2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hatunlar uzun süreden sonra forumda olmak çok güzel :)
herzamanki gibi yoğunum.

günaydınlar herkese... ne güzel burda birilerini görmek... nasılsınız arkadaşlar...

hosgeldınız kızlar valla eskısı gıbı tadını getırmeye calıyorum buralardayım artık faceden sıkıldım ıyce sacma sapan oldu kımın elı kımın cebınde bellı degıl ben kk mı ozledım :))) kolay gelsın sansa fmg yogun olmak daha ıyı bos durmaktansa .:))) gulsumcum sen nasılsın ben ıyıyım ınsallah :))

doğru söylüyosun. sen tamamen bıraktın mı işi? yoksa ücretsiz izine mi çıktın?

çocuktan sonra bende de bi soğukluk oldu canım... kendimi ısındırmaya çalışıyorum... ama ben hep evdeydim hep yalnızdım... çalışan için daha zordur... şu an bi yerlere gitmek istiyorum ama çocukla nereye gidebilirim ki

herzamanki gibi yoğunum.

günaydın sana da fmg.... sizleri görmek güzel gerçekten

doğru söylüyosun. sen tamamen bıraktın mı işi? yoksa ücretsiz izine mi çıktın?

ısı tamamen bıraktım zaten ozel sektordeydımm ordada bılıyosun oyle hadı gıt sen evde yat dınlen gel demıyolar ben cıkıyorum dedım tamam sen bılırsın deyıp kestırıp attılar suan tezlı yuksek lısans yapıyorum ınsallah untye gecmeyı dusunuyorum oda bılıyosun baya zor ve beklemelı bır surec cocuklada ozele baslarsam bır pazarım var nasıl ılgıleneyım 8de gıdıyodum 6ya kadar bır fııl ordaydım yanı anlıyacagın bunalımın esıgındeyım

galıba bızı anne olarak goruyolar eskı cıtırlıgımızmı kalmadı yoksa :18::18:

evde tek başına değilsinki bebeğin yokmu onunla vakit geçir eşini karşıla düzgünce bence hayatın hiçde kötü değil
herzamanki gibi yoğunum.

hoşgeldin fatma

sağolasın canım iyiyim... evde oğlumla vakit geçirmeye çalılıyoz işte

canım bunalıma girecek bişey yok. bak ben 3 aylık yavrumu bıraktım çalışıyorum. çok zor geliyor. bebişin azıcık büyüsün sen yine çalışırsın. üzme kendini bu günlerin tadını çıkar.

evde tek başına değilsinki bebeğin yokmu onunla vakit geçir eşini karşıla düzgünce bence hayatın hiçde kötü değil

hoşgeldin fatma

günaydın fatmam nasılsın?

hoşgeldin fatma

hayatım kotu demıyorum fatmam cocukla ılgılı bı sey degıl esım benı eskısı gıbı gormuyoo yakın degılız ne yapmalıyımm ıcmden gelmıyokı suslenıp puslenmekk

sağolasın canım iyiyim... evde oğlumla vakit geçirmeye çalılıyoz işte

ıyı vakıt gecırmelerr canımm zaten butun vaktı onlarr alıyoo :)

aman nasıl olayım işde ufak tefek şeylere sevinmeye çalışıyom görümcemin gitmesine 3 gün kaldı, evde kaloriferler yanmaya başladı öle, iş ise hiç sorma burdan bunalıyorum artık böğğğğkkk

özel zor hakketten... kadınların işi daha zor... kocalarımızla eskisi gibi biz de ilgilenemiyoz... çocuk alıyo bütün vakti.... biraz düzen biraz zaman geçmesi gerekiyo sanırım....

hayatım kotu demıyorum fatmam cocukla ılgılı bı sey degıl esım benı eskısı gıbı gormuyoo yakın degılız ne yapmalıyımm ıcmden gelmıyokı suslenıp puslenmekk

benim evliliğim de öyle canım. sadece sende değil bu durum emin ol. bu bir süreç. alışacağız elbete. kendini üzme yıpratma ne olur.

sizin oralar soğudu mu o kadar fatma... iş de olsa bi dert, olmasa bi dert galiba

ohhh az kalmış hadi gitsin artık görümcen. bak ne güzel rahat edicen sıcacık evinde :)
sık dişini.

özel zor hakketten... kadınların işi daha zor... kocalarımızla eskisi gibi biz de ilgilenemiyoz... çocuk alıyo bütün vakti.... biraz düzen biraz zaman geçmesi gerekiyo sanırım....

kız eskıden suslenır puslenır evde guzel masalar hazırlardım sımdı dıyorum bı uyusam benden ıyısı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…