2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kız eskıden suslenır puslenır evde guzel masalar hazırlardım sımdı dıyorum bı uyusam benden ıyısı yok

öyle oluyo gerçekten... ellemesin diye de arkasını dönüp yatıyo insan.... bizim 4.ayımız bitiyo, bu aralar kendime geliyom biraa biraz... sen de gelirsin merak etme.... çocukla ilgileniyo mu babası... benim oğlan şimdi ilgisizlikten serantlara başladı... uykusu geldi sanırım...

sizin oralar soğudu mu o kadar fatma... iş de olsa bi dert, olmasa bi dert galiba
sorma iş yerinde donuyorum şuan üzerimde bi yelek var onun üstünede de şal var :)

ohhh az kalmış hadi gitsin artık görümcen. bak ne güzel rahat edicen sıcacık evinde :)
sık dişini.

uff gitsin artık dün ne oldu biliyon mu fatma sıon bomba küçük velet tv düşürüyordu zor yakaladım ufff

ılgılenıyo canımm sen bebısıne bak kız ıhmasl etme cocugu bız buralardayız bızımıkıde durmuyo bıde habıre kusuyoo sende oluyomu bu aralar
akşam yarım bıraktım muhabbeti. benim kız durmadı.

ayını yerdeyim canım esenyurtta. raporum bitince hemen başladım işe. annem bakıyo kızıma.

ohh annen yanındaymıs bacım benım bakıcak kımsemde yok tek basımayım belkı oda benı yoruyo oalabılır canım

sorma iş yerinde donuyorum şuan üzerimde bi yelek var onun üstünede de şal var :)

uff gitsin artık dün ne oldu biliyon mu fatma sıon bomba küçük velet tv düşürüyordu zor yakaladım ufff

kışın napıyonuz ya siz.. anam çok zor.. artvin miydi uzak bi yerdi ama tam hatırlayamadım :44:

bı gıtmedı su gorumcen gıtsınde sende hılmı abıde rahat etsın uff cakıldı kaldı oraya sankı senın sorunun yokmus gıbı bıde onlar sorun cıkartıyo

küçük canavar desene :))) annesi ilgilense böyle olmaz. görümcen ilgisiz senin.

ohh annen yanındaymıs bacım benım bakıcak kımsemde yok tek basımayım belkı oda benı yoruyo oalabılır canım

haklısın annem çok destek oluyor sağolsun. o olmasa çalışamazdım ben de.

Bende ne zamandır girmiyordum, bir girip bakayım dedim..

iyi yaptın ne güzel oldu. eski günlerdeki gibi. ben de aylardır ilk defa giriyorum foruma.

acıkmış, doyuruyorum... kusma yok canım.. bazı bebeklerde olabiliyo sanırım normaldir.. emdikten sonra mı kusuyo...
ben ankaradayım, büyük şehir gurbet zor oluyo... sen nerdesin...

bı gıtmedı su gorumcen gıtsınde sende hılmı abıde rahat etsın uff cakıldı kaldı oraya sankı senın sorunun yokmus gıbı bıde onlar sorun cıkartıyo

ufff sorma geçen senede kaynanam vardı ama onuda öpeyim öpeyim başımın üzerine koyayım vallaha

valla anne gıbısı yok allah basında eksık etmesın canım

valla bende özlemişim burayı

acıkmış, doyuruyorum... kusma yok canım.. bazı bebeklerde olabiliyo sanırım normaldir.. emdikten sonra mı kusuyo...
ben ankaradayım, büyük şehir gurbet zor oluyo... sen nerdesin...

ya bazen yemekten sonras bazen baya bı sonra bellı olmuyo canım bende anlamadım yenı basladım 2 gundur kusuyo

ufff sorma geçen senede kaynanam vardı ama onuda öpeyim öpeyim başımın üzerine koyayım vallaha

gorumceler daha bı cadı oluyo ya zaten kaynanayıda onlar yonetıyoo gıcıklar

kaynanam lafını dinlemez onların ama işde aman yaa gitsin herkes ......

Sen benim;
-Yaratan’dan ötürü yaradılanı sevişim,
-Bir adım gelene on adım gidişimsin…
-Ve herkesi olduğu gibi kabul edişimsin…
Sen benim;
-Bugünüme şükür,
-Yarınıma dua edişim,
-Azla yetinişim,
-Çoğa göz dikmeyişimsin,
Ve Sen benim;

Kapanmayan avuç içimsin........

fatma nerde buluyosun bu yazılarıı cok guzelll

bnm sıpa uyudu kızlar... tırnaklarını kesip işimi yapayım biraz... görüşürüz yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…