2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım arada artıyor gibi oluyor canını sıkma devam et progestana. yokmuş gibi davran. inan başka yolu da yok zaten. bari moralimizi bozmayalım dimi.. ben de artık öyle yapıyorum yani gelmeyince elbette mutlu oluyorum ama gelirse de amaan gelsin diyorum. çünkü 3 ay 6 ay bile gelen oluyormuş. o kadar süredebilir demek ki yani umarım sürmez. o zaman o kadar süre can mı sıkcaz :) boşver..

birce ben de sana bebek defteri sayfasnı söyleyecektim ikiz gebelikle ilgili baya bişey var arkadaşlar bahsetmişler gerçi..

bebek defteri sayfası? bebek günlüklerini mi diyorsun canım?

selam kızlaaaaar geçmişi okumaya kalktımda bitiremedim maşallahınız var :KK1: bizde bugün sata göre 9. haftaya girdik :) yarın gitcem doktora bakalım minik fasulye büyümüşmü :KK1: aslında cumartesi gidecektim ama özeller cumartesi günleri 12 ye kadar açık sabah erken uyanıncada bulantım çok oluyo o yüzden yarın gitmeye karar verdim .Yarın inşallah iki güzel haber verecem size biri bebişimin sağlıklı oldugunu görecem inşallah diğeride yarın kpss puanları açıklanıyomuş inşallah iyi bi puan gelirde atanır kocama kavuşurum bende :nazar:
insallah canim güzel haberlerini bekliyoruz rabbim gönlüne göre versin :KK19:

kızlar merhaba bende 10+2 günlük hamileyim.ama dün doktorum çok korkuttu beni.hepatit b taşıyıcısıyım ben.gastroloji uzmanına gönderdi kadın doğumcu.gastroloji de tam batın ultrason istedi dün onu çektirdim ultrasonu bakan doktor 9+1 ölçtü bebeği dün hesaba göre 10+1 di.ultrasona bakan doktor bi doktorunuzla görüşün dedi hemen gittim kadın doğum doktorunun yanına hiç muayene etmeden kapıda bana dedi ki şu anda bebek çok küçük sakatta olabilir gelişiminde gerilikte olabilir şu anda hiçbirşey yapamayız randavu zamanında gel o zaman bakarız.ben dondum kaldım.internetten baktım 2 haftaya kadar geri yada ileri olabilir bebek bu normal yazıyor.ctesi başka bir doktordan randevu aldım içimin rahatlaması için.gebeliği 1 hafta geride olan var mı kızlar. doktor acayip psikolojimi bozdu

kızlar ben çıktım fatmagül başladı :KK9:
çok yazmayın siz de gidin dizi neyin izleyin bişiler yapın :p :)))

kızlar merhaba bende 10+2 günlük hamileyim.ama dün doktorum çok korkuttu beni.hepatit b taşıyıcısıyım ben.gastroloji uzmanına gönderdi kadın doğumcu.gastroloji de tam batın ultrason istedi dün onu çektirdim ultrasonu bakan doktor 9+1 ölçtü bebeği dün hesaba göre 10+1 di.ultrasona bakan doktor bi doktorunuzla görüşün dedi hemen gittim kadın doğum doktorunun yanına hiç muayene etmeden kapıda bana dedi ki şu anda bebek çok küçük sakatta olabilir gelişiminde gerilikte olabilir şu anda hiçbirşey yapamayız randavu zamanında gel o zaman bakarız.ben dondum kaldım.internetten baktım 2 haftaya kadar geri yada ileri olabilir bebek bu normal yazıyor.ctesi başka bir doktordan randevu aldım içimin rahatlaması için.gebeliği 1 hafta geride olan var mı kızlar. doktor acayip psikolojimi bozdu

canim sen o doktoru hemen degistir. doktormu o yoksa fredy nin kabusumu o ne oyle :KK47:

selam kızlaaaaar geçmişi okumaya kalktımda bitiremedim maşallahınız var :KK1: bizde bugün sata göre 9. haftaya girdik :) yarın gitcem doktora bakalım minik fasulye büyümüşmü :KK1: aslında cumartesi gidecektim ama özeller cumartesi günleri 12 ye kadar açık sabah erken uyanıncada bulantım çok oluyo o yüzden yarın gitmeye karar verdim .Yarın inşallah iki güzel haber verecem size biri bebişimin sağlıklı oldugunu görecem inşallah diğeride yarın kpss puanları açıklanıyomuş inşallah iyi bi puan gelirde atanır kocama kavuşurum bende :nazar:

aaa yarın mı açıklanıyormuş? hadi bakalım hayırısı. inşallah yarın senin günün olur her iki bakımdan da. atamaları 24 kasıma yetiştirmeyi planlıyorlarmış zaten.

bu arada sen neden eşinin çalıştığı şehirde değilsin madem özeldeymişsin? tehlikeli bir yerde mi eşin?

selam yakamoz ben de yarın gidiyorum doktora, sanırım bebekpoyraz da gidiyor. yarın doktor günü :KK52: inşallah güzel haberlerle geliriz hepimiz.
sen de umarım güzel bi puan alır ve atanırsın canım. bebişinin kısmetine..

