2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İddea mı, yok canım, günde kaç tane yazsam kafi, germesene kız beni :18:
Evet Elif...Ben çözemedim ama

sakin ol kız zaten kimse gelmiyo bende akşamları geliyorum ama çok uzun zamandır ilk defa biriyle denk geldim adaşızz yanii

Benim kız gündüz zor emmeye başladı, sürekli yiyecek istiyor.Üzülsem mi, sevinsem mi bilmiyorum...

Benim kız gündüz zor emmeye başladı, sürekli yiyecek istiyor.Üzülsem mi, sevinsem mi bilmiyorum...

beim kızım her zaman zor emiyo canım ama artık yemek yemekte isticekler gibi geliyo ..üzülme tamamen bırakmasın önemli olan o

merhabalar benim kızda 7haziran doğumlu bizdede fazla kilo yok 7200 boyda 64 2tane dişi çıktı biri kendini belli ediyor öbürüde yolda bizimki onun için hazırladığıımız yemekleri yemiyor bizimkilerden yiyecem diye uğraşıyor bende vermeye çalışıyorum yogurduda yemeklerin üzerine koyuyorum yiyor bizimki emeklemek istemiyor yüz üstü bile yatmaya tahammülü yok 15 tatilde diş bulguru yapcam görümcemlere tatil için gelcekler onlar gelince hep beraber yapcaz

secemce kizlarimizin dogum günleri ayniymis benimkiside bazi zamanlar cok yemegi seviyor bazi zamanlar azicik emiyor birakiyor

Maaşallah....Ben de diş istiyorum.O birkaç dişle çok sevimli görünüyorlar.Ateş oluyor mu peki?

selam kızlar. bende uzun zamandır giremiyorum ama ara ara bakıyorum kimse olmuyor.girenlerden beni hatırlayan varmı onuda bilmiyorum.herkes bebekleriyle uğraşıyor herhalde fırsat bulamıyorlar diye düşünüyorum.yada face deler galiba.benim oğlum 7 aylık oldu. yürüteçte geziyor. ek besinlere çoktan geçtik. çok iştahlı olmasada biraz biraz herşeyden tattırmaya çalışıyorum.7650 gr 70 cm .daha diş çıkarmadı ama büyük oğlum da 1 yaşında çıkarmıştı ilk dişini oyüzden takmıyorum.hepinizin bebeklerine Allah sağlık versin.öptüm

iyi geceler kızlar nasılsınız... biz iyiyiz büyüdükçe çok tatlı oluyolar... akıllandı baya bizimki.. öğretirsen hergün yeni bişi öğrenmeye açık maşallah... alkış yapıyo, gel gel yapıyo, naz yapıyo, tos yapıyo, ağzına elimizi koyuyoz çekiyoz aa aa aa yapıyo, bişiler anlatmaya açlışıyo... 7,5 aylık şimdi... ilk adım arabası aldık... şimdilik renkli hareketli taraflarıyla oynuyo bi de üstüne oturtunca zıp zıp zıplıyo hoşuna gidiyo... bizde böyle kızlar.... herkese tatlı rüyalar, bölüksüz uykularrrrrrr

sanada canım aslında ben burdaydım ama yine denk gelemedik sanırım bizde iyiyiz çok şükür senin düzenli hayatın sanırım ama benm aşamadığım bi uyku sorunu var hala o kadar sık uyanıyo ki anlıcan hala düzene girmedi ama olsun o iyi olsun da benm prensesimde ben çığlık atıyorum o atıyo çok komik oluyo Allah afiyet versin cümlemize inş da bütün güzelliklerini yaşayalım kuzucukların

slmmm uzun bir aradan sonra yaa kızlar toplanın artık olmuyo böyle topikte in cin top oynuyo eski günlerimize geri dönelim lütfeeennnn

bende haziran annesiydim fakat bebişim 23 mayısta dünyaya geldi benide aranıza alısanız sevinirim zaten sürekli takip ediyorum ama yazmıyordum

slmmm uzun bir aradan sonra yaa kızlar toplanın artık olmuyo böyle topikte in cin top oynuyo eski günlerimize geri dönelim lütfeeennnn

bende aynı şeyi söylüyorum canım ama kimse duymuyo malesef artık gelicez deselerde inanmıyorum geçendede öyle yaptılar ne gelen var ne giden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…