2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar listede pit pit atiyor kalbi -nin yaninda gulumseme sizde gosteriyor mu? bende göstermiyor da o yüzden soruyorum asigim kelimesi yaziyor.acaba sorun bende mi?

ben ısteyerek cıkmadım koca geldı benı yatıo bılıodu hemen kapamak zorunda kaldım bır arada elektrk gıtmıstı

kızlar, özelde muayene olan arkadaşlar, ne kadara muayene oluyosunuz?
Kan ve idrar testi vs. içinde ayrı bi ücret ödüyomusunuz ?

ben ilk gittiğimde 60 lira verdim.akayda.benimki özel muayene değil yalnız.özel hastane fiyatı.kurumla tabii
bugün testler falan da dahil muayene ücreti 51 lira verdik.
arada bir tutarsızlık var anlamadık.
lakin zaten akayı elemeye karar verdim.doktordan memnun kalmadım.
şimdi akropolü deniycem.önceden de oraya gidiyordum.doktorum nurten hanımdı.ama ayrılmış ne yazık kiçok çok beğenmiştim nurten hanımı
şimdi çok dolu ama bülent beyi deniycem bakalım
o da olmazsa oğlumu doğurduğum fatih ünv. hastanesine gidicem tıpış tıpış
gerçi orası da çok pahalı olmuştur

Son düzenleme:
bu hatunlar amma uykucu yaw kimsecikler yok neyse bende çıkayım bari herkesler erkenden uyumuş

Kızlar yaa uyku tutmadı doktor aramaktan, kesinlikle sonuna kadar normal doğum taraftarı bir doktor tanıyan var mı

AAaaaaahhhhhhhhhhhhhhh,aaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....
Deşmeyin yaramı ulleeeeyyyynnnnnn....
Nadasa yattık biz...

yaaaa kızlarrr çok utanıyorum ama sormazsan olmaz ,bizde birbirimizin bi derece doktoruyuz artık dimii yaa biz dün akşam nadası bi kenara bırakalım dedik ama ,sonrasında benim kasıklarda minik ağrılar oldu ,hatta 5 gibi uyandım minik kramplar vardı ara ara ,bel ağrımda var ,sizce bi sorun ,düşük falan olurmu ??:26:

Ya kızlar, işe gelir gelmez bi heyecanla açtım ki kk.yı sormayın...
Biliyordum iyi olacaktı...Dün rüyamda gördüm candas seni..Kalp atışını duyamamıştın, üzülüyordun..Kendi kendime duyacak herhalde, rüya tersine çıkar diyordum..O kadar aklımdaydın yani..
Aldım elime yasin kitabını, sırf senin için okudum..Allahım hakkında hayırlısı neyse onu ver dedim...
Ama gene de, ne bileyim..
Boğazım düğümlendi..O kadar kötü oldum ki...Hele bir de ikiz lafını duyunca hepten mahvoldum...
Ağlamaktan helak oldum burda..Ama o kadar güçlüsün ki, taktir ettim kardeşim..Hakkımızda ne hayırlıysa o olsun, sen pazartesi gene git doktoruna..
Artık sonuç neyse kabulleneceğiz.
Bize de hakkını helal et..Hep iyi düşündük, iyi olsun diye, umut verdik..Ay yazamıyorum, ne yazacağımı bilemiyorum..Bi kendime geleyim sonra yazarım...
Bu haber mahvetti beni..

canımmm çok geçmiş olsun hayırlısı değilmiş allah başka evlatlar nasip eder üzme kendini

günaydın kızlar, nasılsınız?

evdeyim bugün de. evde olmak güzelmiş haftaya işe başlıcam yine. gerçi evde de zaman daha zor geçiyormuş onu gördüm.

yarın doktora gidicem kese büyümüş mü ona bakıcaz. kalp atışları için erken büyük ihtimal görmeyiz demişti. hayırlısı. kalp atışını görmeyi beklemiyorum ama özellikle şu lekelenme olayı için detaylı bi bilgi almak istiyorum. bende rahim ağzında yara vardı, belki ondan kaynaklıdır. umarım yarın anlaşılır herşey.

günaydin herkese

Evet canım, dr.da öyle dedi zaten seni zehirleyebilir dedi.Bende tam anlayamadım bebeğin vücudu oluşmuş ama kalp atışı yok.Kalbi atmadanda büyüyebiliyomuş sanırım....
Canım benim çok sağol, b,iliyorum hepinizi çok umutlarla beklediniz ama boşa çıktı ( Hayırlısı böyleymiş ne diyeyim ...
CandaS senden güzel bir haber almak umuduyla girmiştim, gerçekten çok üzüldüm. en kısa zamanda meleğini kucağına alırsın inşallah.
Canım çok sağol, inş 2. melek yada melekler sağlıklı gelirde o zaman mutlu oluruz inş ...
eşim geldı bende somurtup oturuyorum cok moralim bozuldu cok üzüldüm candasa uff ya
CAnım benim ya ( Çok sağol ...
selam hanimlar nasilsiniz?

Candas cok üzüldüm canim ne desem bilemiyorum (
CAnım çok sağol, Allah sizin meleklerinize hayırlı sağlıklı ömürler versin inş ...
CAnım benim ya ( Allah bin kere razı olsun ( Benle beraber hepiniz içten yaşadınız bunu (
Sonucu kabullenmekten başka çare yok dediğin gibi.Hayırlısı değilmiş demekki ...
Çok sağol canım annemde diyo, çok dirençlisin diye.
Dirençli olmak zorundayım Eşim ve ailem çok üzüldü.Bide ben üzülsem dahada mahvolacaklar..
İnş Allah 2. meleğimiz yada meleklerimizi sağlıkla hayırla verir kucağımıza.NNAsipleri yokmuş dünyada demekki...
Canım nolur sende çok üzülme, bebeğini düşün...
Biliyomusun sen, ipek, minik mucizem sizlerde bana çok örnektiniz.Yıllarca emek etmişisiniz, direnmişsiniz.
Sizlerde gördüm ben asıl o gücü...
Elbet bizimkide gelir allah nasip ederse...
Üzülüyorum aslında ama elden bişey gelmiyor, haytta hep ikiz çocuklarım olsun istemiştim.Allah nasip etti ama ömür vermedi..rda ikisini beraber görmek çok güzeldi ama...
İnş. 2.ye inş tam güzellik olsun..
canımmm çok geçmiş olsun hayırlısı değilmiş allah başka evlatlar nasip eder üzme kendini
saol canım, inş 2. ye güzellik olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…