2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yaşasın yaptımmm....bebişkom cnaım senin porfilden baktım nasıl başlayıp bittiğine.ona göre buldum yanee image url yazan yerden linki aldım :))

Iyi yapmissin :)

BEN BU SİTEDE COK YENIYIM NEREYE NE GONDERILIYO TAM BILEMIYOM ONDAN BÖYLE OLDU CNM YAAA ::çok üzgünüm:

Dur sen yine yaz son Sat ben yapim sana bitane daha:)

ama neden küçük sizinki kocaman :roflol:

Canim yanlisini secmissindir. Orda iki tane var sen ilk basta soldakine degil sag tarafdakine tiklayarak basliycan yapmaya

kızlar herkese merhaba! ben bugün muayeneye gidecektim ama doktorum şehirdışına çıkmış. ben de haftaya randevu aldım. haftaya 6 haftalık olacağım o zaman nasipse kalp atışlarını da görürüm diye düşündüm. ama dayanamazsam cuma da gidebilirim:)

Canım öncelikle hayırlı olsun inş bebğin :) İnş hep böyle devam eder o zaman hamileliğimiz:)

Aslında o aklıma gelmedi, evet kese görünür şuanda.Eşim aslında bugün gidelim diyodu ama ben erteledim.belki karar değiştirirm yine :)

Canım sseninde bebeğini Allah beğışlasın inş,güzel duygular ya ama galiba ben hala şoktayım.Hiç bişey hissedemiyoırum heyecan falanda yok.Oysaki şaşardım böylelerine, benim içim içime sığmaz sanardım aksi oldu :))
Ama heralde bebeğimi görnce artık anlarım inş :) Peki seninki kaç haftalık canım? Sanırm sende ankaradansın? Bende ankarada yaşıyorum.

evet canım ben çağ hastanesine gidiyorum..çok memmunum...çalışıyorumda c.tesileri gidiyorum doktora..hem temiz titiz ve doktorları harika..bu arada tebrik ederm canım..inşlh bebişlerimizi alırız sağlıklı şekilde kucaklarımıza..ablası bu gün bebeğim 6 haftalık..

benim ilk doktora gitmem ;

yumurtalık ağrımdan,utanrak söylüyorum ilişki sırasıdna yumurtalığımda ağrım oluyodu. :kedi: .temiz çıktı..ama hamileysem..hamileliğin başlarında olur demişti.hamile değilsem başka nedenleri aaraştıracaklardı.o zamn tahminim 3 haftalıktı..ultrsonla baktı çıkmadı kese..sonra kan testi istedi.5+4 gnülükkende muaneye gittim.herşeyin normal olduğunu haftaya tekrar gidip bebek kalp atışını ve bana yapılacak testlerden bahsetti..ben allah korusun dış gebelikten korkuordum yada boş gebelik.ondan çok rahatladım..öyle işte canımm opuyorumnanaktan

:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada heyecanın olacaktır..hormonalrımız değişiyor belki ondandır şu an heyecan olmaması..o keseyi görnce kalbin nası hızlı çarpıcak :))

ben planladığım için çok heyecanlıydım canım :))

OLSUN NAZLICIM YAA SENİNKİDE Bİ DEĞİŞİK OLMUS OLSUN GENE BECERMİŞİN YAA BEN ONUDA YAPAMADIM delikafadulden

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 doğru söylüyorsun bu kadarına gelebildim hehe delikafadulden
seninkini de bebişkomm yapsın artıkın opuyorumnanaktan

ayy içimde heyecan oldu..bebeğim aklıma geldikce heyecanlanıyorum gerçi hepp aklımda minik kuzum opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 doğru söylüyorsun bu kadarına gelebildim hehe delikafadulden
seninkini de bebişkomm yapsın artıkın opuyorumnanaktan

ayy içimde heyecan oldu..bebeğim aklıma geldikce heyecanlanıyorum gerçi hepp aklımda minik kuzum opuyorumnanaktan

VALLA OYLE OLDU BEBISKOM ILGILENIYO INSALLAH BENIM DE OLCAK ONDAN hihoyyyt

Iyi yapmissin :)

Canim yanlisini secmissindir. Orda iki tane var sen ilk basta soldakine degil sag tarafdakine tiklayarak basliycan yapmaya

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan şimdi farkettimopuyorumnanaktan canımm teşekkürlerr fıstıkkk,düzeltiyorum şimdi vereliniortak :emir_bebek:

kızlar herkese merhaba! ben bugün muayeneye gidecektim ama doktorum şehirdışına çıkmış. ben de haftaya randevu aldım. haftaya 6 haftalık olacağım o zaman nasipse kalp atışlarını da görürüm diye düşündüm. ama dayanamazsam cuma da gidebilirim:)
Hoşgeldin canım, bizde 6+1 iz ama hala gitmedim dr.a :) Canım inş hayrılı ve sorunsuz hamilelikler nasip olur...
evet canım ben çağ hastanesine gidiyorum..çok memmunum...çalışıyorumda c.tesileri gidiyorum doktora..hem temiz titiz ve doktorları harika..bu arada tebrik ederm canım..inşlh bebişlerimizi alırız sağlıklı şekilde kucaklarımıza..ablası bu gün bebeğim 6 haftalık..

benim ilk doktora gitmem ;

yumurtalık ağrımdan,utanrak söylüyorum ilişki sırasıdna yumurtalığımda ağrım oluyodu. :kedi: .temiz çıktı..ama hamileysem..hamileliğin başlarında olur demişti.hamile değilsem başka nedenleri aaraştıracaklardı.o zamn tahminim 3 haftalıktı..ultrsonla baktı çıkmadı kese..sonra kan testi istedi.5+4 gnülükkende muaneye gittim.herşeyin normal olduğunu haftaya tekrar gidip bebek kalp atışını ve bana yapılacak testlerden bahsetti..ben allah korusun dış gebelikten korkuordum yada boş gebelik.ondan çok rahatladım..öyle işte canımm opuyorumnanaktan

:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada heyecanın olacaktır..hormonalrımız değişiyor belki ondandır şu an heyecan olmaması..o keseyi görnce kalbin nası hızlı çarpıcak :))

ben planladığım için çok heyecanlıydım canım :))

Canım dediklerinde haklısın belkide horma-on değişimindendr bu hyecansızlıkta.Aslında dış gebelikten bende çok korkuyorum o da 7. haftada belli olmuyo muydu*
İnş öyle değildir, herkesler duydu bebişi.İnş bizde biran evvel rahatlarız ya :KK43:
Peki çağ hastanesinde ücretler nasıl?Aslında ben devlat hastanesi istiyorum ama eşim şehir dışında olduğu için muayenelere gelemez diye özelide düşünüyorum.Dr. lar nasıl?

bu arada iyikide olmuş bebişin :) ,seninkide demekki yumurtalık ağrısıyla ortaya çıkmış.
Canım sanırım senle 1 günvar aramızda.Bnim sat 7 eylül.Tahmini doğumda 14 haziran.
O zaman şuanda dış gebelik olup olmadığı bellidir.

_[B .!.:
CandaS_;[/B]15786116]Hoşgeldin canım, bizde 6+1 iz ama hala gitmedim dr.a :) Canım inş hayrılı ve sorunsuz hamilelikler nasip olur...

QUOTE]

teşekkürler hepimize inşallah:Saruboceq: bu arada hoşgeldin aramıza:)

X