2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canım Allah kolaylık versin ..önemli değil canım benmde akşam 6da başladı sancılarım 7 buçuğa kada r5 dk bire indi hastaneye gittik hemen baktı daha 2cm açılma vardı saat 10a kadar dayanabileceğim ağrılardı ondan sonra gece 2.20 ye kadar şiddetli sancı çektim 10cm olunca doğuma aldılar ama görsen doğuma gele kmsenin sancısı yok ben kıvranıyorum yakınları başıma gelip ah suni sancı mı verdiler die acıyolar bana ama suni muni değil doğal mı doğal benm sancım :KK1: neysem 2.20de doğum odasına girdim dedim doktora ben doğuramıcam :KK37:oda verdi gazı bi hamlede çok şükür doğurdum yani doğum faslı 5dk sürdü sürmedi sonrası malum ufak tefek dikişler canım ama çok şükür normal doğum yaptım bende :KK64::KK19:

normal doğum olmasına sevndim.bende doktora bu çocuk burdan nası çıkcak diye bağırdığımı hatırlıyorum:)))

selam kızlar.kimse yok ama inş.düzelecek zamanla yavaş yavaş gelir kızlarda.ben buraya zor giriyorum canım bilgisayarı açıp oturamıyorum başında tel.den face girmek daha kolay geliyo işimn arasında kolayca göz atıyorum 2 dk.

:KK3:hoşgeldin canım

merhabalar hosbulduk :) ben kendimi kaybettim bu sitede hehehehe cok karısık geldi bi türlü odaklanamadım yazdıklarımıda göremez oldum ben aynı dönemlerde hamile olan arkadaslarla tanısmak,paylasmak istiyorum doğru yerdeyimdir umarım yardımcı olursanıs sevinirm...:44:

Son düzenleme:
yazık ne hallere düştük takip etmekte zorlanırdım yazılanları. ah nerde o eski günler.

X