2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İnş benimde tek umudum o zaten canım.Geç olması benim içinde hiç önemli değil, sadece beni endişelendiren kalp atımı.Zaten benimde eğer 1 haftadan geç döllendiyse duyamam normal sanırım.Dua et bana ya (
Canım netten baktım.Banada bayağı uzak ama olsun 1. sefer için giderim.Bu benim için çok önemli çünkü şuan.
Ya dr. banada sadece küçük dedi ama saolsun arkadaş sper moralimi bozdu.İnş gelişiyodur ve atışları başlamıştır.
4gündür lekelenmem bitmedi arkadaşlar sizinkiler ne kadardır sürüyor

Bende hiç olmadı bu güne dek.

canım bunlar psikolojik bende hafta sonu dr la konuşurken ağlamaya başladım dr psikolojik destek isteyip istemediğimi sordu hormonlar yapıyormuş bunu bize bende konuşurken birden ağlamaya başlıyorum

Seninki de ilginçmiş. Ben normalde ağlamıyorum gayet iyiyim.Hatta eskiden dizilerde falan çok ağlardım o falan kesildi.Ama banyodan sonra iyice bi üşüme giriyor, birde şampuan midemi bulandırıyor..O yüzden sanırım bi ağlama gelip geçiyor..Banyoya gireceğimde eşim korkudan, hatu saçın başın yağlanmamış sonra gir istersen diyor yazık ağlıyorum diye..

Bende şampuan kokusunda çok tiksiniyorum Brde özellişkle bulaşık deterjanlarında (

Bluebottle : Canım linada gittiğin dr.un adı neydi peki ?

neden senin için yapılan bu kadar güzel dileklere yorumlara
takılmıyosun en kötü bir taneye takılıyosun ...tüp bebek süreci çok zordur
insanı çok yıpratır psikolojisini bozar heleki arkadaşın gibi yaşı ilerlemiş biri için daha da zordur onun sağlıklı yorum yapmasını moral vermesini bekleme dua et güzel düşün güzel olucak

canım bence şampuanını değiştir.
Daha az kokulular var onlardan al

Bak lekelenmen falan da yok, boşuna sıkma kendini..Git bi doktora rahatla,biz de rahatlarız.Hem iyice sorarsın, ne zamana kadar duyulur diye.Hem stresin de azalır.Sana moral veriyoruz da, biz stresli değilmiyiz sanıyorsun.Kalbi atıyor ama büyüyor mu, gelişiyor mu, kalbi durdu mu, bişey oldu mu..Kafamızdan neler neler geçiyor..Allahın izniyle herşey normal olur inşallah.Ben burdaki herkese dua ediyorum,sağ salim hiç bi bebek aramızdan eksilmeden bize sağlıklı sıhhatli bebişler gelsin diye.Moralini bozma sakın...O arkadaşınla da bence hamileliğin boyunca görüşme..

canım bence şampuanını değiştir.
Daha az kokulular var onlardan al

Bu 3. şampuan değiştirişim.Hepsi de kokuyo, hepsi de kokuyo...
Özellikle elidorun mavi renklisi burnuma kavunlu sakız gibi kokuyo, midem karışıyo, bi de üşüyorum..Sonra da sinirim bozuluyo herhalde..

Bu 3. şampuan değiştirişim.Hepsi de kokuyo, hepsi de kokuyo...
Özellikle elidorun mavi renklisi burnuma kavunlu sakız gibi kokuyo, midem karışıyo, bi de üşüyorum..Sonra da sinirim bozuluyo herhalde..
sebamet yada birde ısırgan otlu bir şampuan vardı kahverengi bir şişede t ile başlıyodu adı hatırlayamıyorum şimdi onların kokularına bak istersen birde. Kavun kokusu bizimde el sabunumuzda var benide çok rahatsız ediyor, bende normal kalıp sabun kullanıyorum

sebamet denedim onu beğenmedim.ısırgan otluyu bilmiyorum.
Eczaneden sarımsak şampuanı aldım o kadar para verdim, leş gibi kokuyo..Sanırım hamilelkten.Kime koklattıysam kokmuyo dedi ama bana kokuyor.
En son elidorun mavisi var, o da çok kötü..
Isırgan otluyu deneyeceğim ama sağol..

