2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar nasılsınızz.. bizim ananemiz bizde... keyfimiz yerinde...
huysuzluğu kalabalıktanmış, şimdi sakinledi bebişim...
ama gezmek alışveriş yapmak istiyorummmmmmm ama kendi kendimeeeee nerdeeeeeeeeeeeeee

Hepinize merhaba arkadaslar bugun 4 aylik asilarimizi olduk kilomuz 6800 olmus bugun itibariyle elma armut suyuna basliyoruz

bu vatanı bölmek ısteyen tum ınsan dısı yaratıklar unutmasınlarınkı soyları kuruyacak bırsey yaptıklarını sanmasınlar turk askerri onların köklerını kazıyacak ne mutlu türkum dıyene !!! ne mutlu asker esıyım vatan saolsun ıcınde turk kanı bulunan vatandaslarımızında bası saolsun !!!!!!!!!!

Son düzenleme:
Hepinize merhaba arkadaslar bugun 4 aylik asilarimizi olduk kilomuz 6800 olmus bugun itibariyle elma armut suyuna basliyoruz

merhaba maşallah umarım aşı ateş yapmamıştır 2 ay aşısında benim kız ateşlenmemişti umarım 4.ay aşısındada olmaz bakalım 22sinde olacağız kaç kilo olduk merak ediyorum.erken değilmi meyvelere drmu söyledi bende vermek istiyorum ama bazen vazgeçiyorum.sen izmirde oturuyordun değilmi..

meraba ben de 2011 haziran annesiyim.. şubattan sonra burayı keşfettim fakat herkes kaynaştığından aranıza giremedim.. sonra face te takip ettim sizi.. şimdi de işe başladım ve artık ben de aranıza katılmak istiyorum.. öğretmenim.. derslerim olacağından her zaman giremem ama beni aranıza alırsanız sevinirim :)

hoşgeldin eymenim,bende burayı senin gibi geç farkettim ama çokta faydalandım.benm oğlumun ismide eymen efe,ismin bana çok şirin geldiii bu yüzden

Gunaydin fmg telefonumu kaybettim senin numaranda gitti benim numaram ayni.nasil gidiyor guzel kizin nasil?

iyiyim canım. kızım da iyi çok şükür. koşuşturmacayla geçiyor günler. kızım nerdeyse 5 aylık oldu bile, hiç bişey anlamadım :)
senin oğluş nasıl? tel için geçmiş olsun. ben seni ararım. öptüm.

fırsat buldum. hemen soluğu burada aldım. ama yine kimsecikler yok. çok boşladık valla kızlar. üzülüyorum.

merhaba benim kızım da 4 buçuk aylık oldu. ek gıdaya daha başlamadım zaten biraz tombik bizim kız oyüzden gerek kalmayacak heralde 6 aydan önce. haftaya dr a gitcez bakalım o ned,yecek?

selam kızlar nasılsınız... burayı çok boşluyoruz bence de... sonunda ben de face.e gidicem galiba... ama face.e takılırsam daha başa çıkamam diye gitmiyorum... yani başka gruplara da...

merhaba bende yeni girdim çok hoşuma gitti forum yavaş yavaş kaynaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…