2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet kizlar bencede dikkat etmek lazim ama abartmamak lazim yani.
Ben söyle duydum cinseyt meselesini eger ilk ultrasonda bebis resimde kollari felan biraz belirgin görünürse erkek olurmus ama yok görünmez bir bitün olursa kiz mis ama bilmiyorum. Görümcem söyledi onada kaynanasi söylemis hep tutumus simdiye kadar. Bakalim banada erkek olur dedi ama hayirlisi saglikli olsunda

aay böle zaten ilk aylardayız sonucta..ne yiyip ne yememiz gerektigini bilemiyoz....arada yenilmemesi gereknlerde yenilebiliyor..ben hamile kaldıgımı bilmedigim ilk ay deli gibi nar suyu ve adacayı içtiim..ama hergün kana kana...sonradan bi ögrendim asla içilmemesi gereken iki seymiş..yani ilk aylarda yapılan seylerden bence sorumlu olmamalıyız..Allah korur onları bence

banada dün doktorum sey dedi bu bi kocakarı inancıdır ama dedi kalp atışı hızlıysa erkek, degilse kız diyolarmış...kendisi inanmadan söyledi tabi bi doktor olarak..

bu doktorlardan nefret edıyorum en iyiside aynı iinsan söler onu ye bunu yeme diye sormadan hıc bişey sölemıyolar

Canım bundan sonra yemezsin,bişey olmaz..
Benim doktorum, çiğ-az pişmiş et süt yumurta peynir.
Mayonez.
Hazır gıdalar.
Konserve gıdalar.
Marul-maydanoz-adaçayı.
konserve ton balığı..

mümkün oldukça yeme dedi..
Mesela bende burda nar duydum, düşük riskini arttırıyormuş diye..Ben de duyana kadar hergün c vitamini diye 1 koca nar yiyordum..

Bişey olmaz,boşuna stres yapma..

tamam cok saol

Ketçap mayonez koydurmazsan, etlerini de iyice pişirin dersen yiyebilirsin canım...
Sonuçta her yediğimiz sağlıklı olmuyo ki..

normalde asla yemedigim seyler mayonez falan diyince direk aklıma geldi..yemeyeyim ben yinede yaa..nefsime hakim olayım..normalde bile faydası yok..ama cok istersem yerim valla saol canım..

arkadaslar merhaba
ben de insallah haziran annesi olucam
bugün 10+1 haftalık hamileyim
bebis dogumu 8 haziran :)
ve cok heyecanliyimmmmmm

Ona bakarsanız ben ne sağlıklıysa hiç birini yemiyorum..
Et- peynir-yumurta..
Mümkün değil...

Abur cubur herşeyi yiyebiliyorum...
Eskiden hiç sebze ayırmazdım, şimdi hiç yemiyorum..
Allahtan yoğurtla aram iyi..Sanırım bol kalsiyumlu doğar benim velet...
Normalde de et yemem zaten..Ama kan oranım yüksek çıktı, doktor sana böyle giderse kan hapı da vermeyiz dedi..
Takmayın kafanıza..

Bebiş bizi yiyoo bizi....

evet bebek asalak olurmuş ihtiyacı olan herşeyi anneden alırmış vitamin takviyeleri bebek için değil anne içinmiş eski dr um söylemişti

Ye kız, yoğurt faydalı...
Afiyet olsun bebişe, löp löp et olsun..

sağol teyzesi:))

bana doktorum yeşil yapraklı sebzelerde folik asit çok, marul tere vs ye dedi. tehlikeli demedi. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…