ay evet canım yarın ve cumartesi topiğin doktor günü inşallah güzel haberlerle geliriz hepimiz sende inşallah duyarsın bebişinin kalp atışlarını çok güzel bi duygu bende duymadım aslında sadece gördüm orda yanıp sönen bişy vardı ama görmek bile yetiyor insana inşallah bu defa dinletirse doktor telefonuma kaydedecem :nazar: sınavım geçen sınavdan daha iyi geçti bebeğimin kısmeti galiba halbuki bu defa o kadarda çalışamamıştım ama netlerim iyi görünüyor inşallah atanırımda bebeğim doğdugunda babasıda yanında olur :KK16::KK71:

canim merhaba bu doktorlari anlamiyorum benim doktorumda ilk beni ayni senin gibi korkuttu ama ben baska bir hastanee gittim uni hastanesine 2 haftalik takibten sonra gercek gelisimi ve haftasi bir ortaya cikti yani benimkide bir hafta geriden geliyor allahima sükürler olsun kalbi atip diger randevularda büyüdügünü gördügünde bence hicbir problem yok ,vercek rabbim sen icini ferah tut saglikla gelir ins melegin canim

aaa yarın mı açıklanıyormuş? hadi bakalım hayırısı. inşallah yarın senin günün olur her iki bakımdan da. atamaları 24 kasıma yetiştirmeyi planlıyorlarmış zaten.

bu arada sen neden eşinin çalıştığı şehirde değilsin madem özeldeymişsin? tehlikeli bir yerde mi eşin?

inşallah canım herşey güzel olacak içime doğuyor :KK17: eşim hakkaride canım bulundugu yerde görevide tehlikeli o yüzden evi oraya götürmeyi istemedik benim orda olmamıda istemedi malum polis ve eşleri rahat rahat dışarıya dahi çıkamıyor polis düşmanlığı var halkda Allah korusun ne olacagı belli olmaz dedi aslında ben çok ısrar ettim yeterki beraber olalım bişey olacaksa da olsun yanında olayım böyle de benim aklım sende kalacak diye ama her evden çıktıgımda aklımda acaba olacak oraya gidersek çalıştırmam da seni okulları bile boykot ediyorlar sokak ortasında mayın patlamalarına şahit oluyoruz bile bile ateşe atamam seni dedi :KK43: bide atanma durumum var zaten atanırsam yanıma gelecek diye evi oraya taşımayalım dedik ona yakın ama terör olmayan bir şehir tercih ettik atamaya kadar öyle idare ederiz diye düşündük bakalım hayırlısı inşallah düşündüğümüz gibi olur dua edin kızlar ... :KK16:

canim merhaba bu doktorlari anlamiyorum benim doktorumda ilk beni ayni senin gibi korkuttu ama ben baska bir hastanee gittim uni hastanesine 2 haftalik takibten sonra gercek gelisimi ve haftasi bir ortaya cikti yani benimkide bir hafta geriden geliyor allahima sükürler olsun kalbi atip diger randevularda büyüdügünü gördügünde bence hicbir problem yok ,vercek rabbim sen icini ferah tut saglikla gelir ins melegin canim[/QUOTE

inşallah canım bir sorun yoktur ctesi başka doktora gidecem bakalım hayırlısı olur inşallah

nasıl doktormuş ya o öyle?? ne kadar nlayışsızmış. bence de iyi etmişsin değiştirmekle

merhaba kızlar
bende öğleden sonra gittim dra
sonunda gördüm kalp atışlarını çok heyecanlı ya :KK69:
yanlız yine alttan görebildik daha doğrusu göbekten gördük ama kalp atışlarını görmek için alttan bakıldı
çok mutluyum

inşallah canım herşey güzel olacak içime doğuyor :KK17: eşim hakkaride canım bulundugu yerde görevide tehlikeli o yüzden evi oraya götürmeyi istemedik benim orda olmamıda istemedi malum polis ve eşleri rahat rahat dışarıya dahi çıkamıyor polis düşmanlığı var halkda Allah korusun ne olacagı belli olmaz dedi aslında ben çok ısrar ettim yeterki beraber olalım bişey olacaksa da olsun yanında olayım böyle de benim aklım sende kalacak diye ama her evden çıktıgımda aklımda acaba olacak oraya gidersek çalıştırmam da seni okulları bile boykot ediyorlar sokak ortasında mayın patlamalarına şahit oluyoruz bile bile ateşe atamam seni dedi :KK43: bide atanma durumum var zaten atanırsam yanıma gelecek diye evi oraya taşımayalım dedik ona yakın ama terör olmayan bir şehir tercih ettik atamaya kadar öyle idare ederiz diye düşündük bakalım hayırlısı inşallah düşündüğümüz gibi olur dua edin kızlar ... :KK16:

inşallah gönlünüze göre olur canım. bence de iyi yapmışsın gitmemekle. bak ben de mardindeyim. burası da asker ve polisler bakımından çok rahat bir şehir. beklerim yani :KK42:

evet canim herseyi erken oldu benimkinin
hamileligimi erken ogrendim keseyi kalp atimini erken gordum
bakalim hayirlisi biz hep kiz diyoduk ama erkek deyince doktor sasirdik

bende hamilelğimi reglim 1 gun gecikince öğrentim. her türlü elirti 1 hafta öncesinden baslamıstı cok erken yani. keseyide -kalp atımınıda 6. haftada gördüm. Bir kızım var inşallah erkektir. Düşünmesi bile çok heyeeecanlı :KK70:

X