2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay kızlar ben bugün burnumda mandalla yemek yaptım..cok işe yaradı tavsiye ederim:)) koku falan duymadım:) agızdan nefes alıp verdim:)))))) kendi kendime camdan falan biri görrürse diyede kapadım her tarafı:))
aa iyi fikir cidden bende deneyim yoksa yemek yapamıyrum yaparkende kapı pencere her tarafı açıyorum ama yine bulantı yapıyo

soğan deme bana ay dün yemek yapim dedim kaç günden sonra soğan doğradım kapı pencere açık olmasına rağmen kokusu kalmış mutfakta yatmadan su içmek için girdim az kalsın çıkarıyodum yatak odasına kaçtım hemen sanki koku oraya kadar gelmiş gibiydi yada ben paranoyak oldum elimi kaç defa sabunlamama ragmen hala kokusu kalmış gibi ya herşey kötü kokuyo gibi geliyo bana

okulöncecimisin canım ?

evet canım ...:13:

yaaaaa kızlarr bu aralar okadar dalgınımkii kaçtır yemek yakıyorum ,yaa çorba bile yaktım düşünün durumun vehametini ,dün çorbam kokmasın bari diye sitede pratik çözüm buldum çorbaya biraz şaker attımmm...ayyy çok şekerli oldu sonra limon sıktım ,tuz attıımm boşa çabaladım iğğrenç olduu...sonra oturup güldüm halime bune yaaa...ben böyle değildiiiimmm yaşarken olduuuuuu....

kızlar aranızda crınone jel kullanan varmı progestanın yan etkisi var diye bunu verdi doktor

ıyyyyyy sogan:) bende aynıyım işte..

bende bi girip bi cıkıyom kızlar kusura bakmayın:) biraz gec cevap yazabiliyom..ama iyiki bu site var.epey aydınlatıyo bizi..gökyüzü paylaştıgın güzel egitici bilgiler için de saol:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…