rica ederim umarım çözüm olur. Kokulardan yana bende çok müzdaribim (. Kökfte mesela benim n sevdiğim yemeklerdendi şimdi yapmayı bırak yemeye bile dayanamıyorum

rica ederim umarım çözüm olur. Kokulardan yana bende çok müzdaribim (. Kökfte mesela benim n sevdiğim yemeklerdendi şimdi yapmayı bırak yemeye bile dayanamıyorum

Sorma,ben de ot yemeklerini çok severim.ÖZellikle de pırasa.Geçen pazarda seviyorum diye aldım.3 gün evde süründü, görmeye bile tahammül edemedim..
Zaten bi büyüğümüz şöyle diyordu bana,vücudunda ne fazlaysa neyi çok yiyorsan hamileliğinde onu istemez canın..Hakkaten de öyle..
Mesela çay kahve tiryakisiyim, içemiyorum.
Her çeşit peynir yerdim, 2-3 çeşit olurdu kahvaltıda, şimdi yiyemiyorum.
otlu yemekleri severdim, ıııhhh..Gitmiyo..
Balık hiç yemezim 2 kere balık yedim, eşim diyor kendini aştın.

selam tekrar kızlar.. geçmişi okumakdan bayılacaktım nasıl ilerliyor bu kadar anlamadım..
bende akıntı var ve gaz çok fazla olduğu için sıkıntı yapıyor. sizdede varmı bu problemler..

selam tekrar kızlar.. geçmişi okumakdan bayılacaktım nasıl ilerliyor bu kadar anlamadım..
bende akıntı var ve gaz çok fazla olduğu için sıkıntı yapıyor. sizdede varmı bu problemler..

Var olmaz mı..Akıntı özellikle büyük tuvaletimi yaparken daha fazla oluyor...

CAnım çok haklısın yorumunda, ama işte bilmiyorum.Belki şundandır ben durumu anlattığımda resmen matem havasına girdi ve eğer bebeğin kalbi atarsa benim için mucizeymiş gibi konuştu.Zor bi süreçtir eminim ama yaptığı saçmaydı.,
Birde şu var, ben gerçekten hayatta kazandığım herşeyin bedelin zor ödedim.Özellikle evliliğim.Evledik ve 45.gün sonra eşim atandı.2 yıllık evliyim sadece 1,5 aylık birlikteliğimiz var.Birde bu yaz izinleri.Şimdi bide tek başıma bunu kaldıramam.Bana destek verebilecek bi eşim yok yanımda.Evet yanımda olsa fazlasıyla desteğim olur ama yok.İki yokluğu beraber kaldırama.Bu bebk bizim için kavuşmamız için tek umut şuanda.Yasal haklarımla iznimi alıp onunla döncez, yoksa tam 27 ay daha ayrıyız.Belkide bu yüzden daha çok üzülüyorum.He olmazsa ne yapabilirim.Hiç.Ama çok zor kaldırım işte ozaman.Canım yinede çok sağol.Biliyorum burda da sizi çok sıktım ama işte değişik duygular...

CAnım haklısın zaten en bütyük sebep saolsun mükemmel dr.lardı.Adamlar hesaplamadı bile kaç haftalık olduğunu, iyisiyle denk gelseydim zaten bu kadar stres yaşamazdım ama gideceğim sanırım cuma günü.Allah hepimizin yardımcısı olsun ya.
Arkadqşım konusunda haklısın ama maalesef böyle bi imkanım yok, çok yakınımda bi odada.Ocakt belki emekli olacak.Bende dua ediyorum olsun diye.Çünkü her konuda beni üzer sağolsun..

baen işyerinde otururken kalkınca bişey akıyor ödm kopuyor kanama diye bakıyorum akıntı.. ay afedersiniz iğrençleştim ama:)) öğğğkk

Merak etme hepimiz, hepimiz değilse de çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz..Ben eşimin yanında çok dikkat ederim kendime her konuda..Geçen gecenin bi yarısı kalıtım kustm,yapacak bişey yok yani..O çok hassasdır böyle konularda..Gece gece bi lavaboda o ,bi lavaboda ben, halimiz çok komikti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…