2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar umarım iyisinizdir,, ne var ne yok? benim bebiş sapıttı 2 gündür kucağımdan inmiyor, sürekli ilgi istiyor bırakamıyorum hiç... uykusuda aynı şekilde gitti çocuğun ne oldu anlamadım ki

uzun süredir ilk kez sayfalar ilerlemiş topiğimizde. ohh beee:)) bundan sonra da daha da canlanır inşallah burası...

slm kizlarr nassilsiniz biz iyiyiz bugün doktora gittim oglumun kontrolü vardi hersey cok iyi allaha bin sükür ordan emekleme kursuna gittim haftada 1 gün bebek masaji filan yapiyorz iyi oluuyo baya ayni ay dogan bebekler geliyo biri agladimi hepsi bir agliyo bide görüyosun kilo alisi nasil diger bebeklerle aynimi filan haftayada spora basliyom dogum yapan kadinlara özel simdi karnimiz ayni puding gibi ya insallah oraya gidince sertlescek sizde ne var ne yok

maşallah bebeğine :) nerde oturuyosun arkadaşım merak ettim, bebek kursu ilgimi çekti de :)

maşallah bebişine cnm,, emekleme kursunu yeni duyuyorum? spora bende başlamak istiyorum ama doktorumada soramadım bir türlü,,

maşallah bebişine cnm,, emekleme kursunu yeni duyuyorum? spora bende başlamak istiyorum ama doktorumada soramadım bir türlü,,

maşallah bebeğine :) nerde oturuyosun arkadaşım merak ettim, bebek kursu ilgimi çekti de :)

ben almanyada oturuyom canim haftada 1 gün gidiyosun masaj yapiyosun soonra nesneleri elletiyosun sert yumusak onlari anliyo sonra bi minder var oraya yatiriyosun diger bütün bebeklerde karsisinda karin üstü yatiyo sonra benim ki o minderden asagi dogru dönüyo öle iste emeklemeye alistiriyolar

vayy bee ne guzel seymıs oyle sen burda yapılanları anlat bızde evde uygulayalım barı:))
fama naber nasılsın okudum gorumce gıdıyormus gozunaydın..artık hılmı ıle bıraz kendınızı dınlersınız ev ev ustunde olmuyor 1 haftadan fazla kalan mısafır cekılmıyor:)

olur neden olmasin bugün mesela bi kova dolusu kestane getirmis onun icinne oturttum serti ögrendi sonra karnina yüzüne sirtina ayaklarina masaj yaptim benimki simdiden karninin üstüne yatinca yuvarlaniyo herkes cok sasiriyo ordaki gösteren kadin bile

göz pınarımda duran 2 damla yaşsın, burnumun direğini sızlatan sızısın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…