2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyyyyyy inanmıyorum şok oldummm :KK53: kızz maşallah ay çok heycanlandım gerçekten 10. haftada belli oluyomu :KK52: ay çatliycim 8. haftamdayım iki haftam kaldı desene ben şimdi doktor doktor gezmemmi öğrenmek için :KK52: :KK66::KK62: maşallah maşallah Allah hep böyle iyi haberlerle gelmeyi nasip etsin hepimize hehe ay çok sevindim vallahi kendiminki gibi :KK1: inşallah bende öyle erkenden öğrenirim :KK52: gökyüzü kızzz hemen doktora git bak 10. haftada bile gösteriyo bebekler :KK1:

Canim benimki kendi gosterdi . bir acti bacaklarini doktor yakaladi cikintiyi hemen: 1 mm lik))) Darisi senin basina insallah

krishazel çok sevindim hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin. darısı bizim başımıza

Insallah canim ya . Biz sormadik aklimiza bile gelmedi doktor gordu:)) Kamerayada aliyorduk bizde gorduk evde durup durup seyrediyoruz pipisini":)))))))))))))))))) 1 mm :)))))))))))))))))))))

Günaydın arkadaslar
bende cinsiyet öğrenme konusunda çok heyecanlandım :) bende biliyordum zaten 8. haftadan itibaren cok deneyimli doktorlar görebiliyormus ama riske girmemek için söylemezlermiş.Ayın 20 sinde kontrolum var. bir zorlasammı bende :KK70:

Evet canim ya doktorumuz gordu bizede gosterdi:)) ama bizim beiste acti bacaklarini resmen gosterdi:)) elleri kollari nasil oynuyor sanki dans ediyor show yapiyor:)))))))))))

Canim benimki kendi gosterdi . bir acti bacaklarini doktor yakaladi cikintiyi hemen: 1 mm lik))) Darisi senin basina insallah
senin adına çok sevindim ya. acaba benimkiler de gösterir mi ki.cumartesi günü doktora gidiyorum.çok heycanlandım şimdi.teknoloji ilerledi tabi.neyse ben kaçtım.iyi geceler arkadaşlar.:KK55:

kıslar doktordan geldim şimdi rahimde biraz kan gördü dr o yüzden bayramda evdeyiz 9 haftalık olmuşuz dinlenmmem lazımmış oyüzden çok giremicem bugün nete

canim korkma bende de oldu 10 gun rapor verdi yattim dun gittim hicbirsey kalmamisti cok iyi dedi :) cinsiyeti bile soyledi bebek kipir kipirdi bacaklarini birbirine vuruyordu:)))

krishazel:nazar:canim masallah ögrenmissin cinsiyetini saglikla dogsun ins:nazar: ...birde erken canlandi erkek demissin benim annemde hep söyler öyle , ben oglumdada hemen hissetmistim gerceklik orani yüksek sanirim ,hakkimizda hayirlisi olsun ins :emir_bebek:

krishazel:nazar:canim masallah ögrenmissin cinsiyetini saglikla dogsun ins:nazar: ...birde erken canlandi erkek demissin benim annemde hep söyler öyle , ben oglumdada hemen hissetmistim gerceklik orani yüksek sanirim ,hakkimizda hayirlisi olsun ins :emir_bebek:

ben dedım ama ınanmayanlar oldu bu ama genelde hep bole

insallah sende ıyı haberlerle gelırsın acaba banada yaprmı ıkılı test :44:
yok canım sana yapmaz yarın 11 ila 14 hafta arası yapıyor
nerde bunlar yaaa comely_08 işe baslamıs e gokyuzu nerde yakamoz nerde alla alla bısemi oldu ki kuzucuklarıma pöhh pöhh nazar degmesın bebişlere :nazar::44::26::18:
geldim gecmısı okudum şimdi cıkcam sen nerdeydın aksama kadar
sıkıldım cıkdım şimdide koçiş geldi
canim korkma bende de oldu 10 gun rapor verdi yattim dun gittim hicbirsey kalmamisti cok iyi dedi :) cinsiyeti bile soyledi bebek kipir kipirdi bacaklarini birbirine vuruyordu:)))

hazelllll senın doktorun ve hastanenın adı neeee

X