2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet bizimkilerin hepsi gitti 2 3 kişi kaldık saol cnm hepimizinkini allah bağışlasınn

napalım biz canlandırırız saol cnm hepizinkini inş

benimkide uykusunu alamayınca felaket mızmızlanıyorr uyku düzeni hiç belli olmuyor bi bakıyorum çok güzel bi bakıyorum hiç uyumuyor

benimkide öyle canım henüz oturmuş bi düzenimiz yok ama olur inş zamanla ben hiç aman aman yapmıyorum minikim uyursa uyuyorum uyumazsa malumm pörtlemiş gözler :KK53: :KK60:

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız... dün tüm gün misafir ağırladık... hiç giremedim... ne var ne yok

slmmm kizlarrr ya oglumun uykusu oldugu zaman yeri gögü yikiyo cok fena agliyo disari gezmeye cikiyoz
durmuyo agliyo eskiden arabaya binince susardi simdi arabada fayda etmiyo artik zorla uyutuyom bu yüzden disari cikamiyom fazla ama temiz hava almasi da sart dimi!! :KK50:

merhaba gülsüm.dün bura baya hareketliymiş.
bi bana denk gelmedi şu hareketlilik :))

slmmm kizlarrr ya oglumun uykusu oldugu zaman yeri gögü yikiyo cok fena agliyo disari gezmeye cikiyoz
durmuyo agliyo eskiden arabaya binince susardi simdi arabada fayda etmiyo artik zorla uyutuyom bu yüzden disari cikamiyom fazla ama temiz hava almasi da sart dimi!! :KK50:

kolay gelsin canım ya... balkona da çıkarabilirsin.. ben de pek çıkarmıyorum dışarı aaçıkcası... tembellikten...

$IMG_1397jjj.JPG oglusummm 2 aylikkenn:nazar::nazar::nazar:

Hala kimse yokm uuu huuuu huuu
Kizlar sizin bebislerde basladimi aguu guu gulara? ay cok tatli oluyorlar ya allahim nazarlardan saklasin hepsini.

kızlar selaamm.. hayırlı c umalar.... nasılsınız.. smlzl kızın naasıl tatlı bişi..... maşallah

kızlar emzik alıyo mu bebişleriniz.. benimki ilk günler alıyodu... sonra ağzının tadını bulunca vazgeçti... en güzel emzik anne dedi sanırım...
benimki topiğin büyük bebişlerinden. biz bayadır aguları yapıyoz... kıkır kıkır gülüyoz... nesnelere de uzanmaya çalışıyo... ama dönemiyoz henüz... (5 gün sonra tam 4 aylık olcek inş.) :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X