2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım kitabın adını yazarsan sevinirim tsk ederim

Öncelikle hoşgeldiiiiin...
4 gündür.Bugün de sert yapınca resmen kabızlığını ilan ettim

kızlar merhabaa bende agustos annesi olacakken erken doğum nedeniyle haziran annesi oldunmm bebekleriniz kaç kilo diş cıkardımı merak ediyorumm yasıtlaını yakalayabildimii bebeğim 7kilo 100 gr sizce nasılll bebişlerinize göre 1960 gram doğmustuu:26::26:

aa keşke bebeklerle ilgili olur olmaz konusan şu çok bilmiş tipler olmasa hayatımızda ama belkide bilmeden bizde başkalarını incitmişizdir .. annelerin bence sadece yatıştırılmaya ihtiyaçları var eleştiriye değil kimse yavrusuna bişi olsun istemez.. tavsiyelerin için çok tsk ederim yoğurdu belki pekmezli denesenmi acaba bide ben ayran seklinde vermiştim tatması için bayıldı :)

maşallahı var bence gelişimi için dr ne diyor

bide arkadaslar en son kontrolümüzde drumuz somon koyabilirsin corbalarına dedi ay hiç balık tecrubem yok benm deneyen oldumu ne kadar ilave ediliyor ve nasıl pişiriliyor

Maaşallah, maaşallah...
Benim ilki de 29+1 de 950 gram doğmuştu. ikincim 3 kilo doğdu, şu an 9 kiloya yakın. Hepsinin gelişimi farklı oluyor, yeter ki sağlıkları yerinde olsun...Siz doktordan başkasının lafıyla üzmeyin sakın kendinizi. Heyecanla diş bekliyorum ama yok

pekmezi denemek bugün ilk kez aklıma geldi ama yoğurdunu kaloriferin üzerinde unuttuğum için ekşimiş.Cicibebe ve pekmez kattım ama ekşilik geçmedi...
Ayran olarak vermek aklıma gelmemişti, onu da denicem, teşekkür ederim...

bide arkadaslar en son kontrolümüzde drumuz somon koyabilirsin corbalarına dedi ay hiç balık tecrubem yok benm deneyen oldumu ne kadar ilave ediliyor ve nasıl pişiriliyor

Somonu tereyağla biraz sotele. Patates, ıspanak, istersen havuç, su karışımına ekle, pişir.Ve tabi zeytinyağ...Ez yada blendırdan geçir.
Ama 6. ay çok erken değil mi bunun için? Gerçi her doktor farklı

Kızlar, bir süre önce Hero Baby'e üye olmuştum, numune istiyor musunuz diye soruyordu, işaretledim. Bir kavonoz meyve püresi, cici bebe, kaşık mama ve devam sütü olan bir paket geldi.Aklıma gelmişken hemencecik yazayım dedim

benim bebeğimde yogurdu yemedi fakat ben yogurdun içine hurma koydum bayıla bayıla yedi teyzesi istersen bir dene çok tatlı olduu için sevdi bebeğim şimdi sadede yiyor artık

arkadaşlar merhaba. benim oğlum 6. ayını bitirdi ve biz ek gıdaya geçmeye çalışıyoruz. 5 aylıkken meyve suları tattırmaya başladım.5,5 aylıkken yoğurda başladık.şimdi çorbalara geçeceğim ama nasıl yapacağım bilemiyorum. dün patates havuç pirinç haşladım suyunada zeytin yağ koyup 2 tatlı kaşığı verdim. püresini nasıl ve nezaman vereceğim. ayrıca çorbanın miktarını nezaman arttırmalı ve bir öğün haline getirmeliyim. bana yardımcı olur musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…