2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlara vesile olsun inşallah. kötü şeyler düşünme. erik istiyordur canın ondan görmüşsündür :) Öyle düşün

bu arada hani bazı defterler var. Ultrasan görüntülerini yapıstırıyorsun. belirtileri yazıyorsun 9 ay boyunca. o defterin adı neydi acaba ondan almak istiyorum. İlk hamilelğimde hiç dusunmemiştim cok pişman oldum sonra. Çok güzel bir hatıra bence... Bilen varmı adı ne

Defter değil de, fotoğraf albümü alacağım ben..Resimleri ultrason görüntülerinden başlayacak...Cinsiyeti belli olsun ona göre alacağım rengini..
Bir de anı defteri aldım..Ona da hissettiklerimi yazıyorum..Yalnız nasıl bi moda giriyorsam yazarken, eşim okuyo okuyo gözleri doluyo..
Arkadaşa okuttum-okumak istedi...İki gözü iki çeşme ağladı...

bebek günlükleri var onu mu diyorsun acaba? geçen netten baktım ben de. ama doğduktan sonra daha fazla şey yazılıyor. her ayrıntıyı düşünmüşler. doğduğu günün gazete küpürleri bile yapıştırılıyor.

ya kızlar 2 gündür lekelenmelerim yok denecek kadar azdı. Dün progestanın 1 tanesini içmeyi unutmusum.(3*1 kullanıyorum) Bugun baya arttı lekelenme diğer 2 gune göre. Moralim bozuldu

Hiç moralini bozma..Allahın izniyle bişiycik olmaz..
Ben hamiş olduğumu bilmeden 2 gün boyunca parça parça kan geldi..Korktum,adet oluyorum sandım ama çok tuhaftı...Hem de bebişi bilmiyordum..Tarhana yaptım ağır kaldırdım..Arkadaşımın evini temizledim.(hamile).Halı sildim...
Bişey olmucaksa olmuyo Allahın izniyle..Zaten bişey olacaksa yatsan bile oluyo..
Sen kalbini ferah tut..

adı ne olarak geciyor. internetten alayım bulup

teşekkürler cnm. Haklısın. ama tedbiri elden bırakmamak lazım :) Bana tutunsun baska da bişey istemiyorum

adı ne olarak geciyor. internetten alayım bulup

Canım ben tahtakaleden aldım..
Reyonda anı defteri yazıyordu..Baya büyük bi defter..
Ama içinde bi yönlerdirme yok...Resim yapıştırılacak yer, not alınacak yer falan diye ayrılmamış..
Beyaz satenden, kurdeleli falan...Şimdilik üzerine naylon kap yaptım, beyaz çabuk kirlenir diye..Hergün olmasa da hissettiklerimi yazıyorum..
günlük gibi bişey benim aldığım,ama çok süslü püşlü bişey..Bir de normal günlüklere göre baya büyük..

teşekkürler cnm. Haklısın. ama tedbiri elden bırakmamak lazım :) Bana tutunsun baska da bişey istemiyorum

ya bakarmmısın canm benım ya ıcın rahatasın dıe demıyorum yemın edıyorum gebelıgımı ogrenmeden 4 gun once cıft kısılık baza yatagını kaldırdım halı sıldım annem bana hamıleyken 9 ay kanaması olmus hıc bısecık olmaz korkmaaaaaaa :))

Ye bacım ye...
Ben bugün mesaiye kaldım...
Şansıma bugün de az kişiyiz..

ya kuzum benım cnm bole yavan kuru kuru seyler ıstıo mesela ben makarnayı mantarlı bayılrım ustune sosu kasarı off hep öle yaparım suan sadece yagı salcayı kavurup öle yıyom bıde pul bıber dokuyorum offf ne mantarlının tadı ne etlı valla super gelıo sonra mayalı hamurdan yapılan pogacalar kızarmıs ekmek sade peynırsız anlamadım

Evet, hiç strese girme...
Doktorum bana düşük tehliken var dedi..
Kendini heba etme dedi..Düşecek bebek ne yaparsan yap düşer, çünkü sağlıksızdır, gelişiminde bi sorun vardır..Düşmeyecek bebek kendini koltuktan aşağı atsan düşmeyecekse gene düşmez dedi..
Biz sağlıklı sıhhatli olmaları için dua edelim,stres yapmayalım.Bişeycik olmaz Allahın izniyle..

yapmaaaaaaaaaa
...........................

Valla benim de düzen bozuldu..
ama seni anlıyorum,bende karışık şeyler yiyemiyorum..
Kızartma mı yiyeceğim sade olacak.
Makarna sade..
Peynir zaten yiyemiyorum...
Yemek de yiyebiliyorsam eğer tek çeşit..
İkinci çeşit olunca midem kaldırmıyo...

kesınlıkle katılıyorum arkadasım yıyeck ekmegı varsa buyur kesınlıkle nenem anlatr bole mazılerını en kucuk dayıma hamıleyken dusrmek ıstemıs hap atmıs bı sürü durmadan zıplarmıs mutfak lavabosundan atlarmıs ya allahın dedıgı olur

Benim ninem de 9 ay tarlada çalışmış...Tarla işi ağır olur bilirsin..Doğumu da orda yapacakmış neredeyse de, Allahtan traktöre bindirip hastaneye yetiştirebilmişler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…