2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu arada benim oğlum 3.5 aylık ama oyuncaklara uzanmıyor.bakıyor takip ediyor ama almaya istekli değil pek.daha dönmeye falan da başlamadık.sizinkiler ne durumda?

bu damlayı bana dr um önerdi içinde canlı mikroorganizmalar var. o yüzden bildik bir eczaneden al cnm. ve buzdolabında yumurtaları koyduğun raflarda saklıyorsun. eczaneden alırken de buz torbasıyla al. günde 3 damla yeterli ama kesinlikle sıcak birşeyle karıştırmıyorsun hani mamayla falan verme. çok az bir kaynamış soğumuş suyla verebilirsin

canım benim oğlum da aynı şekilde ama benimkini şu uykuya dalışlarda sıçramalar oluyo o uyutmuyo.sende de mi aynı şekilde acaba?

evet benim kızdada aynı problem çok sıçrıyor ve uyandırıyor kendini uyumadığı içinde bu ay 550grm almış.uzülüyorum ama allahtan sağlıklı..

benim ki de gündüz uyumuyor doğru düzgün 15 dk yarım saat şekerleme şeklinde uyuyor. uyku düzeni oturtmaya çalışıyorum ama başaramıyorum birtürlü

bende oturtmaya çalışıyorum hergün aynı saatte uyutuyom yediriyom ama nafile peki akşam uykunuz nasıl ben sekiz buçuk gibi uyutuyorum ama yarımsaat sonra ağlayarak uyanıyor gidip tekrar sallıyorum 15 dk sonra tekrar uyanıyor tekrar sallıyorum sonra uyuyor bazen 1 saat içinde 3-4 kere bu şekilde salladığım oluyor sizin bebişler nasıl

ben doktoruma bu şekilde söyledim uykuları kısa uyumuyo bazen emmiyo ağlama krizleri geliyo die doktorum o bebek ne istiyosa yapar diyo bende çok sakinim artık hiç uyutmaya çalışmıyom uykusus varsa uyuyo yksa ne yapsan nafile zaten hiç öyle aynı saatte emzirme yatırma yapmıyorum saldım çayıra

slm herkese.21 haziran doğumlu kızım var.2 gündür parmağını emiyor sürekli memeyi emme istemiyor.doktor diş etleri kaşınıyor dedivarmı sizinkilerde böyle sorun

muhakkak öyledir de ben uyutmazsam çok ağlıyor o yüzden üzülüyorum bildiğin gibi değil resmen katılıyor ondan huysuzlanmaya başladığı zaman uyutuyorum birde emmediği için sağıp vermek zorunda kalıyorum sütüde ısıtırken biraz huzursuz oluyor bakalım inş düzene girer.benim kız 2 ay aşısından sonra böyle oldu belki 4.ay aşısında düzelir

slm herkese.21 haziran doğumlu kızım var.2 gündür parmağını emiyor sürekli memeyi emme istemiyor.doktor diş etleri kaşınıyor dedivarmı sizinkilerde böyle sorun

valla benim kızda 15 gündür pek bir iştahla emiyor ellerini birde şapurdatıyor ki sorma çok hoşuma gidiyor.

bizimkide parmağının çok iştahla emiyorda doktor alışırsa kötü olur dedi.bıraktır dedi

valla çok kasmıyorum eninde sonunda bırakacak bebekler herşeyi önce ağızlarıyla tanımaya çalışıyorlar onun için zamanı gelince unutur.yalnız parmak emmesi derken benimki öyle emzik gibi değil daha farklı bir şekilde emiyor bazen tüm elini sokmaya çalışıyor

kız benim kızımı görsen şapur şupur emiyo ama ben hep emmesine izin vermiyorum beni emsin ondan ne geliyo sankii

evet canm benimkide parmak değil tüm elini sokuyo hatta bazen öğürüyo sokmaktan kuscak gibi oluyo

direk parmagini sokup emmiyorsa sorun yok birakir bi sure sonra.
ama bnm oglum direk bas parmagini emiyor emzik gibi.. bi sakincasi yok sadece i
dewam ederse ilerde cok sık hastalanir. ellerden mikrop kapacagj icin

valla beni emmediği için birde bu şekilde susutuğu için ağlamadığı için ses çıkarmıyom .

bncedeeee
onu bu zewkten mahrum birakma bnce sonucta emme gudusuyle doguyolar memede emmiyosa bi sekilde tatmin olmali..
bn hic engellemiyorum rahat rahat uyuyo iste gayet mutlu :)

oglumun dr kontrolunde kilomuz 7900 boyumuz. 65 cm olmus. we dunden beri ufaktan biseyler wrrmeyede basladim. tahilli mama.. yogurt.. bugunde az enginar corbasi :)) hizli bi baslangic yaptik biliyorum
kizimda cok kurallara uydum yok yumurtanin sarisi, yok corbada kiyma, yok muz sonra bunda hic oyle yapmicam alerjik reaksiyon gostermiceni dusumdugum bildigim herseyi wericem /
oglum mutlu we sakin bir bebek msallah bozulmaz insallah
kizim yetiyor zsten canima okuyoooo
hepinze iii geceler tel.in sarji bitiyo

herkese günaydın demek isterdim ama kimsecikler yok(5:

buralar bu saatte dolar taşardı. bende gerçi şimdilerde giremiyorum ama özledim sizleri. kızımı uyuttum birisinide okula yolladım bende yayılıyorum:) hadi kolay gelsin

maşallah tosunuma benim kız daha ufak 4900 boyda 58 kilo alımlarımız yavaş sütümde doyurucu değil sanırım ama sağlıklı yalnız uyamadığı için çok huysuz yarım saat uyuyoruz uyanıyoruz ve bütüngün ağlıyoruz bende 4.ayını doldurunca başlıcam ek gıdalara 6.ayı beklemicem bakalım nasıl alışacakmı.keşke birazda uyusa çok sevinecem

günaydııııııııııın:)

bizde öyleyiz canım kızım sürekli kucak istiyo uyku desen yine bozuk bi düzene girmedi mahallede ki kadınlar halime acıyo valla çok zayıfladım bu sıpa eritti beni

kızlarrrr 2 3 gündür giremiyorum nasılsınız :92:
iyi diyelim iyi olalım sen nasılsın maşallah süphanallah kızında pek tatlı çıkmış resimde

aynı sorun bizdede var kızım yumruğunu emiyo ben çekiyorum o geri alıyo galiba diş çıkarıyoruz kızımın eli ağzından hiç çekilmiyo ağzının suyu çoğaldı + bide ishal olduk ama şu sıra biraz düzeldi gibi :97:

evet canm benimkide parmak değil tüm elini sokuyo hatta bazen öğürüyo sokmaktan kuscak gibi oluyo
ay sorma neslide öyle hem kusucak gibi oluyo ama inatla hala aynı şeyi yapıyo sıpa

günaydın evet artık kimsecikler girmiyo herkez yoğun tabi inş en kısa zamanda eski haline döner topik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…