2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin
ulas pasanin gece boyu atesi wardi hala war. fitil attim 2saat uyuduk ama yine basladi zombi gibiyim geceyi uykusuz gecirdik oglumla.. sebebini cozemedim

geçmiş olsun hasret. havalar birden soğudu, hep hasta bebişler. yaman da 2 gündür hapşuruyordu ateşe çevirmedi allahtan. bugün iyice azaldı.

kuzu ve burcu çizelgelerinizde hala doğuracak görünüyorsunuz:)) değiştirin artık.çizelgeye bakıp kaç haftalık olduğunu görmek ne hoşuma giderdi hamileyken..şimdi tam 4 aylık yazıyor küçük adamım benim:))

merhabalar, kızım 4 aylık ve sadece mama ile besleniyor 5 kilo doktor çok zayıf olduğunu söyledi. artık ek gıdaya başlamak istiyorum sizce ne vermeliyim, yada daha çok mu erken?

bn kizimda cok ince eleyip sık dokudum simdi oglunda oyle yapmiyorum salcasiz baharatsiz yemek sularida weriyorum.. corbalarda..
az once pekmezli portakal suyu werdim..
biskuwili yogurt weriyorum
peynir pekmez tereyag az muz biskuwi yumurta sut blendirlayip weriyorum
icgudulerle hareket ediyorum biraz:))

merhabalar, kızım 4 aylık ve sadece mama ile besleniyor 5 kilo doktor çok zayıf olduğunu söyledi. artık ek gıdaya başlamak istiyorum sizce ne vermeliyim, yada daha çok mu erken?

ne erkeni hayatim 4aylik we 5kilo mama takwiyesi yapmadinmi? bu zamna kadar.
hemn basla ek gidaya nisastalari w pirinc ununu karistir muhallebi yap wer.
ustte werdigim kahwalti tarifide besleyici icine cewizde ekle.
zayif olsun saglikli olsun der bazi anneler ama bnce hic oyle degil standartlarda olmali:)

ne erkeni hayatim 4aylik we 5kilo mama takwiyesi yapmadinmi? bu zamna kadar.
hemn basla ek gidaya nisastalari w pirinc ununu karistir muhallebi yap wer.
ustte werdigim kahwalti tarifide besleyici icine cewizde ekle.
zayif olsun saglikli olsun der bazi anneler ama bnce hic oyle degil standartlarda olmali:)

cbbirce cnm nasilsin oglun nasil sen facete warmisin bn katildim ama cogu kisiyi
bilmiyorum kim kimdir

hasret cevabın için çok teşekkürler. kızım 2 kilo doğmuştu korkuyorum açıkcası sindirim sistemigelişmişmidir acaba diye. sitede okumuştum pirinç ununudoktorlar vermeyin diyormuş galiba. meyve püresi vereyim mi veya yoğurt?

slm benim bebeğime sütüm yetmedi.milupa aptamil bebek sütü veriyoruz.bebeğim 4 aylık.kolay gelsin

iyi akşamlar kızlar nasılsınız.. bu aralar misafirim var gelemiyorum pek... oğlumu görmeye geliyolar.... biz iyiyiz çok şükür.. oğlum kucaktan kucağa keyfi yerinde... nazlı oldu biraz... şimdi banyo yaptık uyuyo.. sizde ne var ne yok (ah şu face! )

sanada iyi geceler canım çok şükür iyiyiz sen ? benimde aynen canım misafir geliyo bebek görmeye giremiyorum hatta aştım ben g
ündüz misafir ağırlayıp gece misafirliğe gidiyorum benm kızmda öyle kucaklarda hep bide uykularımız çok fena hiç yatamıyorum bile gece oturduğum yerde uyuyorum neden uyumuyo anlamadımda üzgünüm biraz sence neden olabilir yoksa sütütm mü yetmiyo :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…