2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız güzel anneler
ben eşime öğrendiğim zaman zarfın içine bebiş resmi koyup arkasına babacığım şu tarihte aranıza geliyorum fln duydulu bişiler yazıp verecektim ama tabi öyle yapamadım.adet günümde akşam iş çıkıçı test aldım eve gittim dayanamadım yaptım testi sonucu görünce çok sevindim testi temizleyip tbanyodaki aynaya astım eşim geldi yüzünü yıkamaya banyoya gitti testi görünce heycana yanıma geldi beni öptü çok sevindiğini söledi karnıma elini koyup şimdi bizim küçük minnoşumuz burda mı diye sölemişti bende çok duygulandım fln

çok güzel bir süpriz olmuş

bence de alışveriş için çok erken hem cinsiyette belli değil daha.zaten öğrendikten sonra uzun zaman var bol bol alışveriş etmek için

Benimde eskiden aldığım 2 zıbın takımı, 2 önlük,2 patik, bi tane alt açma var.
ama hamiş olduğumu öğrendiğimden beri bişiy almadım...

BEN GELDİMMM AMAN NE KALABALIK BU GÜN TOPİĞİMİZ BEN DÜN AKŞAM ÇOK FENA OLDUM AMA TOPARLANDIM :KK9: sonraman sabahda ağrım vardı şimdide midem fena iş yoğun offfff offffffffff ne olucak ya yarın son sonra 2 gun izinliyim sonra cmrtesı çalışıcam sonra evdeyim iş hayatım bitiyo ama bakalım başlıcam şimdi

geçmiş olsun canım inş.bundan sonrası güzel geçer.nasıl işi bırakıyomusun tamamen yoksa başındak fredinin kabusu seni bastı mı kadınlar kulbunde sorun mu çıkarttı sana.

bebek kıyafetlerini görünce çok alasımg eliyo yaa dayanamıyorum dişlerimi sıkıyorum vala daha erken diyrum otur yerinde diyip :KK9::KK9:

öylede ne biliyim bi patikdir atlet filan gibi düşünmüştüm alan oldumu ki acaba ayda belli bi adetiniz falan avrmı ilk önce şu alınır bu alınır die

selam bende bişey almadım henüs ama ufak tefek hediyeler geldi ilk alacağın her neyse beyaz olmalıymış öyle duydum bende kısmeti bol olsun diye.:emir_bebek:

hemde nasıl bir heyecan 10 gün boyunca acaba ne oldu diye düşünmek zor ve sıkıntılı bir süreç allahım isteyen herkese hemen yaşatsın bu sevinci kimseyi uğraştırmasın dr la hastaneyle

AMİN CNM AMİN BEN İLK KIZIMDA ÇOK İSTİYORDUM ÖLÜYODUM İSTEĞİMDEN dr. problem yok kalırsın diyip duruyodu bense her regy günüme yaklaşınca günler geçmek bilmiyordu.sonunda çatlama iğnesi vurundum ve hamiş kaldım bundada hiç beklemiyodum sonra mıde bulantılarım oluyordu sonra erkenden uyanmaya başladım 8 den sonra uyuyamaz oldum

bı gun 8 de uyandım allahım uyuyamıyorum sinirlendim ve kalkıp eczaneye gittim çubuk aldım eve gelip yaptım makinanın üzerine koydum iş yapmaya daldım okadar eminimki çıkmayacağından 2 günümde geçmişti çünkü 15de oluyodum gecen ay 22 de oldum bu ayda 24 oldu olmadım dengem bozuldu falan dıyorum bi bakam dedimki ne göreyim anammmmm kıpkırmızı 2 çizgiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK53: sonra kaynıma dedim işden izin aldım dr. gittim benı eşimle beraber hastaneden aldılar eşim suratıma bakıyo senın ne işin var hastanede dedi yoksaaaaaaaa dedi evet dedim şok oldu şaka yapıyorum sandı sonra abısı bızı yemeğe götürdü bunun şerefine capitole sonrada koçiş beni özele kan testi için götürdü pozitif gebelik var dedi . eşim bana sarıldı elvina bizim buda rabbimizin istediğini zaman geldi hayırlı olsun canım dedi öptü beni :KK9::KK39:

BAYA UZUN OLDU AMA NEYSEM :KK66:

geçmiş olsun canım inş.bundan sonrası güzel geçer.nasıl işi bırakıyomusun tamamen yoksa başındak fredinin kabusu seni bastı mı kadınlar kulbunde sorun mu çıkarttı sana.

