2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de başlarda almadı emziği şimdi alıyor ama canı isterse:)) biz de epeydir agu diyoruz. benimki de dönemiyor. ama dönmeye başlayan bebişler var.

benimki de başlarda almadı emziği şimdi alıyor ama canı isterse:)) biz de epeydir agu diyoruz. benimki de dönemiyor. ama dönmeye başlayan bebişler var.

Benim ikizler Allah'tan emzik alıyorlar yoksabasedemezdim Ağladıklarında bir süre susturabiliyorum en azından aguluyorlar benimkiler konusunca karşısında gülüyorlar

benm bebişde alıo emzık baslarda almıodu artık alıo rahatladm bıraz da olsa konusuncada guluo aguluo donuoda yawas yawas masallh bebegıme

benim oglumda 3 aylik acayip sesler cikariyo sesli gülüyo ve karninin üstüne yatirinca dönüyo birde yatarken kafasini kaldiriyoo bebek arabasiyla gezmeye gidiyoz kafasini kaldirip disari bbakiyo bende oglum yapma daha erken diyommmm

hayırlı günler kızlar... nasıl gidiyo... sıkıcı bi haftasonu yine... eşim yok evdeyim... ev işleri de sıktı, yapmıcam işte desem de mecbur

günaydın dicem ama artık öğle oldu nasılsın gülsümcüm bebişin nasıl bende istemeyerek te olsa ev işi yapıyorum niyeyse hiç içimden gelmiyo ama haftaya misafirim gelicek mecbur yapıcam şimdiden yapiyimki yarın biyerlere fln gideriz dimi ama

herkes facede burda kimse olmadıgı için bende face e soruyorum kızlara soracagım bişy oldugunda ama buranın sıcaklığı yok orda, keşke herkes burda olsa yine smfzll nasılsın canım?

sağol cnm iyiyim sen nasılsın... biraz hava alıp geldim sona iş yaptık yine mecbur, kaçış yok...

bırgun herkes buraya donecek buna emınımmm gelıyorum gıdıyorum kımseyı bulamıyorumm
gelsinler yaaa... gelişimlerini takip edemiyoz bebişlerin..

herkes facede burda kimse olmadıgı için bende face e soruyorum kızlara soracagım bişy oldugunda ama buranın sıcaklığı yok orda, keşke herkes burda olsa yine smfzll nasılsın canım?

değişik bişi olduğunda bize de söyleyin bari...

O topiğimizin yakışıklı abisi canım bizde agulara yeni başladık ama ćok tatlı olyolar dimi canım

İyiyim canım annemdeyimde telden girmek zor oluyo giremiyorum pek ..önemli bişey olunca bizede söle canım fecede..bu arda herkrse seni soruyorum unuttum okulu ben Canım bakıcın ne alemde bebişsiz zor dimi özlüyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…