2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende hep heves ederdim süpriz yapmak için banada kısmet olmadı
tüp bebek olunca zaten 10 gün nasıl geçiyo bilemiyosun ...test günümüzde ikimizde
sabah erkenden kalkıp kan vermeye gitmişik çok heyecanlıyydık sonucu aldığımda bacaklarım titriyodu eşiminde midesine vurdu heyecandan öğürüyodu

tepki süpermiş :)

Bizde birlikte gittik tahlil sonuçlarını almaya, birlikte öğrendik yani. Bende hep kendim öğrenip güzel bir akşam yemeği eşliğinde eşime söylemek istemiştim ama napalım kismet böyleymiş

BEN GELDİMMM AMAN NE KALABALIK BU GÜN TOPİĞİMİZ BEN DÜN AKŞAM ÇOK FENA OLDUM AMA TOPARLANDIM sonraman sabahda ağrım vardı şimdide midem fena iş yoğun offfff offffffffff ne olucak ya yarın son sonra 2 gun izinliyim sonra cmrtesı çalışıcam sonra evdeyim iş hayatım bitiyo ama bakalım başlıcam şimdi

Olsun canım,sizinki de ayrı bi heyecan..Düşünsene eşin de seninle birlikte bekliyo, destek oluyo, yanında oluyo...
Ben eşime söylerken şoktan herhalde gayet sakindim de,arkadaşıma söylerken ellerim titriyordu, bir de o ağlamaya başlayınca ikimiz sarılıp ağlaştık, eşlerimizin de gözleri doldu..

hoşş geldinnn

sonucu alınca bende çok ağlamıştım sevinçten hemen eve gidip şükür namazı kılmıştım

ay canım olsun beraber öğrenmek daha güsel bence

kocamınkuzucu canım ya valla koptummmm ay çok şekerrrrsinizzzz ya kıyamammm ay ama varya zor yazıyorum hala gülüyorum yaaaaaaaa

bende adetim 2 gün geçtkten sonra test yaptım evde çok hafif biikinci çizgi çıktı ben anladım eşim inanmadı hemen hastaneye koştuk kan testi yaptırdık ama sonucu alana kadar zaman geçmek bilmedi snucu aldığımızda zaten bütün hastane inledi resmen hemşireler falan bize bakıp bakıp güldüler hayatım boyunca unutamıcağım tek gündür heralde allah herkeze yaşatsın

selam bayanlar gelmeyeli baya bi kalabalık olmuşuz ay gün geçtikçe heyecan artıyor benim akıntı dışında hiçbir şikayetim yok şükür antibiyotik tedaviside işe yaramadı nolcak bilmiyorum neyse hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.

hemde nasıl bir heyecan 10 gün boyunca acaba ne oldu diye düşünmek zor ve sıkıntılı bir süreç allahım isteyen herkese hemen yaşatsın bu sevinci kimseyi uğraştırmasın dr la hastaneyle

kızlar hiç beğinizi için bişeyler aldınız mı ben hiçbişey almadım daha

ay canım çok güzel düşünmüşsün namazı rabbım hayırlı evlatlar versin inş hepimizeeeeeeeeee
amin canım
hemde nasıl bir heyecan 10 gün boyunca acaba ne oldu diye düşünmek zor ve sıkıntılı bir süreç allahım isteyen herkese hemen yaşatsın bu sevinci kimseyi uğraştırmasın dr la hastaneyle

amin allah isteyen herkese bekletmeden versin

ay canım olsun beraber öğrenmek daha güsel bence

kocamınkuzucu canım ya valla koptummmm ay çok şekerrrrsinizzzz ya kıyamammm ay ama varya zor yazıyorum hala gülüyorum yaaaaaaaa

Öyle ama canım ya,aynen öyle oldu..
Zaten bizim her işimiz komedidir..Eve bi kamera takacan varya, bbg evleri halt etmiş, reytingleri altüst ederiz valla..

Bu arada hoşgeldin.

amin canım amin..Benim 5 senedir olmuyordu..Ocaktan sonra tedaviye gidecektik.Allah tarafından bi mucize oldu geldi bebişim...

slm kızlar nasılsınız güzel anneler
ben eşime öğrendiğim zaman zarfın içine bebiş resmi koyup arkasına babacığım şu tarihte aranıza geliyorum fln duydulu bişiler yazıp verecektim ama tabi öyle yapamadım.adet günümde akşam iş çıkıçı test aldım eve gittim dayanamadım yaptım testi sonucu görünce çok sevindim testi temizleyip tbanyodaki aynaya astım eşim geldi yüzünü yıkamaya banyoya gitti testi görünce heycana yanıma geldi beni öptü çok sevindiğini söledi karnıma elini koyup şimdi bizim küçük minnoşumuz burda mı diye sölemişti bende çok duygulandım fln

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…