2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kızım da 17 haziran... Bizde de diş yok... 2. çocuğum olduğu için pimpirikli davranmıyorum.Amaa ilk olsaydı sizin kızdan sonra aç mı kalıyor acaba diye dayardım ağzına mamayı
Boyuna kilosuna maaşallah kızının

yeni yılın ilk mesajını ben yazdımmmmmm... kalabalık bir forum ve samimi sohbetler diliyorum hepimize.... iyisinizdir inş?

Ben de ikinciyi yazmış oldum Yazılanları okuyunca haziran annesi olarak ben de yazmak istedim.Oysa ki haziran ne de güzel bir ay, cıvıl cıvıl bulurum sanmıştım topiği...Acaba haziran bebekleri çok mu bunaltıyor annelerini

yeni yılın ilk mesajını ben yazdımmmmmm... kalabalık bir forum ve samimi sohbetler diliyorum hepimize.... iyisinizdir inş?

aminn canım ama zor gibi görünüyo bende giremedim bikaç gündür ..biz iyiyiz çok şükür aynı sizde ne var ne yok ?

evet haziran ayı güzel bir ay ilk zamanlar bizde hep beraber kırlarda koştuk koşuşturduk ama malesef facebook fırtnasına takıldılar ve yolda kaldılar bi dahada gelemediler yada gelmek istemediler canım bi gülsüm bi ben kaltık tek başımıza

mrba haziran annesiyim bende mayıs annesi olmayı planlıyordum ama ..burayı zamn zamn takip ediyorum evet yeterince hızlı ilerlemiyor ama gelişimleri ortak olan bebeklerimizle ilgili paylaşılacak cok sey var bence benm bebeğim 2 haziran dogumlu 7100gr kilosu ve 64cm gelişimi iyi dedi dr fakat sürekli cevreden olumsuz sözler duymaktan yoruldum zayıf sütün yaramıyo vs seklinde ek gıdya başladık tabiki ama siz neler veriyorsunuz merak ediyorum

hoşgeldin canım adını çok duydum ama tanışmak nasip olmadı bi :) benim kızımda öyle iri değil etraftan laflar geliyo ama arda hiiiç takmıyorum sağlığı hareketleri yerinde mi tamam ..benm sütümde beslemiyo ek gıdaya geçtik bizde kitap aldım ben bana çok yararı oldu harika bi kitap istersen özelden yazarım canım

Merhaba Sevgili Haziran Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Haziran Anneleri, bu kalp Haziran Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

Özlüyorum.. Dokunamadığım, Dokunduğum Zamanda Doyamadığım Yüzünü, Tutamadığım, Tuttuğum Zamanda Bırakamadığım Ellerini Özlüyorum. Hergün Daha Fazla İstiyorum Seni Yanımda, Duygularımda Dolaş İstiyorum. Anlatamıyorum Çoğu Zaman, Susuyorum. Uzaklık Canımı Yakıyor Korkuyorum..! Gerçekmiyiz Diye Soruyorum Kendime Bazen..? Eğer Rüyaysa Uyanmak İstiyorum.. Gerçekse..: Ölümün Geldiği, Ömrümün Bittiği Yerde Bekliyorum...

...........................................................................................................................................................................................

Haziranda doğum yapan, haziran doğumlu birini de aranıza alır mısınız

Canım doktor da kimmiş, o "İyi" dese ne olur ki, konu komşudan iyi mi bilecek!.. Bir ara bu konu yüzünden eşim beni kızdırıyordu.Daha da kilolu olmalıymış.Sürekli "Emzir, emzir..." Ben 1,5 kilo bir prematüre bebek büyütmüş, işi gücü çocuğu olan, doktora giden, takılınca soran araştıran öğrenen bir kadınım.Bana bu söylenir mi... Maalesef bazen insanın eşi bile bilip bilmeden konuşabiliyor. Siz takiplerinizi aksatmayın yeter ki...
Benimki de 17 haziran doğumlu.Sabah cicibebe, tereyağ, pekmez, peynir, çoook az ceviz, yumurta sarısını bazen kendi sütümle bazen de elma yada armutla ıslayıp veriyorum.
Yiyebileceği sebzelere irmik, patates, pirinç katıp zeytinyağlı çorba yapıyorum. Meyve rendeliyorum. Benim de sıkıntım yoğurt, yediremiyorum.

Bu sayfada bir yazı okuyup gözlerimin dolacağınını tahmin edemezdim... Kaybettiğim kızımı hatırladım yine...

neden yoğurt yemiyo canım devam sütüyle denedin mi ?onu daha çok beğenir belki

slmm kislarrr nasilsinizz bebisler nasilll benim ki cok iyi allaha bin sükür 7300 70 cm herkes zayif diyo ama doktor normal dedikten sonra kimseyi takmiyom benimki dönüyo coktan beri,simdi yerde sürünüyo ve geri geri emekliyo

slmm kislarrr nasilsinizz bebisler nasilll benim ki cok iyi allaha bin sükür 7300 70 cm herkes zayif diyo ama doktor normal dedikten sonra kimseyi takmiyom benimki dönüyo coktan beri,simdi yerde sürünüyo ve geri geri emekliyo

seni kaçak nerdesin sen bakalım faceye gittin dimi iyiyiz biz çok şükür yoğun telaşe malum benm kızımada zayıf diyolar ama sağlığı yerinde olsunda hiç mühim değil dediğin gibi

Denemedim onu.Yapay şeyleri az alsın istiyorum ama yapacak birşey yok.Olmadı onu denerim

bende organik annelikten yanayım o yüzden anne sütüyle denedim ama olmadı mecbur devam sütüyle yaptım ama arda kendim yaptığım yoğurttanda veriyorum ..dene bi sende canım belki sever kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…