2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi iyi hep böle olun inşallah benim kocada geldiğinde baya sırnaştı ama izin vermedim daha bi ayı var onun :)

bizde buıse yok kızlar bıse dıcem gorumceme agzını actı gozunu yumdu kımse benım karımı uzmesın uzmeye hakkı yok benım karımı uzen dedı benı uzer dedı gel aslanım gel sırnasmana ızın verıom dedım hahahahahahaha

sakın gıtmeyın valla hele yakamoz gokyuzu comelyaaaaaaaaaaaaaaaa herkes cok ıyı ama ben sıze alıstım daha sıkı fıkı

benimde gözüm bugün seni arıyodu vallahi hep hatta yazacaktım bebekpoyraz kocişle muhabetti ilerletti heralde bizi unuttu yok oldu diye :) ama sonra araya laf karıştı

heytt be enişte kim tutar seni :) şaka bi yana iyi demiş kızz vermiş ağızlarının paylarını oh onlarında artık dili çıkamaz sana aslan enişte

normalde olmaz dı ama hak ettı kocacaım alla alla dıo ben hep senı kayırım ya ozaman dıo hahaha uyus det dedım

hheeheheh ohh iyi yapmıs hak etmiş o zaman senınki
bende itiraf edeyım bugün acıdım adama aldım koynuma :92:

oda cok üzüldü bacım ama oda ortada kalyo bana hak verıo oda aılesı dıe amannnnnnnnnnnnnnnn sallaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bundan sonra ben ve pıtırcıgım var onun ıcın bıttı gerısı ana baba saygı olcak tabıkı ama bızeeeee yogunlascakkkk

dogru canım adam iyi adam bak savunmus senı pısırık oolsa ailesıne agzını acamasa daha mı iyi hepden kafayı yerdin enişdeye laf söleme bii daha iyi enişde bizim enişde

hheeheheh ohh iyi yapmıs hak etmiş o zaman senınki
bende itiraf edeyım bugün acıdım adama aldım koynuma :92:

anammm bizim kızlar saman altından yasagı aşmışlar haberimiz yok onlarada yazık canım ne zamandır kedinin ciğere baktıgı gibi bekliyolardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…