2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyyy Pardon Profil resmi avatarmış :) Ben bebişin kaç haftalık oldugunu gösteren resimden bahsediyorum onu nasıl yapacagım :)

benim ilk hamileliğimde de hep canım çilek çekiyordu. Ama mevsimiydi sorun yoktu. Şimdi gene çekiyor :KK43: Malesef kilosu 15 tl . Aman kızlar aklınıza getirmemeye çalışın :)

Bu arada avatar konusunda banada yardımcı olurmusunuz. hazırladım ama sonrasında ne yapmam gerektiğini bilmiyorum :KK70:

Ayyyy Pardon Profil resmi avatarmış :) Ben bebişin kaç haftalık oldugunu gösteren resimden bahsediyorum onu nasıl yapacagım :)

kız o avatar değil ticker:) lilype yada ticker.com a gir yönlendiriyor zaten site( üst tarafa sona det tarihini girip yazmak istediğin bir cümle varsa yazıp ok diyosun) sonra orda çıkan linki profilindeki çizelge kısmına yapıştırıyosun canım

kız o avatar değil ticker:) lilype yada ticker.com a gir yönlendiriyor zaten site( üst tarafa sona det tarihini girip yazmak istediğin bir cümle varsa yazıp ok diyosun) sonra orda çıkan linki profilindeki çizelge kısmına yapıştırıyosun canım

yakamoz benım avatara bak degıstırcem
hangısı guzel se o kalsın

canım yapamazsan son sat söle ben yapım

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

hepsini yapıyorum . linki çizelge kısmına yapıstırınca bu yazı çıkıyor :S

sat 21 eylül
çoook tşkler

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

hepsini yapıyorum . linki çizelge kısmına yapıstırınca bu yazı çıkıyor :S

sat 21 eylül
çoook tşkler

canım mavımı olsun pembelimi
bide ustte ne yazsın

merhaba alev hoşgeldin, seninle yakınız baya. benim de 6 haftalık oluyor yarın bebeğim. benim de malesef lekelenmelerim oluyor o nedenle raporluyum evdeyim istirahatte.

X