2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kesınlıkle anlayamayız bacım allahda yasatmasın fatmamada hayırlı evlatlar nasıp etsın insallah ben kotu oluyorum kızın derdı basından tasmıs bıde ugrastıgı seyleere bak valla lafımı cekmem ısterse atsınlar benı bu sıteden !!!!

Kızlar valla bazen tartışmaktan zevk aldığınızı düşünüyorum ya.. Yapmayın hadi konuyu değiştirin. nabersiniz, bakın ben burayı özledim ara ara gelip bakalım artık

bunu kim yazmis

kimse soylesin
benlede selami kessin

OTE=Hilmi_ve_Fatma;21237062]FACEde özelimde geçen konuşma ben kimseden dua dilenmedim kimsede özellikle dua istemedim gelipte başıma kalkmayın... ben bu lafları hak edecek hiç bişey bişey yapmadım defalarca söledim bi kaç kişi hariç ark. listemde çıakrtacagımı sadece yazıyorum siz hak verin ve ne buraya neden face geli,rim Allah hepinizin yavrularını korusunki beni hiç anlamayın hakkınızı helal edin.....

X kişi:
fatmacım arkadaş listenden çıkarmışsın beni, ben gruptaki herkesi çıkardığını zannediyordum..neden böyle bişey yaptın anlamadım.. sen bilirsin tabi..

fatma yani ben
Cikarmadgm kisiler ile ailecek telde ve gercekte gorustgum insanlar istedn alingalgida yapabilirsinz

X Kişi
o nedemek şimdi ya istediğin alınganlığı yapabilirsin ne demek.. acına saygı duyuyorum arkadaşlık durumumuza önem veriyorum bu mu hatam? ne halin varsa gör..bi daha muhatap olmıcam seninle..

Fatma
Saygi duydugun cok belli. Kelimelerine dikkat et ne halin varsa gormus..

XKişi

heryerde sana dua ediorum ben her mesajının altına moral vermeye çalışıyorum..hamileliğimiz boyunca mesajlaştık ben ......... bu arada benlki bilmiyorsun ama bu cevabı hakedecek ne dedim ben söylermisin? fatmacım diye başladım bi hatammı oldu bişeye mi alındın manasında yazdım aldığım cevaba bak..pes valla..piskolojinin bozukluğuna veriyorum Rabbim bi an önce bi evlat versin mutlu ol..hep böyle dua ettim sna..böyle bi mesajı da haketmedim..

Fatma
Ne istiyorsan onu yap

XKişi
sen hakkaten norma değilsin.. sen beni kırdın ama ben seni kırmayacağım..

Fatma
Ne istiyorsan onu yap

Xkişi
defol git fatma bi defol git allah aşkına..
[/QUOTE]

sizi deli karılar sızıııı nıye geldınız sıteye kapıları kapattım hadi gıdın bakalım gıdebılıyorsanız

bak arkadaşım konuu uzatmak istediğimden değil ama burda Rabbim kimseye vermesin ama asla evlat acısını bilmeden sakın ha sadece sen değil bilmeyen herkes sussun ben böle durumları okuduğumda üzülüyordum Allah k,imsye vermesin derdim yorum falan yapamazdım ama taaaaakiiii BAŞIMA GELENE KADAR..... o yüzden ne olura olsun konunu ne olduğunu bilmeden asla yorum yapmayın önce bir araştır oku sonra üstüne düşerse yorum yap...EVLAT ACISI tabiki daha kötüleride var ama çok kötü durum bende 9 ay karnımda taşıdığım kızımı eşim kendi eliyle toprağa verdi o yüzden bu acı ne empatiyle anlaşılır nede başka şeyle.Rabbim yavrunu sana bağışlasın vee hiç bi kötülüğünü göstermesin. o yüzden sizden ricam sadece saygı duyun inanın bizim için bölesi daha iyi oluyo insan dha sakin oluyo ama diğer türlüsü zorr ANLAYAMAZSINIZ:::.......

senin de başın sağolsun canım...kızım büyüyor yazmışsın ya, hamile misin, ya da tekrardan doğum mu yaptın, allah bu yavrunu sana bağışlasın..

senin de başın sağolsun canım...kızım büyüyor yazmışsın ya, hamile misin, ya da tekrardan doğum mu yaptın, allah bu yavrunu sana bağışlasın..

amin canım Rabbim sizin yavrularınızı da bağışlasın ben geçen sene şubat melek annesiyim busene de sizinle işte ben facede varım kız ama nickleri bilmediğimden burdan tanımıyorum evet melek kızımın kardeşi resimdeki de yeniden Allah nasip etti bana anneliği

Son düzenleme:
fatmaya yapılana üzüldüm doğrusu arkadaşlar ayıp etmişler.bu arada herkesi burada görmek ne kadarda güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…