2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben baktim canim hem erkekte olan,hemde kizda olan belirtilerden bende var kafam kartisti :KK9:esim benimle kilo aliyo evet:erkek,sabah bulantilarim yok :erkek,canim eski veya tuzlu cekiyor :erkek,sabah bulantilari yoksa:kiz,sivilce sorunu yasiyorsaniz:kiz,portakal suyu seviyorsaniz :kiz,caniniz meyve cekiyorsa :kiz vs..:KK9::KK9::KK28:

Sabır duası Peygamber Efendimizin (sav) sabır duası:

Allah 'ım !
kuvvetimin tükendiğini Sana arzediyorum...
gücümün azaldığını,
insanların gözünde küçük düştüğümü Sana şikayet ediyorum...
Ey Merhametlilerin En Merhametlisi..!
Sensin ezilmişlerin Rabbi..!
Sensin benim Rabbim..!
beni kimlerin eline bıraktın_?
bana gaddarlık yapan yabancıların eline mi_?
yoksa, davamı ipotek edecek bir düşmana mı_?
eğer Sen bana gücenmedinse,
kesinlikle bunlara aldırmıyorum...
lakin iyiliğin beni rahatlatacaktır...
Senin nuruna sığınırım;
karanlıkları aydınlatan nuruna,
dünya ve ahiretimi kurtaracak nuruna...
gelecek gazabın, bana ulaşacak öfkenden
kaçıp kurtulacak bir sığınak arıyorum...
Sana sığındım, yeter ki razı ol...
güç ve kuvvet Sendendir,
yalnız Senden...candas canim rabbim sabir versin en kisa zamanda tekrar göndersin melegini ins

candaS Allah yar ve yardımcınız olsun canım Allah herşeyin hayırlısını nasipe tsin

ben baktim canim hem erkekte olan,hemde kizda olan belirtilerden bende var kafam kartisti :KK9:esim benimle kilo aliyo evet:erkek,sabah bulantilarim yok :erkek,canim eski veya tuzlu cekiyor :erkek,sabah bulantilari yoksa:kiz,sivilce sorunu yasiyorsaniz:kiz,portakal suyu seviyorsaniz :kiz,caniniz meyve cekiyorsa :kiz vs..:KK9::KK9::KK28:

benimd eöle ama kız olan maddelerde evet dediğim çok oldu :):):) az önce burda bi arkadaş sordu eşin sana kokuyor mu dedi yok dedim o zaman büyük ihtimalle kızın olucak dedi:):):) eşi, kendisine kokanın erkek oluyomuş :) öle dedi arkadaş:)

Evet canım, dr.da öyle dedi zaten seni zehirleyebilir dedi.Bende tam anlayamadım bebeğin vücudu oluşmuş ama kalp atışı yok.Kalbi atmadanda büyüyebiliyomuş sanırım....

Canım benim çok sağol, b,iliyorum hepinizi çok umutlarla beklediniz ama boşa çıktı :KK43:( Hayırlısı böyleymiş ne diyeyim ...

Canım çok sağol, inş 2. melek yada melekler sağlıklı gelirde o zaman mutlu oluruz inş ...

CAnım benim ya :KK43:( Çok sağol ...

CAnım çok sağol, Allah sizin meleklerinize hayırlı sağlıklı ömürler versin inş ...

CAnım benim ya :KK43:( Allah bin kere razı olsun :KK43:( Benle beraber hepiniz içten yaşadınız bunu :KK43:(
Sonucu kabullenmekten başka çare yok dediğin gibi.Hayırlısı değilmiş demekki ...
Çok sağol canım annemde diyo, çok dirençlisin diye.
Dirençli olmak zorundayım :KK43: Eşim ve ailem çok üzüldü.Bide ben üzülsem dahada mahvolacaklar..
İnş Allah 2. meleğimiz yada meleklerimizi sağlıkla hayırla verir kucağımıza.NNAsipleri yokmuş dünyada demekki...
Canım nolur sende çok üzülme, bebeğini düşün...
Biliyomusun sen, ipek, minik mucizem sizlerde bana çok örnektiniz.Yıllarca emek etmişisiniz, direnmişsiniz.
Sizlerde gördüm ben asıl o gücü...
Elbet bizimkide gelir allah nasip ederse...
Üzülüyorum aslında ama elden bişey gelmiyor, haytta hep ikiz çocuklarım olsun istemiştim.Allah nasip etti ama ömür vermedi..rda ikisini beraber görmek çok güzeldi ama...
İnş. 2.ye inş tam güzellik olsun..

saol canım, inş 2. ye güzellik olur...

Canım benim..Canım...
Gene de bizi teselli etmeye çalışıyorsun...
İnşallah hiç böyle şeyler yaşamazsın bir daha..
Tez vakitte de hem eşine, hem de inşallah sağlıklı sıhhatli bi hamileliğe kavuşursun..İnan ne yazacağımı bilemiyorum..
Hayırlısı buymuş demek ki..Rabbim yazıyo yazımızı, bize de yaşamak düşüyo...

benimd eöle ama kız olan maddelerde evet dediğim çok oldu :):):) az önce burda bi arkadaş sordu eşin sana kokuyor mu dedi yok dedim o zaman büyük ihtimalle kızın olucak dedi:):):) eşi, kendisine kokanın erkek oluyomuş :) öle dedi arkadaş:)
ne tür bi koku ? ayy aksam sucuklu pizza yemisti kokuyordu :KK9:ama bende kiz istiyorum rabbim saglikla hayirla verir ins hepimize

kızlar merhaba
Dr.a gittim gebelik gelişmemiş.Pazartesiye dek bekle, yüzde 5 ihtimali var yaşadığına dair.
Ama büyük ihtimal oda yok olacak dedi.
Hem üzüldüm hem sevindim.Beklediğim kadar üzülmedim.
Neden mi? İkiz miş !
İkiz olmasını çok istiyodum genlerde vardı zaten.
Dr da evet varmış ama zaten biri hiç gelişememiş dedi.
Ne diyeyim bizimkilerin ömrünü Allah sizin güzel yavrularınıza versin...

