp attım çıktım

Arada gel de küsmim...Kimse benle konuşmuyo zaten

Benimkide uyumuyo Uyusa gece 1 de 2 de ne işim var internette, ben de mışıl mışıl uyurum

Arada gel de küsmim...Kimse benle konuşmuyo zaten

Benimkide uyumuyo Uyusa gece 1 de 2 de ne işim var internette, ben de mışıl mışıl uyurum

uyku problemi herkesde ortak demekki diş cıkarttı benmkide sanırım ondandı hala uyumuyo ama napcaz bilmiyom bu da bi süreç sanırım

canım şuan öyle olsa kendimi avutucam lakin benim kızm hiç düzenli uykusu olmadı ondan alıştım artık 2 saat uyusa şaşırıyorum o kadar yani ama dediğin gibi sabah o pamuk yüzünü görünce hiçbişey kalmıyo sanki anne uymadım ama bana kızma der gibi bakıyo

arada gel de küsmim...kimse benle konuşmuyo zaten

geliyorum ben ama akşamları sadece o zamanda kimse olmuyo ..aynen bende oyalanmak için bakıyorum ama genelde vaktim olmuyo netin başında oturmaya bile yazıp çıkıyorum işte ..allah kolaylık versin inş hepimize ...

Maaşallah, yakında tatlılığına tatlılık eklenecek desenize... Bizde hiç bir kıpırtı yok inşallah ateşsiz atlatırsınız.
evet canım öyle valla bide bnm kız dede, hadi, gel diyo ayy onları söyleyince bile ıssırasım geliyo inş canım ateşsiz geçer sizin dişde yakıdır gelmesi
slm canım bizde iyi diyelim iyi olsun kızımın uykuları bozuldu yine hiç uyumuyo sanırım ben kızımında dişleri kaşınyo dediğin gibi çenemi burnumu acyip ısırıyo

ayy evet yaa eline ne geçirirse direk ağzına götürüyo ama tabi ben müsade etmiyorum geçenlerde kayınvalide gil gelmişti pırasayı temizle eline ver demişti bende verdim eline pırasayı. görmen lazım nasıl gıcır gıcır diye ses çıkıyo

bende geçen gittiğimde kayınvalidem lahana sapmış saplarını verdim ne sevdi ne emdi görülmeye değerdi valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…