2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bircecim ben şu tickeri yapmayı beceremedim haa..gebelik için olanı yapmıştım doğumdan sonra beceremedim:)

biz de iyi olmaya çalışıyoruz.. kayınvalidemlerden sonra bizimkiler geldi... ev kalablık olunca bizimki de çok huysuzlanmaya başladı... sakin bi bebişti, mızmız oldu çıktı... çok ağlamaya baişladı.. anlamıyorum derdini her zaman... şimdi de başladı. ben bi bakayım oğluşa.. bnm de aklıma geliyo sütüm mü yetmiyo aacaba diye... sık sık meme istiyo mu.. kilosunu falan tarttın mı....

evet canım benmkide öyle o kadar mızmız ki anlatamam hep kucak istiyo almayınca ağlıyo çok ..gecedeçok sık uyanıyo çoğu zaman uykuyla pek zoru yok yani anlıcan canım aklıma tek gelen sütüm bu ay başı gittik kilosu 5.400dü kız bebeklere göre normalde emmek istiyo canım bide..

günaydın hanımlar.. nasılsınız...

kolay gelsin canım... şimdi anlamaya başladım, mızmız çocuk zormuş... Allah kolaylık versin, sabır versin herkese... doymuyo olabilir... bi bilene sor istersen, ek gıda olarak mama falan denemeyi... ben bişey demeyeyim, bilmiyorm henüz... bizim bu hafta 5 ay kontrolumuz var.. bakalım ne diyecek doktorumuz... üf kitap falan bişiler okumamız lazım bebekleri anlamak için... anlamıyo insan...

Selam kizlar ayni durum bendede var oglum cok uslu sureklu uyuyan bi bebekti son gunlerde bi huysuz kucak istio emerken aglio itio kendini geriye sutum az heralde dedim sinirlenio noluyo bebislerimizee yaa

ben de haziran annesi adayıyım Allah nasip ederse. şuan 1.5 aylık ama sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor.

ben de haziran annesi adayıyım Allah nasip ederse. şuan 1.5 aylık ama sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor.

allh tamamına erdrsı n cnm gecen yıl bz bu heycnaı yasıoduk aynı sekılde nasıl geccek zamn derken sımdı 3 bucuk aylık oldu kızım o an hc gecmıomus gıbı gelıodu bana ama gerıye donup baktıgında ınsan nasılda gecmıs dıo hamılelık gunlermı hatrladım yaa :) gecen sene bu gunlerde ben daha bılmıodum hamıle oldugumu

benimkide hala mızmız dediğin gibi hep kucakta birde devamlı oturmak istiyor ve oturuyorda kimi oturtma diyor ama bence bir zararı olmaz diyorum çünkü bebeğim bu şekilde rahat emmeği zaten bıraktı sadece geceleri emiyor gündüzleri sağıp veriyorum gündüz emsede 5dk bile sürmüyor ağlayı veriyor napayım böyle yuvarlanıp gidiyoruz benimkide ufak tefek seninki gibi aman sağlıklı olsunda başka bişey istemem.

kolay gelsin canım... şimdi anlamaya başladım, mızmız çocuk zormuş... Allah kolaylık versin, sabır versin herkese... doymuyo olabilir... bi bilene sor istersen, ek gıda olarak mama falan denemeyi... ben bişey demeyeyim, bilmiyorm henüz... bizim bu hafta 5 ay kontrolumuz var.. bakalım ne diyecek doktorumuz... üf kitap falan bişiler okumamız lazım bebekleri anlamak için... anlamıyo insan... [/QUOTE]

doktorumuz kilosu gayet iyi diyo o yüzden vermicem henüz ek gıda canım inş yeterli olur doğru zamana kadar ..evet canım benm kızı başat koyuyodum kendi uyuyodu oynuyodu kendi kendine ama şimdi ne yapsak nafile bide kucaktada değil ayağa kalkıp gezinceksin çok zor anlıcan işim Rabbim mükafatını verir inş ne diyelim analık kolay değilmiş

Selam kizlar ayni durum bendede var oglum cok uslu sureklu uyuyan bi bebekti son gunlerde bi huysuz kucak istio emerken aglio itio kendini geriye sutum az heralde dedim sinirlenio noluyo bebislerimizee yaa

olucak canım bizimkilerde böyle büyücek heralde yani ben artık pek rahatlık beklemiyorum alıştırıyorum kendimi zor ama napcaksın ..

kızmda öyle canım asla yatıramazsın öyle uyanınca hep kucakta bazen oturmakta yetmiyo ayakta olucakmış hanfendi.. bu arada bende mecburen oturtuyorum dediğin gibi böyle rahat elimiz mahkum napalım bizde ağlaya ağlaya pışpış yapa yapa emiyoruz dediğin gibi sağlıklı olsunda hem ben minik bebişleri daha çok seviyorumm

Gunayydinn...gecen sene bu zamanlar farkli bi heyecan yasiyorduk ahhh beee ne cabuk gecmis zaman....

öncelikle günaydın. bebeğin kaç aylık olduğunu gösteren görselden yapmak istiyorum ama nasıl olduğunu bilmiyorum. tarif eder misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…