2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yooo sen söylemiştin gaz bağlandı eve diye. yanlış mı anladım yoksa. telefonda öyle dedin gibi hatırlıyorum.

yok kız ne doğalgazı yanlış anlamışsın herhald:) çok çalışmak sana yaramıyo...

dün elifle konuştum. yarı yıl tatilinden sonra başlayacakmış işe.

ayy zor olacak onada yaaa

slm...hamileliğimde burayı takip ettim şimdi faceyede bakıyorum ama burası başkaydı daha sıcak bir ortam vardı...her ne kadar fazla yazmasamda hep takip ettim burası başka ama kimseler yok... bişey sorucam oyun halısı alan yada bilgisi olan var mı ???

kız fmg şimdi reimlerine bi daha bakıyodum dogumdan önce üzerinde farklı kıyafet var sonrasında farklı nasıl

kız fmg şimdi reimlerine bi daha bakıyodum dogumdan önce üzerinde farklı kıyafet var sonrasında farklı nasıl

doğumdan önce gördüğün sabahlık. ameliyat önlüğü var altında kapatamadığım için (nasıl genişlemişsem artık önlük kapnamadı :))) ) onu üstüme giymiştim.
ameliyattan çıkınca hemen geceliğimi giydirdi hemşireler.

selam. oyun halısını bu ay için tavsiye etti doktor. biz kullanmaya başladık.

ben çıkıyorum fatmacım. süt sağmaya gidicem. çooook öptüm seni. allaha emanet ol canikom.

heeeeeee öle yaniiiii anladım sabahlıgın çok tatlıymış

resimdekiydi aldığı güzeldi ama zemin çok sert geldi bana...bunun güzel yanı çocuk 1 yaşına geldiğinde de oynuyordu şekil değişebiliyordu...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…