Candas duyunca çok üzüldüm Allah hayırlısını versin tabii ama forumlardan, bazen yumurtanın geç döllendiğini dolayısıyla bebeklerin tarihinden küçük oldugunu okumuştum, 9.haftadan sonra kalp atışı duyanlara rastladım yine bu sayfalarda. sen bilirsin tabi ama acele etmesen mi acaba.

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben de inşallah Haziran annesi olacağım.. 6+6yım şu an :) Aranıza beni de kabul ederseniz birkaç sorum olacak :))

:KK43:slm kızlar bu gün evdeyım dün gece ilk kez bu kadar kötü oldum eşim çok korktu candaş hiç çıkmadı aklımdan çok ağladım işyerimde ağlamıştım dün kötüleşince de hep aklıma geldikçe ağladımmm çokkkk midem çok kötü oldu istifra ettim defalarca bütün organlarımı ayrı ayrı hissettim içimde hepsinin ağrıdığını hissettim çok üsüdüm titredim resmen çok kötüydü yaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
herkese günaydın ...candaş canım inşallah bu bir hafta içinde o %5 ihtimal gerçekleşir
çok zor bir durum olduğunu daha önce düşük yaptığım için biliyorum allah sabır versin canım

Sabır duası Peygamber Efendimizin (sav) sabır duası:

Allah 'ım !
kuvvetimin tükendiğini Sana arzediyorum...
gücümün azaldığını,
insanların gözünde küçük düştüğümü Sana şikayet ediyorum...
Ey Merhametlilerin En Merhametlisi..!
Sensin ezilmişlerin Rabbi..!
Sensin benim Rabbim..!
beni kimlerin eline bıraktın_?
bana gaddarlık yapan yabancıların eline mi_?
yoksa, davamı ipotek edecek bir düşmana mı_?
eğer Sen bana gücenmedinse,
kesinlikle bunlara aldırmıyorum...
lakin iyiliğin beni rahatlatacaktır...
Senin nuruna sığınırım;
karanlıkları aydınlatan nuruna,
dünya ve ahiretimi kurtaracak nuruna...
gelecek gazabın, bana ulaşacak öfkenden
kaçıp kurtulacak bir sığınak arıyorum...
Sana sığındım, yeter ki razı ol...
güç ve kuvvet Sendendir,
yalnız Senden...candas canim rabbim sabir versin en kisa zamanda tekrar göndersin melegini ins
Canım ya Allah razı olsun valla, okudum duanı, kaydettimde.
Ne diyeyim yinede Allah asi kullarından etmesin.Onun verdiğini kabullenmek zorundayız...
ÇOk sağol...
candaS Allah yar ve yardımcınız olsun canım Allah herşeyin hayırlısını nasipe tsin
Amin canım inş...
Canım benim..Canım...
Gene de bizi teselli etmeye çalışıyorsun...
İnşallah hiç böyle şeyler yaşamazsın bir daha..
Tez vakitte de hem eşine, hem de inşallah sağlıklı sıhhatli bi hamileliğe kavuşursun..İnan ne yazacağımı bilemiyorum..
Hayırlısı buymuş demek ki..Rabbim yazıyo yazımızı, bize de yaşamak düşüyo...
Canım benim , inş hiçbirimiz yaşamayalım.Dediğin gibi Rab yazıyo, biz yaşıyoruz.Yaşanacakmış demekki.İnş bundan sonrası daha güzel olur :)
Candas duyunca çok üzüldüm Allah hayırlısını versin tabii ama forumlardan, bazen yumurtanın geç döllendiğini dolayısıyla bebeklerin tarihinden küçük oldugunu okumuştum, 9.haftadan sonra kalp atışı duyanlara rastladım yine bu sayfalarda. sen bilirsin tabi ama acele etmesen mi acaba.

Canım çok sağol, benimde aklımda kaldı ama eğer öyle bişey olsaydı dr. söylerdi heralde.
Sadece şunu dedi haftalıklarından 1 hafta küçük görünüyomuş.Geç döllenme olsa belli olurdu sanırım ama bilmiyorum.
Cumartesi başka bi dr.a daha gideceğiz bakalım.Bi değişiklik olursa yine yazarım sizlere...

:KK43:slm kızlar bu gün evdeyım dün gece ilk kez bu kadar kötü oldum eşim çok korktu candaş hiç çıkmadı aklımdan çok ağladım işyerimde ağlamıştım dün kötüleşince de hep aklıma geldikçe ağladımmm çokkkk midem çok kötü oldu istifra ettim defalarca bütün organlarımı ayrı ayrı hissettim içimde hepsinin ağrıdığını hissettim çok üsüdüm titredim resmen çok kötüydü yaaaaaaaaaaaaa

geçmiş olsun canım

selam canim gecmis olsun dikkat et kendine:KK5: evet candas bizleride cok üzdü rabbimin takdiri acisini dindirsin tez vakkitte yollar yeniden melegini ins

X