2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Dışarı çıksam, gittiğim her yerde bir dünya yemek, yemesen olmuyor... Diyetimi sabote ediyorlar.Evde kalınca da bunalıyorum... Bir öyle bir böyle geçiyor.Kilolardan kurtulsam rahatlayacağım ama....

Dışarı çıksam, gittiğim her yerde bir dünya yemek, yemesen olmuyor... Diyetimi sabote ediyorlar.Evde kalınca da bunalıyorum... Bir öyle bir böyle geçiyor.Kilolardan kurtulsam rahatlayacağım ama....

kaç kilosun canım şimdi hedefin kaç vede ?

gebelikte mi aldın bu kiloları ? 50 çok kötü durur bence sende 60 iyi :)

Niye kötü dursun kız 50, dal gibi olurum işte... Doğum sonrası 82 ydim :KK43: Sabah baktım 74.5 Yaz kadar hallederim marım... 58 dim ne şişmanım diye kahroluyordum, Allah da Al Sana Şişmanlık böyle olur dedi :KK9:

Eskiler geliyor ya unut hemen beni.Ben de sana küstüm :KK43: Laf attım ona bile cevap yazmadım, kaç gündür de yoksun :KK19:

eskimi :S:S:S:S:S:S:S::S:S:S:S:S:S smfllz eskımıyız bacım bız :S bız eskı degıl burayı eskitenlerdenız canimm heheehehehee :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

Son düzenleme:
$DSC02437.JPG smfllz al sana kumsalll teyzesi :)) gülsümmm öptum senı canımmm

ya nerde o yemekler ben de istiyommmmmmmm :KK56: ben evdeyim hep, canım yemek yapmak istemiyo, inan ki aç duruyom :KK37:

:KK43: 75 im. Ben 50 diyorum ama 60 yeterli... Evlendiğimde 58 dim
boyun kaç canım? ben de 57dim evlendiğimde şimdi 59um çok şükür diyom... 50 olmak istemem, giydiğim şeyler yakışmazdı o zamanlar... boyum 168...

Eki Görüntüle 326419 smfllz al sana kumsalll teyzesi :)) gülsümmm öptum senı canımmm
sen de öpüldün canım...
:KK3:

Gülsüm nerelerdesin ya kayıplardasın yinee bi akşam gelde muhabbet edelim kız :KK37:

canım sorma benim bebiş hasta bu hafta... bi mızmız oldu ki sorma... çok yoruyo beni.. hep kucak hep meme... enfeksiyon geçiriyo... yavrumun bütün vücudu alerji gibi kırmızıydı... azaldı bugün... sadece bi gece 2-3 saat uyumadı diye ne kadar zorlandımi seni düşünemiyorum bile... Allah sabır versin... bebekler hasta olmasın çok zor...

Ben devam sütü kullanmıyorum. Pastörize inek sütüne, ev yoğurdu katıp mayalıyorum, bildiğimiz yoğurdu mayalar gibi.Açtığım kutudaki sütle 2. gün mayalamıyorum yalnız. Bir de günlük inek sütleri satılıyor, o daha iyi tabi...

elifid saol.ama arkadaşlar devam sütüyle yaptıklarını yazmışlar yogurdu.onu merak ettim.benim oglum yemiyor yogurdu.günlük yapcam diye ahlam kesiyodum.açık süt alma imkanım var benim ama günlük deil.nasıl yapmalı.1 lt alıp onu 2-3 gün kullanamam değilmi?

arkadaşlar,regl olamamak kilo aldırır mı?dogumdan sonra 6 kg fazlam vardı.millet kilo verir bende tekrar 3 kg koydum üstüne,iştahım çok açık ondan mı yoksa regldenmidir sizce?

Niye kötü dursun kız 50, dal gibi olurum işte... Doğum sonrası 82 ydim :KK43: Sabah baktım 74.5 Yaz kadar hallederim marım... 58 dim ne şişmanım diye kahroluyordum, Allah da Al Sana Şişmanlık böyle olur dedi :KK9:

doğumda çok almışsın canım dimi ? ben öyle dal gibi sevmiyorum kadın boyundan -5kilo olunca güzel bence :KK34: benm boyum 1.60 kilom 55 zayıfladım doğumdan sonra ama eşim o kadar zayıf istemiyo kalçan küçüldü diyoo :KK17::KK37:

canım sorma benim bebiş hasta bu hafta... bi mızmız oldu ki sorma... çok yoruyo beni.. hep kucak hep meme... enfeksiyon geçiriyo... yavrumun bütün vücudu alerji gibi kırmızıydı... azaldı bugün... sadece bi gece 2-3 saat uyumadı diye ne kadar zorlandımi seni düşünemiyorum bile... Allah sabır versin... bebekler hasta olmasın çok zor...

düşün işte benimki hep öyle çok zor durumdayım aslındada elimden bişey gelmiyo dua et inş düzelir bigün :KK43:

arkadaşlar,regl olamamak kilo aldırır mı?dogumdan sonra 6 kg fazlam vardı.millet kilo verir bende tekrar 3 kg koydum üstüne,iştahım çok açık ondan mı yoksa regldenmidir sizce?

zannetmem regl olmak o kadar etkilemez iştahından bence bende ilk zamanlar hiç doymuyodum kızımdan yemeğe bile fırsat bulamadığım şu ara doğum öncesi kiloma döndüm gerçi ben lohusalıktan sonra hemen regl oldum ..

X