2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hamileik çizelgesinden mi bahsediyosunuz ? Berbar hazırlayalım isterseniz ben daha önce hazılramıştım bi çizelge.

ayy iki dakka gittim cok ilerlemiş :))) doktora daha gitmeyen kalp atışını bekleyen arkadaslar folik asit alıyosunuz dimi ihmal etmeyin cok önemli

canım öncelikle hayırlı olsun inş bebğin :) inş hep böyle devam eder o zaman hamileliğimiz:)

aslında o aklıma gelmedi, evet kese görünür şuanda.eşim aslında bugün gidelim diyodu ama ben erteledim.belki karar değiştirirm yine :)

canım sseninde bebeğini allah beğışlasın inş,güzel duygular ya ama galiba ben hala şoktayım.hiç bişey hissedemiyoırum heyecan falanda yok.oysaki şaşardım böylelerine, benim içim içime sığmaz sanardım aksi oldu :))
ama heralde bebeğimi görnce artık anlarım inş :) peki seninki kaç haftalık canım? Sanırm sende ankaradansın? Bende ankarada yaşıyorum.

kızlar çok fazlada ultrasona gırmemeye bakın ultrason ıyı bısey deıl yurt dışında dogru dürüst ultrasona bıle sokmuyolarmıs hamılelerı bebek açısından sakıncalıymıs aslında.

bende 2010 haziran annesiyim.geçen sene 13 ekimde kızımın benimle olacağını öğrenmiştim. bitmez sandığım hamilelik bitti. kızım 4,5 aylık oldu. darısı sizin başınıza inşallah
sağlıklı, mutlu, anasına babasına vatanına layık bebekleriniz olur umarım.

link vermek için msj sayımın 100 olamsı gerekiyomuş :KK43:
Canım farklı topiklere yazarak 100 mesaj sınırını aşabilrsin ama o da çok sinir oluyo ya :KK43:
ayy iki dakka gittim cok ilerlemiş :))) doktora daha gitmeyen kalp atışını bekleyen arkadaslar folik asit alıyosunuz dimi ihmal etmeyin cok önemli

cnım ben o bahsettiklerinden biriyim :) Eşimle konuştum bende onu, bugün alacak folik asidi.Ama bi bayan arkadaşı herkese verilmiyor zararlı olabilir demiş ama hiç öyle bişey duymamıştım.Eczacıya danışarak alacak bugün.
Gerçi ben öğrendiğim bebek 5+5 di.Çok geciktim folşk asit için sanırım :KK43:.

kızlar çok fazlada ultrasona gırmemeye bakın ultrason ıyı bısey deıl yurt dışında dogru dürüst ultrasona bıle sokmuyolarmıs hamılelerı bebek açısından sakıncalıymıs aslında.

ben doktora sordum ultrasonu ses dalgası zararı yok dedi netten de arasdırdım hiç bi zararı olmadıgı yanlız bazı calısmaların oldugu fakat kesın kanının olmadgını ögrendım

kızlar kopyaladığınız kısım http ile başlayıp png ile bitmeli
başında ve sonunda yazanları silin bide böyşe deneyin

cnım ben o bahsettiklerinden biriyim :) Eşimle konuştum bende onu, bugün alacak folik asidi.Ama bi bayan arkadaşı herkese verilmiyor zararlı olabilir demiş ama hiç öyle bişey duymamıştım.Eczacıya danışarak alacak bugün.
Gerçi ben öğrendiğim bebek 5+5 di.Çok geciktim folşk asit için sanırım :KK43:.

bilmiyorum doktor bana folik asit verirken tahlil test falan yapmadı zaten kalp atışı olmadan test yapmıyorlar die biliyorum hem gec kaldım die düsünme ben cok doktor degıstırdım her hafta gittim yanı en son 7 haftalıkken doktor yine sordu kullanıyosun dımı die kullanmıyorum desem verıcekdı galıba

onu bende duymuştıum ama hamilelerin çok sık girmesine şaşırıyordum.Tekrardan hatırlattın canım sağol:) Ama kalp atışlarını duymak istiyorum girmezse dayanamam gheralde ilkinde :)
bende 2010 haziran annesiyim.geçen sene 13 ekimde kızımın benimle olacağını öğrenmiştim. bitmez sandığım hamilelik bitti. kızım 4,5 aylık oldu. darısı sizin başınıza inşallah
sağlıklı, mutlu, anasına babasına vatanına layık bebekleriniz olur umarım.

Canım allah hayırlı evlat etsin sizlere inş... Darısıda bizlere :)

yaşasın yaptımmm....bebişkom cnaım senin porfilden baktım nasıl başlayıp bittiğine.ona göre buldum yanee image url yazan yerden linki aldım :))

bilmiyorum doktor bana folik asit verirken tahlil test falan yapmadı zaten kalp atışı olmadan test yapmıyorlar die biliyorum hem gec kaldım die düsünme ben cok doktor degıstırdım her hafta gittim yanı en son 7 haftalıkken doktor yine sordu kullanıyosun dımı die kullanmıyorum desem verıcekdı galıba

Hımmm anladım canım bende böyle biliyorum zaten böyle bi sorun olsa eczacıda söyler + senin dr. da kullanıyosun dimi demezdi heralde.
Eşimde dayanamaz kesin alır :)

X