2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kizlarrr günaydinn oglusum grip oldu gece 2 kez uyandi grip diye.normalde uyur sabaha kadar yada böyle herkese söylüyom diye nazar mi degiyo :KK59: gündüzleride sepetinde sallayip uyutuyodum simdi gündüzleride kolumda sallaiyom sepeti görümceme verdim yarin dogum yapcek:KK31:

slm cnm geçmiş olsun... inş hemencik iyileşir... bebeler hasta olmasın... bizimki de uyurdu, hasta da olmamasına rağmen 2 saate bi uyanıp meme istemeye başladı... acaba doymuyor mu?? görümceni de Allah kurtarsın

hilmi fatmacım görümcen küçük mü ? gidiyo derken evleniyo mu sizde misafir felan mıydı merak ettim de

günaydın kızlar..

dün işe başladım.artık süt saatleri dışında hep burda olucam sanırım:)

canm süt saatlerini nasl belirledn,benmde başlamama az kaldı.3 saat olursa 1-4 arası düşünüyorm ama kabul ederlermi bilmem

ılgılenıyo canımm sen bebısıne bak kız ıhmasl etme cocugu bız buralardayız bızımıkıde durmuyo bıde habıre kusuyoo sende oluyomu bu aralar
benm bebeğimde çok kusuyo,dr bi anormallik yok gelişiminde reflü olabiliyo dedi ama çok kusuyo,her emzirmeden sonra 2-3 kesin

yaklaştın Ardahan burası

fatma yakınmışz,bizde erzurumdayız

canm süt saatlerini nasl belirledn,benmde başlamama az kaldı.3 saat olursa 1-4 arası düşünüyorm ama kabul ederlermi bilmem

sen ne zaman istersen kabul etmeleri lazım.
benim evim iş yerine yakın canım.sabah 8 de işe geliyorum 10.30 a kadar çalışıyorum.ilk 1.5 saatlik izinmimi kullanıyorum.öğle arası ile de birleşiyo.
sonra 1.30 da tekrar gelip 4 e kadar çalışıyorum. kızımı da 2.5 saatte bir emzirmeye alıştırıyorum. böylelikle sürekli süt sağma derdim kalmıyo.

sen ne zaman istersen kabul etmeleri lazım.
benim evim iş yerine yakın canım.sabah 8 de işe geliyorum 10.30 a kadar çalışıyorum.ilk 1.5 saatlik izinmimi kullanıyorum.öğle arası ile de birleşiyo.
sonra 1.30 da tekrar gelip 4 e kadar çalışıyorum. kızımı da 2.5 saatte bir emzirmeye alıştırıyorum. böylelikle sürekli süt sağma derdim kalmıyo.

esergün ne iş yapıyosun canım sen ? bu arada bi cvp atmadın doğumun ne kadar sürdü sancın felan ?

esergün ne iş yapıyosun canım sen ? bu arada bi cvp atmadın doğumun ne kadar sürdü sancın felan ?

harita mühendisiyim devlette canım. yazdığını gözmemişim kusura bakma:KK43:

sancı hatırlarsın belki 7 dk de bi geliyodu.sabaha kadar sürdü.ama saat 6-7 arası artık canımı yavaş yavaş yakmaya başladı.hastaneye gidince zaten artık açılma da 4 cm olmuş.sancılarda 4 dk ye indi.saat 10:40 da doğuma girdim.suni sancı fln verilmedi.11:30da kızım doğdu.doğumhanede eşimi aradı doktorum hatta:)12 de de odama çıkardılar.normal doğum olduğu için çok mutluyum..senin nası oldu doğum??

harita mühendisiyim devlette canım. yazdığını gözmemişim kusura bakma:KK43:

sancı hatırlarsın belki 7 dk de bi geliyodu.sabaha kadar sürdü.ama saat 6-7 arası artık canımı yavaş yavaş yakmaya başladı.hastaneye gidince zaten artık açılma da 4 cm olmuş.sancılarda 4 dk ye indi.saat 10:40 da doğuma girdim.suni sancı fln verilmedi.11:30da kızım doğdu.doğumhanede eşimi aradı doktorum hatta:)12 de de odama çıkardılar.normal doğum olduğu için çok mutluyum..senin nası oldu doğum??

anladım canım Allah kolaylık versin ..önemli değil canım benmde akşam 6da başladı sancılarım 7 buçuğa kada r5 dk bire indi hastaneye gittik hemen baktı daha 2cm açılma vardı saat 10a kadar dayanabileceğim ağrılardı ondan sonra gece 2.20 ye kadar şiddetli sancı çektim 10cm olunca doğuma aldılar ama görsen doğuma gele kmsenin sancısı yok ben kıvranıyorum yakınları başıma gelip ah suni sancı mı verdiler die acıyolar bana ama suni muni değil doğal mı doğal benm sancım :KK1: neysem 2.20de doğum odasına girdim dedim doktora ben doğuramıcam :KK37:oda verdi gazı bi hamlede çok şükür doğurdum yani doğum faslı 5dk sürdü sürmedi sonrası malum ufak tefek dikişler canım ama çok şükür normal doğum yaptım bende :KK64::KK19:

slm smlfzl... nasılsın... şöyle bi baktım ne var ne yok diye... arkadaşım var misafirim... sonra görüşürüz

slm smlfzl... nasılsın... şöyle bi baktım ne var ne yok diye... arkadaşım var misafirim... sonra görüşürüz

slm canım çok şükür iyiyim sen nasılsın ? bugün bilgisayar vardı bende ama hep böyle olur bende olduğu zaman kimse girmez olmasa sayfalar bitmez pek durgun topik bugün yine :KK68:

Arkadaşlar ben yeni üyeyim :) haziran annesiyim ve ilk gebeliğim, Allah herkeze bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah...Siz Haziran anne adaylarıyla tanışmak isterim.:nazar:

Arkadaşlar ben yeni üyeyim :) haziran annesiyim ve ilk gebeliğim, Allah herkeze bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah...Siz Haziran anne adaylarıyla tanışmak isterim.:nazar:

slm canım hoşgeldin :KK3:benimde ilk meleğim inş çok güzel bi duygu dimi arkadaşım şükürler olsun :KK16: amin amin ..ne kadarlık evlisin canım ?

X