CANIM SENINKIDE ÇOK GÜZEL OLMUS EŞİNİN YÜZÜNÜ YIKAMAK için giripte onu görmesi zaten buyuk şok olmuştur ayyyy süper bu arada canım kabus çıkarttı benı işten ama sebep ing. bilmiyor olmam :KK43: tamda işe ihtiyacım varken ama dar space giricem inş. bakalım

ya bayanlar geçende yazmıştım ama yorum gelmemişti aşılarımız ne zaman başlayacak bileniniz varmı ? sağlık ocağına kayıt yaptır dediler bana ama yaptıramıyorum bizim mahallede yeni açılacağı için zamanını geçirmiş olurmuyum acaba doktorumada soracam ama bakalım .

AMİN CNM AMİN BEN İLK KIZIMDA ÇOK İSTİYORDUM ÖLÜYODUM İSTEĞİMDEN dr. problem yok kalırsın diyip duruyodu bense her regy günüme yaklaşınca günler geçmek bilmiyordu.sonunda çatlama iğnesi vurundum ve hamiş kaldım bundada hiç beklemiyodum sonra mıde bulantılarım oluyordu sonra erkenden uyanmaya başladım 8 den sonra uyuyamaz oldum

bı gun 8 de uyandım allahım uyuyamıyorum sinirlendim ve kalkıp eczaneye gittim çubuk aldım eve gelip yaptım makinanın üzerine koydum iş yapmaya daldım okadar eminimki çıkmayacağından 2 günümde geçmişti çünkü 15de oluyodum gecen ay 22 de oldum bu ayda 24 oldu olmadım dengem bozuldu falan dıyorum bi bakam dedimki ne göreyim anammmmm kıpkırmızı 2 çizgiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK53: sonra kaynıma dedim işden izin aldım dr. gittim benı eşimle beraber hastaneden aldılar eşim suratıma bakıyo senın ne işin var hastanede dedi yoksaaaaaaaa dedi evet dedim şok oldu şaka yapıyorum sandı sonra abısı bızı yemeğe götürdü bunun şerefine capitole sonrada koçiş beni özele kan testi için götürdü pozitif gebelik var dedi . eşim bana sarıldı elvina bizim buda rabbimizin istediğini zaman geldi hayırlı olsun canım dedi öptü beni :KK9::KK39:

BAYA UZUN OLDU AMA NEYSEM :KK66:

Güzelmiş..
Ben hiç düşünmemiştim şöyle söylücem böyle söylücem diye.Doktor deyince söyledim, o da inanmadı zatii, psikiyatra git dedi..

ya bayanlar geçende yazmıştım ama yorum gelmemişti aşılarımız ne zaman başlayacak bileniniz varmı ? sağlık ocağına kayıt yaptır dediler bana ama yaptıramıyorum bizim mahallede yeni açılacağı için zamanını geçirmiş olurmuyum acaba doktorumada soracam ama bakalım .

11-14 testi var ikili test.Benim bildiğim ilk o.Sağlık ocağına bende kayıt olmadım.Ama aşı ikili teste kadar yok.Olsa doktor söylerdi herhalde.Bana 1 ay sonra gel ikili testi yapacaz dedi.Aşı falan demedi.

Öyle ama canım ya,aynen öyle oldu..
Zaten bizim her işimiz komedidir..Eve bi kamera takacan varya, bbg evleri halt etmiş, reytingleri altüst ederiz valla..

Bu arada hoşgeldin.:KK71:

hoş buldum canım ay ne güzel ne yaşlanırsınız nede yıpranırsınız ay ben çok severım neşeli çiftleri :KK66::KK66: demekki eşlerle yanana GELSEK ARTIK DÜŞÜNEMİYORUM HERHALDE SABAHA KADAR UYUMAZDIK :KK66:

hoş buldum canım ay ne güzel ne yaşlanırsınız nede yıpranırsınız ay ben çok severım neşeli çiftleri :KK66::KK66: demekki eşlerle yanana GELSEK ARTIK DÜŞÜNEMİYORUM HERHALDE SABAHA KADAR UYUMAZDIK :KK66:

Valla da öyle olurdu, var öyle takıldığımız bi kaç arkadaşımız..Sabahın 6 sı oluyo..Biz kakara kikiri..
Hatta bi keresinde saatin farkında değiliz,arkadaşın evde, alttan sopa vurdular susalım diye..Biz daha çok koptuk, gülmekten kırılmıştık...
Ne güzel olurdu valla bi araya gelsek..

arkadaşlar soda içmenin bir sakıncası var mı acaba? malum kola içemiyoruz, asitli içebileceğimiz birşey var mı diye merak ettiydim :)

X